Vzhůru! (18.5. - 24.5.2022) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 17/5/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. maribeja

    maribeja Stará škola

    Ahoj hezký víkend všem ,akci mám hotovou od včera ,ale ptám se sama sebe jestli opravdu není jen tak pro zábavu pěstovat do stodoly ,protože už hodně dlouho ať koupím za reál nebo získám v akci vše skončí v líště ,ještě že ta je bezedná ,ještě ,že je sezona a tam získám to co mi chybí, farmu hraji ráda a za ty leta jsem si na ni zvykla,ale dilema tu v poslední době existuje zda akce nebo jen tak si pěstovat.Protože moje ranní sklízení bylo obrovské zklamání.Asi jsem měla raději nechat v liště tajemno a bylo by to jedno,ale bez toho zklamání.
     
  2. babi49

    babi49 Pilný autor

    Dobré ráno, prosím o radu, zdárně jsem ukončila 5.let , stonek je v nebi, ale nemůžu do něj umístit dekorace, stále mne to vrací k letům
     
    Helena1313 a -Jara05- tohle ocenili.
  3. lenbeno

    lenbeno Rádoby autor

    ahoj,nejde mi použít palivo de luxe na poslední čtvereček ve čtvrtém závodě.Čím to je?
    , ,
    aha,děkuji
     
  4. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj

    babi49
    , řada na magickém stonku je odměnou na konci závodu č.4. Pokud ho máš splněný a stále ti nejdou umístit libovolné dekorace do stonku, prosím obrať se na herní podporu.

    lenbeno, odměnou je řada na magickém stonku a tu nelze získat dvakrát, tudíž palivo deluxe by nemělo být možné použít.

    >>Jak kontaktovat herní podporu<<



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    Helena1313, moncicak7070 a -Jara05- tohle ocenili.
  5. raddre

    raddre Baron fóra

    Zdravím, zdárně jsem včera splnila celou akci, dnes ráno jsem dala "dračímu jezdci" poslední 2 navýšení, abych ho mohla umístit k mazlíčkům, zůstali mi tam už jen 2 políčka 1/1 tím pádem mi čas do konce akce zabere prolustrování hřiště a parku, pak je tu možnost celou hru zamrazit. Zpět k akci, překvapivě šla rychle i bez vychytávek a hlavně SH a ZSH, přelétala jsem nahoru a dolů, abych se úspěšně vyhnula TBZ, banánům, hvězdičkám a pokud to šlo i nářadí a to se mi líbilo, odměny nebyly oslnivé, ale kapka ke kapce...
    Všem přeji krásný víkend a hezkou hru
    [​IMG]
     
  6. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    [​IMG]
    Zdárně jsem doletěla do konce, jen jsem si ráno nějak špatně spočítala Lněničku a zbytečně osela ještě jednu plochu :sleepy:, ale to nevadí. Asi jsem byla ještě zblblá včerejším peklem na nebi :)
     
  7. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Stejně je u celé akce nejdůležitější nezapomenout doplnit sbírku nálepek. :p

    upload_2022-5-21_17-45-40.png
     
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak s pajdátakama su v poho, 1247, ale ta akční plevel roste pomalu, občas nestihnu nějakou sklizeň, vehikl stávkuje, zatím 14.455 kousků. Mno, ještě mám dva dny na pěstování, kapky do toho zatím rvát nebudu, času dost; tak to snad pak stihnu všechno odlítat a správně :)
     
    Naposledy upraveno: 21/5/22
  9. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Sousedko, právě jsem protočila "Kolo štěstí" (dávám do uvozovek, protože tvoje "Vehikl" se mi líbí víc :D )... a taky nic. Ani +1 na 6 hodin. Takže opět jdu nazout holiny a dřít a dřít...

    EDIT:
    Teď hledím, že ty dnešní a včerejší prostoje přes den... nu, ani moc Kanystrů nevypadalo. Tak to bude dřít... chjo

    EDIT2:
    Ynočko, až půjde Elegantní obsluha posílat při O+D, ozvi se 8) pár jich v liště mám
     
    Naposledy upraveno: 21/5/22
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    k.vitečku, on už stávkuje dlouho. Naposled mi při nějaké akci přidělil 100 i 200 procent. Ale aby dal Elegantní obsluhu nebo nový kočičí majeteček, k tomu se taky nemá. Asik ho budu reklamovat. Vlastně nemůžu, je to opravdu vehikl, z roku 2010, tam už bych nic nevyhádala 8)
    Ale to pude, musí, času je fakt dost a chybí mi jen ta žlutokvětá plevel...

