Vyhřívej se na sluníčku (18.7. - 24.7.2024) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 17/7/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Akce začíná "už" ve 14. hodin.
    V oznámení je již opraveno!!
     
  2. pavelpg

    pavelpg Pisálek fóra

    kde seženu kokosový olej? koktejl je asi něco jiného,nebo se pletu? dík
     
    babina51 a -Jara05- tohle ocenili.
  3. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    pavelpq jedná se o kokosový koktejl. Ve FAQ je to opraveno. Děkujeme za upozornění. :)
     
  4. papulice

    papulice Veterán fóra

    ani se mi do toho nechce,stonek zase s bednou a údolí nedělám,tak zítra uvidím..
     
  5. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    [​IMG]
    "Vyhřívej se na sluníčku" .
    Dobře, dobře ... když vyhřívat, tak se budeme vyhřívat a já zcela určitě zítra na startu chybět nebudu.
    Přeji všem vespolek pohodové letní dny , skvělou akci , úspěšné skládání osušek a hlavně bezproblémový chod hry.

    [​IMG]
     
  6. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Pěkné odpolko.
    Samozřejmě do akce jdu taky ..... všem děkuji za počty.
    Na plantáži jsem měla stromy, zase jsem něco syslila do skladu, ale zrušila jsem je a dala pobyšku. Ikdyž padátka budou padat i z nich, ale byl by docela velký prostoj a zásoba už je.
    Těším se na zítřek. ;)
     
  7. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Děkuji za výpočty a do akce půjdu i když jsem chtěla vynechat, ale tady se opět nabízejí Rama Mince a ty já potřebuju jako koza drbání :D tak snad mi půjde barva a skládání :)
    Všem hodně štěstí ať dostanou co chtějí :)))
     
  8. kocieva

    kocieva Mistr fóra

    Pěkné odpoledne všem. Tak, jak už jsem se někde zmiňovala, po akčním maratónu zakončeném chytáním ryb, si dávám pauzu. Vám všem, kdo se akce zúčastní, přeji, ať se daří.
     
  9. rosnička007

    rosnička007 Stálice fóra

    Do akce se pustím a doufám,že se zadaří splnit celou.Akce nevynechávám a vždy jsem dychtivá,co vydá zázračná bedna. Řádek je taky fajn. Tak ať se všem úspěšně skládá.
    Děkuji za výpočty! :)
     
  10. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Akciu vynechávam,lebo sa mi nechce búrať zvieratká.SH a vrtuliek mám poskromne tak že nebudem s nimi plytvať.Kto ide do akcie tak nech vám to rýchlo ubúda.Viem večer už rýchliky ohlásia že majú hotovo ako vždy;););).
     
  11. Midori_88

    Midori_88 Pisálek fóra

    Asi na mně šetří, protože já dostala do začátku jen 7 kup osušek. :p


    EDIT: Děkuji za upozornění. Darované hry nikdy nehraji na začátku akce, vždy dávám křížek. A bez otevření hrací plochy jsem o těch třech dalších tudíž nevěděla.

    Mají to trochu nešťastně vymyšlené, když vyskakovací okno oznamuje, že dostáváme sedm osušek a ty tři na lehátkách nezohledňuje.
     
    Naposledy upraveno: 18/7/24
  12. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Máš jich 10, 3 už máš nachystaná, jenom tak jsem se tam podívala, teda tam je bordel to se moc dobře skládat nebude.
     
  13. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Pěkné odpoledne.
    Zasazeno 15 akční a padátek 368. Nj, Johny jsem nechala na hlavní :p.
    No, je tam parádní čurbes. Aby se v tom chro,chro vyznalo. :D
    Pěknou hru.;)
     
  14. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Padátka :)
    [​IMG]

    Jinak kolo asi dostalo úpal nebo úžeh a nadělilo mi 1x 200%/12h a 2x 100%/24h :music:
     
  15. medulinka

    medulinka Rádoby autor

    • Nepiš více příspěvků bezprostředně za sebou. Pokud chceš ještě něco doplnit, použij u již napsaného příspěvku možnost "upravit". Děkuji Skali
    Dostal pouze 7 ks.


    kutilka70
    ***
    Mohu se optat, co bylo zasazeno, že KK mám jen něco málo nad polovic (236 ks) a OP jen 89 ks.

    ***odstraněna zbytečná citace předchozího příspěvku
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 18/7/24
    babina51 tohle ocenil(a).
  16. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    medulinka
    Jak píše macca. 7+3 nachystané ;)

    Zasazena byla Pobyška, 7xArboretum naplněné Žakarandou, 13ks bylo z kouzelného stromu + 23žabáků na zvýšení šance na padátka
     
  17. medulinka

    medulinka Rádoby autor

    PS: ale to bude stonek bez poslední dekorace, ta je až 255 bodě (snad jsem dobře koukala).
     
    albína1927 a babina51 tohle ocenili.
  18. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    medulinka
    Do stonku potřebuješ jen předchozí dvě ;)
     
    babina51, lacrima a Madulka_cz tohle ocenili.
  19. Plea

    Plea Pilný autor

    Záplaty mi přišly daleko přehlednější a vzhledem k tomu, že nevidím žádnou inovaci, tak nechápu, proč se měnila grafika..
    Hlavní odměny mne vůbec nemotivuji, není tam žádná dekorace v obchodě..
    Do akce jdu jako vždy, ale ocenila bych více dekorací.. Kupóny, hnojiva aj. mne vůbec nemotivují, mám toho hromadu..
     
    babina51 tohle ocenil(a).
  20. alenal

    alenal Stálice fóra

    První hru jsem zahrála.Teď chci začít druhou a nikde mi osušky nedrží, kde se má začínat?
     
    babina51 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.