Vysílá FARMERAMA (27.6. - 3.7.2024) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 26/6/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Vysílá FARMERAMA ::..

    [​IMG]

    Obtížnost akce:
    • střední / těžká
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
    Pro zobrazení FAQ lze rolovat dolů v tomto tématu. Pro zobrazení jednotlivých částí FAQ nebo vstup do diskuze stačí kliknout na požadovanou část FAQ.

    [​IMG]
     
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Do akce musím jít, kvůli upg a také rybaření, no tak s chutí do toho ;)
     
  3. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Ahoj. Plnit určitě budu :)

    Dodávky:
    12.700 ks kinofilmový květ
    620 ks odznak zaměstnance
    37 ks reflektor ( 222 ks kinofilmový květ, 925 ks odznak zaměstnance)
    20 ks mikrofon (10.000 ks kinofilmový květ, 300 ks odznak zaměstnance)

    Snad jsem se nesekla :music:
    Edit: Se omlouvám. Prohodila jsem reflektory s mikrofony o_O
     
    Naposledy upraveno: 26/6/24
  4. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Do akce jdu už jen kvůli žetonům a upgradu. Navíc žádná minihra, žádná náhoda (kromě padátek). Super.
    Jen doplním výpočty (snad jsem se nesekla) - potřebných na reflektory a mikrofony

    Kinofilmový květ 10222
    Odznak zaměstnanců 1225

    Celkem mi to vychází:
    Rostlina 22 922
    Padátko 1845
     
  5. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Čili po přepočtu na jednotlivé zdroje pro reflektory a mikrofony:
    kinofilmový květreflektorodznak zaměstnancemikrofon
    2292237184520
     
  6. sejda621

    sejda621 Perspektivní autor

    V tabulkách jsem napočítal 3TV žetony .asi překlep
     
  7. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Doddávky:
    Vlčí kuchyně: 12.700 ks kinofilmový květ
    Farmářské zprávy:(37 ks reflektor) 222 ks kinofilmový květ a 925 ks odznaků zaměstnance
    Medvědí parta: 620 ks odznaků zaměstnance
    Linoleova show:( 20 ks mikrofon) 10.000 ks kinofilmový květ a 300 odznaků zaměstnance
     
  8. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ano, v odměnách jsou po dvou kusech. Ve FAQ je to opraveno. Děkujeme za upozornění.
     
  9. papulice

    papulice Veterán fóra

    také do toho jdu,ale už by mohli vymyslet stonek s něčím jiným než s bednama,včera jsem je otevírala a to byly tisíce beden,protože je otevírám 2x za měsíc...
     
  10. burds

    burds Titán fóra

    Do akce jdupochopitelně. Při této akci si nebudu připadat jako totální blbec jak při té minulé.
     
  11. medulinka

    medulinka Rádoby autor

    Asi je to od hráče k hráči - otvírám cca 1x týden a těším se, co tam bude. Mnohdy mi jejich obsah hodně pomáhá.
     
  12. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Hurá klasická pěstovačka!!!!!Žádný stres,klid a pohoda.Tentokrát nebudou létat vzduchem blbci ,debilové a spol..
     
  13. albína1927

    albína1927 Perspektivní autor

    Do akce jdu jako do všech :music:Ať dopadnou jak dopadnou snažím se je ale splnit .Děkuji všem , kteří si dají práci z výpočty . Přeji všem krásnou , pohodovou hru .:inlove::D
     
  14. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    Ahoj, do akce také pochopitelně jdu ... už jen, že nevynechávám a při této je to i jasné .... žetony+upgrady ;). Těším se :), klasická pěstovačka, tak snad to dotáhnu do konce ;).
    Kdo se do akce pustíte za jakýmkoliv cílem, přeju ať se vám daří ;).

    Hlavně nechci zapomenout poděkovat všem, kdo jste se podíleli na výpočtech ;)
    Hezkou středu přeji a zítra na značkách ahoj:)
     
  15. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký dník :) tak jako všichni, kdo chce získat žetony a upgrady i já se zapojím, ale stoneček opět neurazí a ani nenadchne :p

    Ještě nás čeká jedna hra na poslední deskové žetony a jestli je to co si myslím .. no snad to půjde dobře, hlavně že upgrady už budou doma :D :p

     
  16. rosnička007

    rosnička007 Stálice fóra

    Hezké odpoledne!Jako vždy do akce jdu. Snad to půjde. Upgrady a žetony se potřebují,tak hurá na to.
    Díky všem za výpočty,jste skvělý! ;):)
     
  17. kocieva

    kocieva Mistr fóra

    Pěkné odpoledne. Hurá!, žádná minihra, jen si tak pěstovat a doplňovat, neboť moje namožené karpály si potřebují odpočinout.
    Děkuji všem přítomným, kteří všechno nádherně sečetli a přeji úspěšnou akci.
     
  18. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Pěkné odpoledne.
    Děkuji všem za výpočty. :)
    Těším se, že to bude "pouze" klasika - pěstovačka. Puzzle jsem nemusela, nakonec mě to chytlo, bavilo a zjistila jsem,že mi to docela i jde. Hahaha...samochvála xDxDxD, no musím se pochválit,alespoň z toho mám radost. Spojování, co dnes končí, naprosté fiasko u mě. Pravou stranu jsem nedodělala a je mi to úplně jedno. Nebavilo mě to, nešlo mě to a hlavně mě to stresovalo.:mad: No mám to zapotřebí, nemám.;) Hlavní mám a je to. ;) Takže teď pěstovačka.... jupí, těším se. A ze stodoly taky nic nechtějí. Jak jsem vděčná. ;)
    Pro mě je hra relax, neříkám, občas to jsou nervy a potřebuji si občas provětrat mozkové závity (mám je vůbec xD), ale myslím, že spojovačku nedodělalo spoustu lidí... náročnost? Tak nyní bereme s otevřenou náručí tuto akci. ;)
    Zítra ve 14 hod ... zdarec :)
     
  19. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Laskavec nasadeny a zajtra o 14h. Vas cakam na znackach ;)
     
  20. zuziki76

    zuziki76 Pisálek fóra

    Nemám žeton z minulé hry, tak už jsou mi další žetony na nic, škoda.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.