Vzhůru! (24.6. - 30.6.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 23/6/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Aha, takže mám možná hotovo? Pominu-li ten fakt, že je potřeba dát si slunečnice na noc na pohopole?o_O

    [​IMG]
     
  2. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    ...si tu niekto robí srandu!!!.....8):(o_O ;)
     
  3. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    No ještě nějaký kanystříček a bude to ok. ;)

    Jediné v čem mám hotovo je slunečnice :).

    [​IMG]
     
  4. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    ale -migos-, veď hybaj;), robím, čo môžem [​IMG]
    a slnečnicu nakupujem v semenárstve, ešte kým tam tiež nie je prázdno:D
     
  5. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Nejde :sleepy:mi letět, mám po jednom palivu ale zelené tlačítko ne , všechna jsou šedá:(
    Stejně nejde
     
    Naposledy upraveno: 24/6/20
  6. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    dasa1143 zkus restartovat hru.

    Mimochodem doufám, že si nikdo nezapomněl vyzvednout dvojitou porci nálepek. ;) nalepky.png
     
    -migos- a berkaKolchoznice tohle ocenili.
  7. vladca

    vladca Stará škola

    poniektorí asi dostali na začiatok nadzvukový tryskáč ... xDxDxD

    ale to mi vôbec nevadí ... ja ako pozerám mám iba čmeliačika,
    tak si budem pekne pomaly poletovať okolo a zbierať odmeny jednu po druhej v normálnom tempe ...
    ;) ... môj aktuálny stav ...
    [​IMG]
     
  8. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Jaká biopaliva máš umleta? Pokud máš pouze Biopalivo deluxe a další pole neobsahuje odměnu, tak ho nemůžeš použít, tudíž jsou všechna tlačítka šedá.
     
  9. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    vladca Drz ho v nizkych otackach a nezapomen prubezne hlasit kontrolni vezi letove udaje, at se ti muzem v klidu povesit na kridlo ;)

    EDIT: Mysak drzi plyn na podlaze, ale jedna delka vrtule a mam ho na lopatkach (jestli to teda nestoci dolu k ZUH a nebudou to moje naklapeci) :music:

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 24/6/20
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak jsem se přišla podívat, jestli má někdo hotovo, když já jsem zrovínka zasela na rozpěstování. A vida, sousedka nezklamala, teda až na tu nepřipravenost se slunečnicí. Njn, sadařka 8)
     
    DANKA722 a GordonSargent tohle ocenili.
  11. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Houby, nebýt včerejšího příspěvku od Danky, tak si v poklidu pěstuji a vladca by zkoumal co s tím netopýrem asi měla na mysli . ;)
    No nedalo mě to ....
     
    Naposledy upraveno: 24/6/20
    vladca, DANKA722 a Y_n_O tohle ocenili.
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Takže u tebe KFC sou jen pikantní kuřata, jo? xD Já musím dorozpěstovat, pak použiju ještě na jednu sklizeň zelené kapky a pak to půjde na pohopole, neb zítra, vlastně už dnes, zase brigádničím a tam se telefon zavíra do skřínky, pak přecházím z brigády na práci a tam to nejde kvůlivá nestabilní pokoutní wifině. Ale ono se to nějak povede. Musí 8)
     
    Naposledy upraveno: 24/6/20
    danielka0000 a GordonSargent tohle ocenili.
  13. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Dob kde vyzvednout
     
  14. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Dob včera večer mi to nelítalo vůbec-paliva jsem měla po jednom všechna-. Dnes už je to v pořádku. Díky:p;)
     
  15. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    smoulinek123 nálepka je odměnou v prvním závodě a můžeš u ní použít Biopalivo deluxe, tudíž získat dvě místo jedné.

    dasa1143 to je sice zvláštní, ale hlavní je, že už to funguje. ;)
     
  16. jeannette.mrazova

    jeannette.mrazova Vycházející hvězda fóra

    ahoj, zalezi na tom, jak vysoko poletim? snazila jsem se to vsechno spocitat, pokud bych pouzivala jen biopalivo a biopalivo XL. Pokud by mi stacilo vzlitnout a pristat jen s jednim biopalivem a zbytek letet s XL, nevyslo to tak vysoko a trochu pro me nerealne.. kdo uz se odlepil od zeme a mohl by mi poradit prosim?
     
  17. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Pročmě nesvítí zeleně šipky,když mám dost paliva?Dokonce delux
     
  18. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    jeannette.mrazkova na tom, v jaké trase poletíš, jsou závislé pouze odměny. Buď získáš tu spodní odměnu nebo vrchní. Klidně můžeš celým závodem proletět pomocí Biopaliva XL.

    jana151049 důvodem by mohlo být to, že Biopalivo deluxe nemůžeš použít, pokud na dalším poli není odměna.
     
  19. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Dob - tím to asi nebude,protože když jsem se vrátila na plochu,tak to už šlo na deluxe.
     
  20. vladca

    vladca Stará škola

    veža matlafous, veža matlafous123 ... tu vladca ... hlásim kontrolné údaje .... akčná 3998, kanister 504, slnečnica 8044
    prikladám letový plán:
    [​IMG]

    hlásim chybu v popise odmien:

    závod č.5 ... odmena 32 ... 13x superkrmivo + 37x superkrmivo 37x superhnojivo

     
    Naposledy upraveno: 25/6/20
    matlafous123 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.