Vysílá FARMERAMA (28.6. - 4.7.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 27/6/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. aamperzg

    aamperzg Aktivní autor

    Proč udáváte začátky akcí, když to stejně nedodržujete. Kdo mi nyní nahradí ušlá padátka. Měli by jste se zamyslet proč provozujete časovou hru, když nejste schopni dodržet začátky akcí. Konce se vám povedou vždy utnout přesně na vtěřinu.
     
  2. burds

    burds Titán fóra

    Zase už ? Tak ätz´roívnou začínají později.Tohle mi připadá promiňte jako buzerace nebo jako nečschopnost.Jednou beru ale tohle je 2x po sobě
     
  3. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Analytik fóra

    Tak já jsem nepoučitelná. Opět jsem divošku sklidila a žádná padátka nenapadala. Ještě že na hl. louce laskavec teprve dozraje. Jdu ven a navečer snad zahájím.
     
  4. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Pohoda,klídek,cigáro..a káva. :)
     
  5. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Přijel jsem z pracovní cesty za dvě minuty dvě a radoval se, jak mi to všechno krásně vyšlo - a ejhle, koukám že v časomíře po 14:00 se nic nového neobjevilo.
    Již (poslední dobou) nepřekvapivě je akce posunuta. Naštěstí jsem si nic neaktivoval (byl jsem přece doma až 2 minuty před akci a nějakou dobu trvá start systému), takže jsem na tom dobře.
    To Kristýnka (jsa připojena pomocí pouze uspaného notebooku) dychtivě vše aktivovala a - teď bude dvě hodiny zbůhdarma čekat na začátek akce.
    To můžu pořád říkat:
    Kontroluj, kontroluj, kontroluj a až potom konej. - A je to marný, je to marný, je to marný...

    No co - stejně vždy plánujeme poslední sklizeň na 22:00 (člověk musí taky někdy spát, ne?), takže prodleva 2h není nic drastického. Zase (stejně jako před týdnem) aspoň ušetříme SH, ZH a hnůj.
     
  6. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Asi by stálo za úvahu posunout začátky akcí rovnou na 16:00, možná by to i více lidem takto vyhovovalo a odpadly by zmatky a rozčarování, je fakt blbé, když se na to hráči nachystají, nějak se to snaží skloubit i s reálným životem a pak se jim do toho hodí vidle.... a nějaká kompenzace v podobě (no však víme).... to fakt nenahradí.
     
    Naposledy upraveno: 28/6/23
  7. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Vždyť nejde o život - akce začne později. Pokud to bude v uváděných 16. hod. - není co řešit. Ono se vše dohoní a když ne, co se stane? nic- je to jenom hra.
     
  8. sabma411

    sabma411 Perspektivní autor

    My, co s tímto počítáme, se nedivíme. Za poslední 4 akce jste se trefili jednou. A ani kompenzace, nic. Farma jde totálně ke dnu...
     
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  9. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    To by se Albert Einstein divil jak lze jednoduše posunout čas...
    No teď vážně, stát se to může i na farmě, kdo se tady diví ten by si měl nastudovat teorii relativity...
    :D:D:D
    Přeji krásné a krátké čekání na ty naše traktoristy.
     
  10. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Do akce na štěstí nejdu :D ale doufám, že bude normálně fungovat, úplně se bojím odejít z ní :D
     
  11. albína1927

    albína1927 Perspektivní autor

    No zase jsem se nepoučila ,přišla jsem o padátka na obouch akčních polích .Tak jsem včerejší laskavec dala do stodoly a t
    eď budu dohánět padátka nevím jak ?>:(:wuerg::cry:
     
  12. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    ..kontrola, kto môže začať o druhej, dopadla:D
    počkáme, čo povedia tí, čo začínajú večer, v našom čase, samozrejme, apoň bude radosť z bonusového kóduxD
    už sa teším na Gordonku:inlove:;)
     
  13. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak ja som sice bola uz o 14h. doma no kedze nemam nic navarene tak som sem kuk az teraz a nastastie som tiez mrkla do listy a kde nic tu nic a sup na forum. Pretocila som par PL a dalo 100% no tie vyuzijem na baha a ked to zacne tak to pekne pofrci ;):)
     
  14. Bokonon

    Bokonon Obyvatel fóra

    Právě jsem jako ***** sklidil laskavec a čumím jak puk, že nemám v nabídce akční kytku. A ejhle, ona akce ještě nezačala.
    Dinoalesi, posunout trvale začátky akcí na 16. hodinu asi by nepomohlo. Místo ve čtyři by pak začínaly třeba o půlnoci.

    Edit: Nevím, proč mi to vyhvězdičkovalo to slovo označující člověka mdlého rozumu. To není sprosté slovo ani nadávka, ale terminus technikus a označil jsem tím slovem sám sebe.
     
    Naposledy upraveno: 28/6/23
  15. evinana

    evinana Expert fóra

    njn, tak se začátek posunul;). Vždyť se nic tak hrozného nestane, je to jenom hra, nic životně důležitého. Alespoň já to tak beru. Pamatuji doby, kdy akce nebyla ohlášená a když padala padátka tak jsme zjistili že je nějaká akce a také to šlo. Příprava žádná nebyla a i tak jsme akce dělali. Nebojte určitě akci stihneme. Držím všem palečky
     
  16. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj
    jako vždy mrknu sem a čekám,kafe a Meg na klíně si pustíme filmek na Netflixu
    :)vždyť o nic nejde;)
     
  17. vlčice1977

    vlčice1977 Perspektivní autor

    Tak jsem taky sklidila,....... No a že mi nejspíš z tý řeřichy toho hodně napadá,co?
    Se z toho asi posměju :)
     
  18. aamperzg

    aamperzg Aktivní autor

    Tak rozdíl mezi mojí farmou a známé, která se nespletla při sklízení je 80 padátek. A to jsme měli jen 10 hodinovou květinu. Jaký je asi rozdíl při 20 hodinové rostlině.
     
    burds a -Jara05- tohle ocenili.
  19. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Ale jo,to pude!
    [​IMG] :wuerg:
     
  20. sergejko

    sergejko Perspektivní autor

    Ahojte neviem prečo sa hneváte však nič zlé sa, predsa nestalo Treba čítať fórum a keďže o 14.00 mala začať akcia a nezobrazilo sa vám upozornenie na Farmičke, že je nová akcia Tak ste nemali pozbierať úrodu a tým pádom by ste neprišli o padátka. Treba jednoducho sledovať Fórum a tiež na Farmyčke či vôbec začala akcia.
    V živote sú naozaj v dnešnej Ťažkej dobe dôležitejšie veci, ako sa Hnevať, že už po druhý krát sa začiatok akcie odložil na neskôr môj názor
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.