Vzhůru! (24.6. - 30.6.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 23/6/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    kastrolek - ahoj, základní dekorka se jmenuje Prorezlý bambusový hrom (odměna za dokončení prvního závodu).
    Hledej v dekoracích - můžeš použít vyhledávací okýnko

    banb.png
     
  2. kastrolek

    kastrolek Pisálek fóra

    děkuji za radu ,už je na místě....
     
    Skali tohle ocenil(a).
  3. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    kastrolek - není zač, rádo se stalo :)
     
  4. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, kytka napěstována a možná až moc, tak budu deluxovat více než jsem původně chtěl. Zahájena předletová příprava a plánování trasy. Snad jsem dobře propočítal spotřebu paliva a bude stačit i na cestu zpět.
    Apachie v 17h roluji na dráhu, tak doufám, že stíháš? 8)


    [​IMG]
    [​IMG]



    Hezký let ...
     
    Naposledy upraveno: 29/6/20
  5. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Tak i já jsem konečně dokončila letecký závod. Jela jsem s MJS a vodou. SH jen na rozpěstování. Sice jsem na začátku s deluxe odměnami šetřila, protože jsem hlavně chtěla udělat akci celou. Zato při posledním závodě jsem se rozšoupla a kytky s palivem "rozfofrovala". Líbilo se mi, že můžu si zdvojnásobit odměny. Takže kromě jiného stav SH je mnohem lepší než byl na začátku této akce. Těm, kteří ještě závodí, držím palce, ať doletí šťastně do cíle.
    Bedny s havětí a s výběhy a stromy mi udělaly radost. Získala jsem pár výběhů a stromů, které jsem neměla. Jsem zvědavá na tajemné stáje a sazenice. Snad potěší a budu si moci odškrtnout ze seznamu chybějící položky.
     
  6. jeannette.mrazova

    jeannette.mrazova Vycházející hvězda fóra

    Tak mam taky hotovo. Jsem z toho ale zklamana. Na konci posledniho zavodu jsem klikla spatne a misto biopaliva a de luxe pouzila xl palivo, takze mam jen jednu bednu s haveti :( mela jsem to vsechno pekne vypocitany a napsany, jen skoda, ze mi to bylo k nicemu :(
     
  7. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    -migos- krásný let nad Paříží a šampáňo bylo super ;););)
     
  8. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Apachie: Však jsme si to po té dřině na polích zasloužili, aby jsme si létání užili 8).

    RT vše zvládl na výbornou a akce byla jedna z těch lepších.

    P.S. Příště dáme karibik ;)


    Hezkou hru ...
     
  9. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tož než sem šla odpoledne na brigádu, zatočila jsem si s kolem. Padlo 200% na 12h a 100% na 24h. Teď už vím, že je mi to k akci platné jak mrtvému zimník, protože po první sklizni 68 ks z pohopolí jsem dolétala, ale já blbaňa jsem si nikde nepsala počty, tak mám znovu řepkou oseto... Co už, asik to vyškubu a dám tam něco lepčejšího, abych ten nával do stodoly nějak přiměřeně, když už ne rozumně, zhodnotila 8)
     
  10. janinka165

    janinka165 Znalec fóra

    Keď že som nemala čas tak som si dala aspoň jeden celý let. Uvidím aká bude ďalšia akcia a možno ju dokončím celú.
     
    zejdy66 tohle ocenil(a).
  11. vladca

    vladca Stará škola

    a je hotovo ... akcia perfektná, odmeny super, výber a množstvo voliteľné .. palec hore
    pilot síce po druhom závode ochorel, ale našťastie to nebol COVID,
    a tak s výdatnou podporou vitamínov, citrónov, čajíkov a nakoniec aj ATB to dal až do cieľa
    (snáď to nebude nepovolený doping a nepríde DSQ)
    :p
     
  12. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Zase blbě. Sklidila jsem, zasadila. Namlela a dokončila závod. Lnička si vesele zraje na dvou plochách. Zbourat či nechat žít. To je dilema:p;):cry:
     
  13. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Zbourat a zasadit něco do 10:00,až výjde ofi.
    Pak se rozhodnout co dál.;)
     
    matlafous123, panaboo a vladca tohle ocenili.
  14. bačkora85

    bačkora85 Vévoda fóra

    Ahojky, tak teď už vím, že nestíhám. Začala jsem poslední závod a za necelé tři hodinky musím do práce. SH dochází:(. Nevadí, nějaké odměny jsem pochytala, akorát ten stoneček nebude. Jinak akce super, je to zábava a hra, takže proto netruchlím. Příští akci snad už dokončím do konce:). Pěkný slunečný den všem;).
     
    zejdy66 tohle ocenil(a).
  15. badaji

    badaji Obyvatel fóra

    Akce se nechala stihnout celkem dobře.Moc se mi líbila. Skončila jsem už včera a teď lituji, že jsem víc nevyzobala odměny, ale nevadí. Snad se většině podařilo také doletět až do konce, ostatní to jistě stihnou příště.
    Lničku bych nechala dozrát, na nasazení něčeho potřebného pro další akci bude dost času.
     
  16. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    A kčemu pak?!? Zvířata to nežerou,prodat se nedá.Těch pár krejcarů co dostanem po akci snadno naženu např. mrkví.Osobně sem od rána točil oves.Pořád mi ho ve stodole někdo žere.o_O
     
  17. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    Já jsem zjistila,že mi zbývá jedna záclona,ale nemám ji na co posadit,prošvihla jsem něco?Řádek mám aktivní,tak nevím.

    Skali - moc díky,jsem lítala,jen abych to stihla,bo jsem měla 12ctky.
     
    Naposledy upraveno: 30/6/20
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    zejdy66 - ahoj, v akci šly vyzobnout i dekorky a závěsy dvakrát, takže jsi nejspíš vyzobla 2x upgrade ;)
     
    zejdy66 tohle ocenil(a).
  19. naruto2002

    naruto2002 Vycházející hvězda fóra

    Tak jsem doletěla ke stonku a ten mi píše,že nemám dekorku v inventáři,takže jsem se honila na nic.Vůbec nevím,kde jsem ji prošvihla:cry:
     
  20. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    naruto2002 - ahoj, v inventáři máš určitě dekorku Prorezlý bambusový hrom. Ten dáš na plochu a upgraduješ třemi získanými závěsy, čímž ti vznikne Bambusový hrom, který už do stonku půjde ;)
     
    naruto2002 a maminka78 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.