Vysílá FARMERAMA (27.6. - 3.7.2024) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 26/6/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] ... krásné ráno všem u vysílání :) oblíbená sobota mě opět nezklamala, kolo bylo štědré a napěstováno bylo v čase na vrácení dekorek na plochu :p stoneček nechám prázdný, protože tři dekorky si dám na plochu a i když jdou po dvou dnech, stále dají

    více BZ než denní. U královny ještě chybí koše, protože jsem neměla přípravu a tak si počkám na den slev i s BB a zítra to spolu otočím, chybí kolem 300 košů :p kdo ještě bojuje držím palečky i pěstíky ;)



    [​IMG]
     
  2. burds

    burds Titán fóra

    Akce hotová.U královbny chybí košíky
     
  3. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Zatím takto :p[​IMG]
     
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Hotovo, jdu na kutě.
     
  5. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Hotovo jsem měla včera dopoledne při vaření. Na oběd přijela dcera s přítelem, který měl narozeniny a manžel měl svátek. Tak jsem to musela párkrát urychlit kapkama, KŠ nadělilo 100% a dalších 100% na rostliny jsem raději přidala z inventáře. Asi by mi zabavili noťas, kdybych se věnovala Farmě a ne jim xD.
    Hodně štěstí těm co ještě finišují a všem krásnou a klidnou neděli.
     
  6. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Nějak jsem podcenila sklizeň :( vypršel mi bonus ve slotu a sklidila jsem bez :sleepy: tak že teď už jen čekám na poslední a bude hotovo připravené osvětlení a mikrofon mám :)
    [​IMG]
     
  7. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ja som mala hotovo vcera rano,kedze mi vecer zavrelo oci xDxDxD bosorka skoncila dnes na obed, ks bolo skupe a tak som dake bonusy vytiahla z listy ;) Vonku je horuco a tak sa hram s kralovnou :music:
     
  8. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Hotovo i tady, s minimálními přebytky. Sklizeň návnad sjednotím s ostatními bednami a jdu namrskat na plochy veškeré nasyslené tajemno :music:.
     
  9. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Zdravím z dovolené, dnes dopěstuji. KŠ nic nedalo, tak jsem použila bonus do zlata a MJS. Sklízení jsem dělala podle oka s menšími prostoji. I tak jsem zvládla sklízet 4x denně. Teď už jen správně namlet a dodat.
    Hezký den. Já se jdu balit na výlet k jiné pláži. 8):p
     
  10. WildJets

    WildJets Pilný autor

    Akce hotová v neděli dopoledne. Kolo nedalo žádný bonus, ale pootvírala jsem přes 100 svých Piccolek a vypadlo na mě 5 Jacků, tak se hned hlásili do služby a napěstováno bylo hned :D
     
  11. sergejko

    sergejko Perspektivní autor

    Ahojky Akcia Hotová
     
  12. radyn.m

    radyn.m Komisař fóra

    Taky konečně komplet, hnedka jsem dodal aj u rybařícího medvěda, ať si aj on užije :D
     
  13. hroudov

    hroudov Vévoda fóra

    tak dnes hotovo, zvládla jsem to i s operací i pooperačním stavem:)
     
  14. dingičko

    dingičko Obyvatel fóra

    Farmárikovia, neverila som, že to skončím, lebo som si nebola istá, či vôbec začať be SH atď.
    A ono trpezlivou prácou som práve skončila aj tak. Pre mňa malý zázrak a veľká radosť :music:;)
    A držím palce dobehujúcim
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.