Vzhůru! (24.6. - 30.6.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 23/6/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj, teprve budu dojíždět čtvrtý závod. Odpoledne mám pracovní, takže si myslím, že tuto akci už nestihnu dokončit:(. Ale uvidíme, nevzdávám to, ještě je docela dost času. Tak zkusím ještě zabrat:). Pěkný den všem
     
    Peto121 a zejdy66 tohle ocenili.
  2. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, už jsem taky doletěla do cíle, raději jsem nepřeklikávala a lítala pořád kousek nad zemí, abych nevyplácala moc kvítí navíc, i tak to stálo hodně SH a vrtulek, všem, kdo má hotovo, veliká gratulace, a vy ostatní, ještě neházejte flintu do žita, třeba se vám to též podaří dokončit.
     
    davidson00, zejdy66 a bačkora85 tohle ocenili.
  3. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Skali děkuji,tak že když ted beru odměny dole a chcu změnit na horu odměny musím nejdříve dát obyčejné palivo a pak zase letet na XL a celou akci jen na XL palivo dělat.
     
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    smoulinek123 - pokud chceš nahoru, musíš pomocí biopaliva změnit kurz ( viz obrázek ). A nahoře pak už použiješ palivo dle svého uvážení - podle toho, jestli ti stačí odměny jednou, nebo jestli chceš některou třeba dvakrát.
    Např.:
    Chci nahoru a odměnu v kroužku chci dvakrát
    změna kurzu.png
     
    smoulinek123 a zejdy66 tohle ocenili.
  5. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Skali ano to chápu,to biopalivo je jen na změnu směru,hore,dole a XL je na let,deluxe na 2x odměna,,ale asi se vyplatí jen lítat na XL že nebo se pletu
     
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    smoulinek123 - já vždycky mrkla na odměny a pak zvážila, co bych chtěla 2x. Některé věci jsem si dvakrát vyzobla. Záleží jen na tobě ;)
    PS: biopalivo je buď na změnu trasy nebo jen na poskočení o jedno políčko - záleží které šipešky v té ovládací bublině použiješ (ta před letadlem tě posune kupředu a ta za letadlem tě posune taky o jedno pole kupředu, ale zároveň ti změní trasu)
     
    zejdy66 a smoulinek123 tohle ocenili.
  7. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Mám otázku než jsem akci dokončil. Dal jsem si do parku obě dekorky a ně upgrade tím že tu jednu pak zruším a dám do stonku. Teď jsem dodělal akci zrušil dekorku a do stonku nejde. Takže jsem teď díky tomu jako přišel o stonek? Jestli to tak je tak fakt skvělý v tom případě je to pěkne*** udělaný.

    BTW. omlouvám se už jsem na to přišel.

    *** odstraněn nevhodný výraz. Skali
     
    Naposledy upraveno: 29/6/20
    maribeja tohle ocenil(a).
  8. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    tenista99 - ahoj, aby šla dekorace do stonku, musíš na ni pověsit tři závěsy a získat tak Bambusový hrom.
    Zřejmě jsi pobral "jen" některé upgrade 2x a špatně upgradoval. Zkus se obrátit na herní podporu, zda ti mohou pomoci.
     
    tenista99 tohle ocenil(a).
  9. Kulina1940

    Kulina1940 Perspektivní autor

    Dobrý den,kalendář ještě není,děkuji a zdravím.
     
  10. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Skali děkuji :) jeden závod hotoví, ještě že tě tu máme ;) tak letím na další abych jináč dopěstoval kdyby chybělo :D
     
    Skali tohle ocenil(a).
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Kulina1940 - dobrý den, dočkáš se, neboj ;)
     
  12. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    no este ze som tu mrkla a citala ohladne toho hromu,uz som myslela ze som ho preletela v tej rychlosti :D Diky Skali :) No este potrebujem poradit :) Povesila som na hrom 3 zavesy a teraz co hmm... ked to zburam bude sa mi dat na stonek alebo musim daku dobu pockat ? Dakujem za odpoved :) Prajem Vam krasny zvysok dna :)
     
    maribeja a Skali tohle ocenili.
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    sovicka64 - ahoj, zbourat a šup na stonek (pokud už máš kompletně dolítáno). Nemusíš čekat ;)
     
    sovicka64 tohle ocenil(a).
  14. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    [​IMG]
    Sice si jeste stale uzivam s hlavou v oblacich posledniho letu, nicmene za chvili budu muset chte nechte zpet na zem a tudiz to vezmu rovnou i s hodnocenim (jako ve skole): 1 (ac bych to rada udelala, hvezdicku navic pridat nemuzu - tu drzi byvala karnevalova kralovna a velka honicka a nebylo by to fer).
    Tentokrat tudiz jedno velke plusko, za naprosto pohodovou akci s peknymi odmenami vc. radku na stonku, kterou si mohl kazdy prizpusobit svemu vlastnimu tempu. Splnitelna jak bez dvojitych odmen pri hodne velkem flakani se, tak pri beznem sklizeni a bez honicky s vyberem vybranych odmen s delux palivem... a zkratka neprisli ani ti, kteri si vybrali nejtezsi variantu, protoze mnozstvi odmen urcite stalo za to. Za me palec nahoru, RT diky a vic takovych akci, kdy slabsi hraci nebo zacatecnici nemusi byt zklamani, ze nedosahnout na super odmeny na koncich a starsi a rychlici si sahnou po slusnych nasobcich odmen.
     
  15. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

  16. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    smoulinak123 - super, šikulka. Příště už budeš vědět co a jak ;)
     
    GordonSargent a smoulinek123 tohle ocenili.
  17. mariejosefa

    mariejosefa Stálice fóra

    jsem asi blbá - nějak to nepobírám
    v FAQ je v pátém závodě jako poslední odměna napsán stonek, ale já ve hře mám bedny s ledovou zábavou (ty ve FAQ psané nejsou, ale má je dávat později stonek)
    nebo to dostanu obojí?
     
  18. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Prvni zavod jsem lital sem tam a vybiral dvojity odmeny na vsem - no to by neslo... tak v dalsich pruletech XL uz jsem jen bral co mi prislo zajimavy za XL a ted jsem v 5 kole a mam nejak moc XL, protoze casu je dost a tak si to uziju s deluxe... tedy to je v pohode, ted akorat najit misto a sestavit dekorku, ktera je hodne slaba, takze mit ji dvakrat je vlastne nanic...
     
    matlafous123 tohle ocenil(a).
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    mariejosefa - ahoj, po najetí kurzoru na poslední dárek v 5. závodě se mi ukáže toto

    stonek.png

    Takže dostaneš stonek, který dává bodíky a bednu s ledovou zábavou :)
     
  20. kastrolek

    kastrolek Pisálek fóra

    nemůžu najít základní dekorku bambusový hrom .Celý úkol jsem udělala ale dekorka nikde není....poradíte mi?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.