Vyhřívej se na sluníčku (18.7. - 24.7.2024) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 17/7/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. burds

    burds Titán fóra

    Stonek už mám ale skládám dál.
     
  2. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Zatím položeno 292 ručníků-mincí 504.Na noc jsem nasadila LabLab,ještě mám akčního na 31 ručníků.No a ráno se uvidí,když tak 1x akční zasadím.Tajemna neberu stejně to budou lištovky jako obvykle.
     
  3. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Doskládáno a už to nechci dlouho vidět, vybráno z obchůdku docela dost, tajemno nechci ;)
     
  4. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Dnes dopěstuji na stonek. Takže i na bednu bych měla dosáhnout. KŠ mi dalo 3x +1 na 6 hodin. Využila jsem jen 2x. Zelených kapek je málo. Ale i tak výrazně pomohlo. Skládat budu asi až zítra. Uvidíme, jak se bude dařit.
     
  5. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Pajdátka skoro mám, takže po sklizni zruším pěnišníkový prales a budu pěstovat akční plevel na obou plochách. Času je hafo, od zítra mám ranní, tak to přes směnu pořeší pohopole. Byl by v tom asik zakopaný nějaký zádrhel, kdybych to nenapěstovala, nepochytala a posléze neposkládala. Ale jak to tady čtu, to skládání bude zapeklitá záležitost :)
     
  6. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Mám stonek a padátka snad do konce napadají. Hezkou neděli všem:p;)
     
  7. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Krásnou neděli přeji :)

    [​IMG]
    Zatím nejlepší výsledek na získání SK ;)
     
  8. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Pěkný nedělní podvečer všem. Chtěla bych moc poděkovat podpoře, která mi umožnila dělat reparát.
    Jsem na dovolené, internet nic moc, ta doufám, že akci zdárně dokončím, jako každou jinou. Přeji všem příjemné léto bez komplikací nejen na farmě.;););)
     
  9. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak hlásím hotovo a pokračování dále :p

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  10. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    pláž01.png A je to :) Na pláži je fajn, tak se tam ještě chvíli zdržím ;)

    pláž02.png Tohle je nejlepší, co se mi povedlo :)
     
    Naposledy upraveno: 21/7/24
  11. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    [​IMG] odchádzam z pláže, 1550 uterákov stačí8)
    jednu z najlepších zostavičiek som bola odkukať cez plot u Skali, to preto máme skoro rovnakéxD;)
    [​IMG]

    Nech sa vám darí;)
     
  12. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím,hotovo

    [​IMG]
     
  13. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Teď se mi podařila nejlepši hra na mince!:)
    [​IMG]
     
  14. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Položeno 478 ručníků,mincí 950.Mám vše co jsem chtěla,ještě vyberu žetony a končím.Moje nejlepší pokládka 83 mincí.Jedu jen s vodou,času dost na Baha se stejně nic neděje.Jak to tak počítám tak 2 sázení by měla stačit.
     
  15. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Ahoj. Mince už sbírám jen okrajově, prioritou je SK ;)

    [​IMG]
    Nejlepší výsledek na SK :music:
     
  16. dingičko

    dingičko Obyvatel fóra

    Jááj, konečne príjemná oddychová hra na leto,
    ďakujeeem:music:
     
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Řádek je doma, sice ještě není aktivovaný, ale je k dispozici. Na Pikolku mi chybí dva ručníky, počkám, až doroste akční plevel, kterou jsem zasela po návratu z procesu, ať mám větší výběr.
    V obchodě jsem koupila Pikolku a klasicky všechna vylepšení - SH, SK, vrtulky. Možná zbude ještě na nějaký párty lístek. Zbytek je mi šumák, sezony neplním, takže hlavní odměny jdou mimo mne. A bedny s bonusy padají z řádků, tuším i nějakých dekorací, za ty utrácet nebudu. A za tajemno také ne. Je toho dost v odměnách a zatím mám téměř všechno, krom posledních pár novinek, protože ty nám servírují čím dál častěji. Ale ono to časem do sbírky v liště přibude všechno :)
    Držím pěsti pro štěstí těm, kdo finišují, ještě máte den a kousek, akce končí zítra ve 22:00 :)
     
  18. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Já snad dám na noc znovu akční, čekala jsem na padátka a dnes padají a padají i když je už nepotřebuji.:p;):)
     
  19. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Už mi chybí jen pět hvězdomincí na poslední barevnou vstupenku na Vehikl. Tak jsem ještě jednou zasela. Barevné lístky budu potřebovat, až nám naservírují jednodenní úkoly, to je pro mne vždy stres a honička, pokud zrovna náhodou nemám volno. Ale i v tom volnu je to občas stejné, protože dospávám xD
    Držím pěsti všem, kdo ještě finišují pro řádek, pikolo truhlici a odměny z obchodu; to dáte :)

    EDIT: končím s ubohými 325 hrami, ale pro mne to stačilo.
    Gratuluji všem, kdo měli čas a prostředky skládat mnohem víc.
    Já bych pro příště RT doporučila vybrat jinou destinaci, kde by nebyl na pláži takový bor..., nával a dalo se lépe skládat :)
     
    Naposledy upraveno: 24/7/24
  20. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Konec ;)
    Celkem položeno [​IMG] osušek :)

    Ke konci jsem skládala už jen kvůli SK :p
    [​IMG]
    Přesně jsem to nepočítala ale takových 700ks jsem z akce určitě získala :D
    Závěr: určitě víc takových akcí :music:
     
    Prepperka, bačkora85 a evinana tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.