Vyhřívej se na sluníčku (18.7. - 24.7.2024) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 17/7/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    babina51 tohle ocenil(a).
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Snad se do akce pustím :)
     
  3. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Plnit určitě budu. Uvidíme jak budou padat padátka :music:

    Dodávky na plnění po stonek:
    15.275x slunečníková květina
    1.175x kokosový koktejl

    Dodávky na plnění po Piccolo bednu:
    17.225x slunečníková květina
    1.325x kokosový koktejl

    P.S. Snad jsem se moc nesekla :)

    Edit: Opraveno a snad už OK ;)

    Já osobně budu pěstovat a skládat co to dá :p
     
    Naposledy upraveno: 17/7/24
  4. hanči54

    hanči54 Stálice fóra

    Já mám jiná čísla-piccolo-květina 17225.,olej 1325,je to bez 10ks které dostaneme.
     
  5. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Také mně vyšlo: 265x65=17.225 ks plodin a 265x5=1.325 ks padátek po bednu piccolo.
    Řádek asi dobrý,tak zejtra na značkách!8)
     
  6. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Proč počítáte 265, já tam vidím 275. Nebo už nevidím o_O
    [​IMG]
     
  7. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Ježkovi zraci, pajdátka z Baha. A zbourat prales s pěnišníkama. To zas bude štrapáce, jak Švejkova anabáze do Budějc... :)
     
  9. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    kaolín11
    Díky. Moc informací. Nevšimla jsem si :cry:
     
  10. evinana

    evinana Expert fóra

    Do akce samozřejmně jdu a výpočty mám stejné. Jen malá chybka. Padat má kokosový koktejl a na umletí je kokosový olej;)
     
  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak prales asi bourat nebudu, když jsou pajdátka i ze stromů, to jsem tak nějak napoprve přehlédla. Akorát bude zřejmě vyčerpaná nádrž s chemií, abych na plantáži napěstovala tu akční plevel...
    Jak to dopadne, uvidím po prvním dni. Pak se bude bourat nebo nebude :)
     
  12. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    Začátek akce v 16:00? Nezvyklé...

    Edit: Jen abych někoho nezmátla - opraveno ve FAQ na standardní čas 14:00. Což jsem ráda, klasika je klasika, pojedu jak jsem zvyklá, a navíc to znamená o 2 hodiny víc času. A to se taky počítá.
     
    Naposledy upraveno: 17/7/24
  13. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    Ahoj, do akce jdu určitě, nenechám si ujít žádnou ;). Můj cíl bude dokončit komplet, tedy po Piccolku :inlove:. Odměny se mi líbí a řádek také stojí za to ;). Všem, kdo se do akce pustíte, přeji ať se vám daří :)
    Děkuji kolegům farmářům za výpočty ;)
    Hezkou středu všem :)
     
  14. velik52

    velik52 Perspektivní autor

    Do akce půjdu jako do každé jiné,jsem 800 lewel i tak budu plnit,všem mockrát děkuji za výpočty,
    tím nám hodně pomáháte :sleepy::):)
     
  15. diana2901

    diana2901 Zelenáč fóra

    Koktejl nebo olej?
     
  16. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Akce na Baha a skládačka k tomu. Do akce jdu, byť nadšením neskáču. Řádek je hlavní meta. Jestli dojdu o kus dál se uvidí, bude záležet na vůli KŠ. Jsem zvědavá, jak půjde skládání. Záplaty se mi nedařily, kytky docela šly. Ručníky budou překvápko.
    Díky za výpočty.
     
  17. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Tak už jsem to propočetla-protože akce začíná až v 16.00h., na PL večer sklidím stromy zasadím pobyšku.Na DP mám dekorace ty sklidím až ráno zasadím lablab přidám vodu,Tiki,4% a uvidím zčeho víc napadá,rozpěstuju akční a dám znovu rostlinu na padátka.Obyč. hn a sh mám dost ještě mrknu na vrtule.Doufám,že ručníky budou v pohodě.A hlavně aby padátka padala jako o závod.Tak zítra všichni v 16.00h. na značkách.Šmarjá to jsem ale ukecaná.Dám si kafe a ohřeju oběd.
     
  18. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Nechám všechno, jak to je, večer, až se vrátím z práce, na plantáž hodím pokrácený lablab, stejně se na farmu dostanu po zahájení akce až zase večer, tak to bude akorát :)
     
  19. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Musím to nějak vstřebat. Nechce se mi bourat,mám jenom necelou stovku políček. Uvidím zítra.o_O
     
  20. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Také si počkám na zítřek a zjistím, kolik je padátek ze stromů, podle toho budu nebo nebudu akci plnit :p
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.