Vzhůru! (24.6. - 30.6.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 23/6/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    Peto121, veď hej, minule sme sa pod Strečnom míňali, chochmes je z Levoče;)


    edit
    Ty budeš môj sused?:inlove:
    a máš pokosenéxD;);)


    edit
    sme dosť tak mimo, aspoň prázdne kanistre sem dám
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 26/6/20
    GordonSargent a Peto121 tohle ocenili.
  2. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Hezké ráno,lítám nahoru,dolú a vyhýbám se bednám s podivuhodnostmi a s pečivem,vykopávek mám spoustu a po pečivu jen tloustnu,jinak mi je k ničemu.Teď ke konci 5 závodu mi z toho klesání a stoupání bude asi šoufl;)
    Tak jsem to po..kazila,stonek funguje a 2 upgrady jsou mi k ...ničemu>:(
     
    Naposledy upraveno: 27/6/20
  3. emma-x

    emma-x Rádoby autor

    ahoj mlela jsem palivo na farmě a teď to nejde jen na baha proč?
     
  4. banik50

    banik50 Zelenáč fóra

    emma-x klikni ve mlýně na všechno nebo akce
     
    Skali tohle ocenil(a).
  5. sasinkia100

    sasinkia100 Pisálek fóra

    Ahoj, nevíte někdo jestli na akční lničku funguje bonus rajský věnec: květiny +3 ks z políčka?
     
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    sasinkia100 - ahoj, rajský věnec funguje jen na květiny, nikoli na akční rostliny :)
     
  7. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Čtvrtý závod se nám přátelé blíží ke konci,závodnice berka vede o prsa ...takže slušný náskok :D
     
  8. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Jejda, jejda, já se ještě neodlepila od země [​IMG] xDxDxD
    Ale až se odlepím, tak vyzobu s De luxe, co půjde ;) a budu:D
     
  9. olčaML

    olčaML Obyvatel fóra

    Letěla jsem pohodově a mám hotovo !
     
  10. panaboo

    panaboo Rádoby autor

    Krásné nedělní ráno, pohodová akce, která se dala splnit s minimem SH (na rozpěstování) a pak stačila jen MJS a voda. Padátka vyskakovala také skvěle, odměny velmi pěkné, takže za mne hodnocení 1*.
    P.S. Obří stromky byly velkým a milým překvapením, díky!!
     
  11. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Zdravím to zřejmě stačila, ale taky spoustu času :)
    Letím pořád, potřebuji sestřelit nebo tam zůstanu;) hodnotím kladně odměny, ne pro jejich kvalitu, ale množství, které lze získat. Třeba větší počet krmení a ne jedno, bedýnek, také SH, SK apod.
    Dnes je u Kubíka +1 pro pole to popoletím :D
     
    Naposledy upraveno: 28/6/20
  12. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Tak mám stonek,ale nemám dekorku tu velkou.Jak mě to moc nebavilo a mastila jsem to,tak jsem ji zřejmě někde propásla.Asi si ji dám upgradovanou z plochy.

    LV 222
     
    Apachie1 tohle ocenil(a).
  13. burds

    burds Titán fóra

    Akce hotova.Jano dekorku musíš mít.Nepustilo by tě to k dalšímu letu.Bylto poslední dárek při prvním letu.Nedala jsi jí na plochu ? On ten stonek chce tu urpragdovanou dekorku.
     
    Naposledy upraveno: 28/6/20
    malanek70 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  14. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Paty den na startu pateho zavodu... do konce mraky casu, takze pofrcim uz jen na delux a vyzobu to vsechno nahore i dole, jak slepice :D No, vsechno zas ne, protoze takove ZB bych si mohla akorat tak nacpat do spic.
     
  15. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Také finišuji v pátém závodě.:)
    Jen chci upozornit na mletí paliva.Fakt s rozvahou! Zbytečně mi zbude 2x XL palivo. Odměny jsou díky palivu deluxe opravdu luxusní!!8)
     
  16. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    BURDS - dík za radu,já myslela,že upg je na plochu a do stonku ještě jedna ze hry.To je škoda,že to tak není.
     
    malanek70 a burds tohle ocenili.
  17. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, svůj aeroplán odlepím od země až zítra. Zatím pěstuju akční. Cíl 27000ks, takže zítra by mohlo být hotovo. Zkusil jsem včera večer kolo štěstí a dalo 1x 100% a 2x +1 na 6h za 120 modrásků. Dnes ráno za 30 lístků dalších 100%. Co půjde budu brát s deluxe.

    [​IMG]
    [​IMG]


    Hezkou hru ...
     
  18. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    -migos-: tak poletíme spolu zítra na večerní let? Nad Paříží? :inlove:xD
    Můj cíl je 58x De luxe, ale možná bude i víc ;)
    KŠ na mne bylo také hodné a dalo na začátku 100% do stodoly, takže na plochu šly pohopole a nyní napěstováno cca 29.000 ks a 1969 kanystrů.
     
    Naposledy upraveno: 28/6/20
  19. vladca

    vladca Stará škola

    mám hotové 3 závody ... 4-tý bude dnes poobede ...
    ale v prvom závode som získal dekorku-lietadlo iba raz (nepoužil som deluxe ) :cry:,
    má ešte zmysel vyberať upgrady s deluxe? budú sa dať trebárs darovať/obchodovať ???
     
    matlafous123 tohle ocenil(a).
  20. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    vladca - ahoj, pokud máš jen jeden základ, tak to podle mě smysl nemá. Jen samotné upgrady nikdy obchodovat nešly ;)
     
    DANKA722, malanek70 a vladca tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.