Vysílá FARMERAMA (27.6. - 3.7.2024) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 26/6/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Z divoké 190minipolí mi vypadlo 68ks a z hlavní 200minipolí vypadlo 46ks.. tak že na divokou sázím pokrácený Laskavec a na hlavní akční. Jinak bych to nedodělala.
     
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Jedno rozpěstování, tři sklizně celé a akce je hotová :), na vedlejší to bude trvat déle, tam budu potřebovat sklizně 4 a sklízím co hodinu, na hlavní po 36 minutách
     
  3. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    Taky mi padá zhruba 100 padátek na sběr obou ploch plných akční. Tu ale sklidím 4x denně, což znamená, že za 4 dny jsou padátka doma. K tomu větší výnos ze sklizně kytky z přípravy a na konci je taky ještě nějaký polštář. Já bych se nebála rovnou ve dne v noci pěstovat pouze akční na obou plochách, ono to s ní vyjde. Jen to nebude hotové hned, ale až v úterý nebo středu.
     
  4. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    K vůli královně jsem ještě ani nezačala jenom jsem včera rozpěstovala, abych na královnu využila naplno bonusy, tak zatím točím dlouhodobky, večer si dám poho pole a ráno to teprve rozjedu dám nějaké svoje bonusy jacka mám jenom 1 s tím bych velký zázrak neudělala proto poho pole a taky menší spotřeba sh na kš nespoléhám i když zase nějak moc lístky neprotáčím.
     
  5. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Zdravím Prepperka ,
    laskavec, arboreta , kouzelné stromy , veškeré možné bonusy na zvýšení BZ ( obecně se říkalo "čím více BZ , tím více padátek)
    citróni , Živoucí legenda I, Živoucí legenda II a bonus ( zlatý slot) na vyskočení padátek
    [​IMG]

    Haloo, haloo ... mimořádné hlášení , slyšte, slyšte :p
    Gratuluji rychlíkům a hlásím , že u mě vysílání Farmeramy právě skončilo .
    Na Baha zasazeno a jdu se dívat na průvod s královnou.

    Doufám, že bude štědrá a všem se bude dařit ;)
     
    Naposledy upraveno: 28/6/24
  6. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Hotovo :)
    [​IMG]
     
  7. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    lacrima - neber to prosím špatně, nejde mi o to že bych ti nepřála tolik vypadávátek. Naopak. :) Jen snažím dobrat toho, jestli tedy JE možné nebo NENÍ aby z jednoho políčka vypadlo více padátek jednoho druhu. Před časem mi modíci řekli, že z jednoho políčka nemůžou vypadnout 2 stejná padátka při jedné sklizni. Takže třeba obr strom rovná se maximálně 4 padátka, víc by být nemělo. Stejně tak všechny zvyšovače procent vypadávání by měly fungovat jen do zvýšení na 100%, takže prostě počet políček (202) a maximálně za 5 arboret, takže 222.

    Jestli tedy platí, že z jednoho políčka může vypadnout jen jedno padátko jednoho druhu, nemělo by ti vypadnout víc jak 444 z obou ploch. Ale jestli ten počet co jsi sem dala byl opravdu jen z těch ploch (bez sousedů, kouzelných stromů, případně nákupu košů), tak to znamená že může padnout i víc padátek, a tím to pro mne znamená, že se můžu snažit zvýšit ten počet, i když přesahuje počet mých políček. Doteď jsem žila v tom, že to zvyšování má cenu jen do určité míry.
     
  8. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Nemůže ti padnout více padátek než je políček na farmě! Můžeš tomu pomoci arborety,kouzelnými stromy a dárky od sousedů! Košíky nepočítám!:p
     
  9. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    kaolín11 - to jsem si myslela také. Tak ale lacrima v tom počtu padátek musí mít i jiný zdroj. Uvádí ale pouze sklizeň z ploch, tak jak to tedy vysvětlit?
     
    babina51, lacrima a Y_n_O tohle ocenili.
  10. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Prepperka ,

    nikde nic takového, co tady tvrdíš, nepíšu .
    Napsala jsem pouze, že "laskavec je prostě laskavec" a print screen (obrázek) je množství padátek z celkové
    první sklizně nebo chceš-li sběru.
    Právě proto pak v dalším příspěvku píšu výčet toho, co všechno jsem na množství padátek použila .
    Kouzelné stromy mám na jiné ploše , takže ty mi políčka nezabírají a mám jich docela hodně .
    Navíc stromy (ev.arboreta)mohou dávat i +2 padátka/1strom.
     
    Naposledy upraveno: 28/6/24
  11. jana151049

    jana151049 Veterán fóra

    V místnosti CHEF se mě neukazijí žádné figurky.Po dodání vpravo je kytička pokaždé
     
    babina51 tohle ocenil(a).
  12. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Vysílá Farmerama a vysílám já: neberte to tak vědecky :D
    18 her
     
  13. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Prepperka, další možnost je, že někdo po polích honí Citrony. Nemá všechna políčka osazena plodinou, ale ti želváci nahrazují a navyšují zisk. U padátek je to u každého jiné...
     
  14. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Prepperka,
    jedno skladiště má 8 míst , to je v případě 5 arboret 40 stromů ( ty počítáš 20) ;)

    Y_n_O
    úplně jsi mě tu tvou hláškou odrovnala xD doslova "zabila" .
    Cituji: " ... někdo po polích honí Citony"...

    Já je fakt nehoním :p ...ještě toho trochu , já je mám na každé ploše + v runě .
     
    Naposledy upraveno: 28/6/24
  15. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    lacrima, jsem ráda, že tě jsem ve finále jen pobavila, zabíjet se nesmí, a smíchem už vůbec ne xD
    Ale jsou tací, co si na svá stáda či hejna, nevím, jak je to u želv, nechávají místo.... A pak je chudáčky obrněné, pomalé, honí z pole na pole :)
     
  16. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    26 her za mnou.
    Dobrou ;)
     
  17. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Iacrima
    Je sice pravda že arboretum má 8 míst na stromy,ale také zabírá 4 políčka,takže ve finále máš jen 4 stromky navíc! Tudíž se nemůžeš dostat na víc než 222 padátek na jednu plochu! Tohleto už jsme kdysi řešili v pravěku!;)
     
  18. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    lacrima - no jo, teď koukám, že jsem při čtení zaměnila kouzelné stromy za obříky. Už asi neumím číst nebo je těch akcí na mě moc a oči mi z nich jdou šejdrem. Proto jsem v tvém příspěvku neviděla jinou plochu než tu s políčky. To všechno vysvětluje a já jsem spokojená že už vím, to se ale krásně vyspím. :D

    Každopádně to tak jako tak pro mne bylo přínosné, z diskuze jsem pro sebe udělala závěr, že bych měla do první sklizně zahrnout i arboreta. Teď je mám stále na mýtině, ale v rámci příští přípravy je přemístím na plochu s padátky. Na pěstování akční je zas dám pryč ať si neubírám akční, ale na přípravu budou fajn, škoda každého padátka které vůbec nevypadne.
     
  19. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Dobré ráno.
    Hlásím, akce hotová. Byla klidná, nemuselo se nic spojovat.
    Využila jsem ranního "strašení" a venkovních příjemných teplot a upekla jsem perník.Voní to tu úplně nechutně..."mňamózně" xD.
    Zase si u manžela šplhnu ;).
    Mějte se hezky, gratuluji hotovsonům, ostatním přeji klidnou pěstovačku a všem pěkný den a školákům...krásné prázdniny.;)
     
  20. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Pořád vysílám a připadám si tady jako na matematicko-fyzikální fakultě, samá čísla a počítání :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.