    EDIT: k.vitečku, nepude nikdy, možná tak na trtka dyndy :) Dekorky za přihlášení a dekorky z kola obchodovatelné nejsou. Ale díky za ochotu :inlove:
     
    Naposledy upraveno: 21/5/22
  11. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak ja som uz 4x hladko pristala a aj vzlietla na posledny let,no je to taky vyhliadkovy let a ten trva dlhsie xDxDxD Ks u mna stale nic no vedlajsej bosorke nadelil 100% tak aspon ma dozenie ;)

    Dob Asi je to blba otazka po tolkych rokoch hrania,ale neda mi to opytat sa na co su vlastne dobre tie nalepky ....Iba zbierka alebo....

    Dakujem Ynus za vysvetlenie :inlove: myslela som si to ale ako sa hovori za opytanie nic nedas ;)
     
    Naposledy upraveno: 21/5/22
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    sovicka64, nejsem Dob, ale já nálepky sbírám, abych věděla, že jsem tam byla, i když třeba nestihnu dokončit :) A Dob to asik psal s nadsázkou...
     
  13. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Akce hotová, jednou padlo +200 a jednou použitý 2 jacky, něco málo sh. Ted už zase můžu pěstovat do stodoly a na úkoly.
    Pěknou neděli všem farmářům a farmářkám :)
     
  14. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    stonka stonkuje od rana :) este dopestujem a dolietam posledny zavod a mam padla. tato akcia je stedra na padatka, pestovanie na dvoch plochach je super :) uz vidim pomstu dalsej akcie :D :D
     
  15. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Tak, první 3 závody dokončeny. Teď jsem vylétla 4. ...Při posledních 2 sklizních pomohl Jackův dárek. 3. sklizeň se do doby aktivace asi nevejde. Co už. Zítra a v úterý nevím, jak to bude s připojením na wifi v terénu. V úterý asi ani nebude kvůlivá práci navíc stíhačka... Tak to jsem zvědavá, jak se mi to povede.
    Musím se vrátit k příspěvku č. 35, abych propočítala potřebné počty k dohrání celé akce 8)
     
  16. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Létám nahoru, létám dolů... Dolétáno. Napěstováno bylo poměrně rychle neb jsem si vytočila 1x 100 % do stodoly. :pJen letové plány se mi tvořit nechtěly. Občas měním směr, když nějakou odměnu vyloženě chci.
    S padátky též nebyl problém. S akcí jsem spokojená. 8)
     
  17. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj všem, tak já jsem také dolétala, akce ukončena :). A to jsem na začátku psala, že to na řádek nevidím a poletím lehárko. Jenže pak padlo na KŠ 1x 200 a 100 do stodoly ... nóóóó, to se mi to pěstovalo samo. Padátka kupodivu také žádný problém. A dekorku za chvíli přehnízdím na hřiště pro mazlíky. Všem, kdo mají také hotovo gratulka a těm, co ještě hrají přeji farmářské štěstí ... do konce ještě dosti času ;). Hezký nedělní večer :)
     
  18. Learka

    Learka Vycházející hvězda fóra

    Taky nějak nestíhám s kvítím 10363,padátek už je dost 1268 takže to vidím bledě jelikož mi konec akce vychází na odpolední tak ani nevyužiju prodloužený čas do 22 hodiny.

    Tož namlela jsem a odlétala první a čtvrtý závod nálepku a stonek mám.Teď ten zbytek uvidím co půjde.
    Třeba se ten starej vehykl fakt rozhejbe a nadělí nějaký to % navíc,při minulé akci se podařilo.
     
    Naposledy upraveno: 22/5/22
  19. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Zdravím vespolek, stonek stonkuje od soboty. Akci za chvilku dodělám a samozřejmě jsem si teď vytočila 100%. Tak budu pěstovat a syslit zásoby. Ono se to bude určitě hodit. Za mne pohodová akce. Všem přeji úspěšné dokončení.
     
  20. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Akci jsem dokončila včera po návratu ze srazu. Vše dopadlo na jedničku.
    Kdo ještě finišuje= ať se daří a všem přeji krásný a pohodový den.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.