Soutěž Vyprázdni družstvo / Diskuse

Diskuze na fóru 'Oficiální hry fóra' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 1/8/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Hotových úkolů mám 98, zbytek (netuším, kolik) většinou ani nezahájené. Takže mě tato soutěž naprosto mýjí.
    Y_n_O
    Co je zajímavého na Herbáři, že ho stále točíš? Žádnou slušnou odměnu, která by mě zaujala, jsem nenašla. Jen nářadí a body v řádu max 10 tisíců.
     
  2. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer :) chtěla jsem spočítat neudělané, či nedokončené úkoly, ze kterých ďobu jen něco .. no upřímně jsem se zasmála a asi to nechám, jak to je xD :p
     
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Teď už nic, ale před tou stovkou to byl dobrý přísun bodů bez práce, stromy plodí bez práce :)
     
  4. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    :D Tak u mňa Missia Nesplniteľná ! Dalšia ponuka?
     
  5. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak ja som to zo srandy tiez zratala 66 rozrobenych :oops:xD Tak uvidime ci to stihnem este v tomto zivote xDxDxD
     
  6. Bo-bo

    Bo-bo Rádoby autor

    S pěstováním a pomocí nákupu by problé nebyl,nové úkoly plnit se snažím ale šlechtící vzhledem k tomu že od začátku hraní byla a je 95% genetika a na trhu prázdno, to vypadá že budu pokračovat ještě ve druhém životě..........Jedině oddělit šlechtící a pěstební úkoly;);)
     
  7. Jasmyna

    Jasmyna Rádoby autor

    Ahojte, prosím vás, nie je nejaký zoznam, že ktoré úlohy treba splniť? Či je to myslené tak, že úplne všetky v ktorých sa odovzdávajú zvieratá, alebo len v kategórii dielna a chovné?:oops:
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  8. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Jasmyna jedná se o úplně všechny úkoly, které se ti nyní zobrazují v družstvu. ;)
     
    moncicak7070, -Jara05- a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  9. Jasmyna

    Jasmyna Rádoby autor

    Dob, ďakujem za odpoveď, už mi je jasné prečo nie je zadaný žiadny časový limitxDxD
     
    moncicak7070, -Jara05- a Dob tohle ocenili.
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Dunuška Marfuška nejen louská ořechy, ale i úkoly v družstvu. Véééliká gratulace :)
     
  11. duna.duna1

    duna.duna1 Mistr fóra

    Ynocka,velka vdaka.No snazim sa.Niekto tu pred nejakym casom,mozno aj rokom napisal,ze farmerama je strategicka hra,tak som to teda pred vyse rokom poňala strategicky a uz to len tak frcaloxDxDxD
     
  12. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Díky nefunkčnímu trhu ,jsou u mně některé úkoly věčné.A bohužel RT stím nic dělat nebude.Zisk je až na prvním místě.SK je u mně položka,do které investovat rozhodně nehodlám.
    Jinak mě zbejvá dokončit už jen 57 úkolů!o_O
     
    moncicak7070, -Jara05- a bačkora85 tohle ocenili.
  13. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Už vieme kam na Pinkie-pie koláčiky ! :p;)
     
  14. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Byli bychom rádi, aby soutěžní vlákno zůstalo co nejpřehlednější, tudíž vás všechny prosím, abyste veškeré komentáře vkládali sem do diskuze a soutěžní vlákno ponechali opravdu jen pro soutěžní příspěvky. Ideálně by v něm měl být vždy jen soutěžní příspěvek a pod ním reakce někoho z našeho týmu. Urychlí to celý proces kontroly.
     
    moncicak7070, -Jara05- a bačkora85 tohle ocenili.
  15. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Dob - asi to dlhú dobu tak aj zostane. ;)
     
    moncicak7070, -Jara05- a bačkora85 tohle ocenili.
  16. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Peto121 to je mi jasné. Já spíš abyste se nedivili, že vám příspěvky přesouváme sem. ;)
     
    moncicak7070, -Jara05- a bačkora85 tohle ocenili.
  17. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Vzhledem k tomu, že do družstva chodím jen cíleně pro něco - třeba pro obří stromy nebo plány výstavby, občas SH nebo Zuzi - tak je pro mne tato soutěž úplnou utopií.
    Upřímný obdiv a gratulace pro Duna-duna, to je opravdu výkon.:)
     
    moncicak7070, duna.duna1 a bačkora85 tohle ocenili.
  18. albína1927

    albína1927 Rádoby autor

    Proč není v ukolech třeba výroben v nářadí taky vrtačka,už jich mám skladem 387 ?
     
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  19. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    v mojom pripade je lahsie spocitat splnene ulohy, tych je az 36 :D tak snad tato akcia potrva este tak 20-25 rokov :D :D :D :D :D
     
  20. Richards76

    Richards76 Znalec fóra

    U mňa 99 hotových. Ak vedia moderátori celkový počet úloh v družstve, budem vedieť aj to koľko na mňa ešte čaká :)
     
    bačkora85 a Y_n_O tohle ocenili.