Vycházka na pevninu I - III (1.7. - 31.7.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 30/6/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Tak stonek stonkuje ale stálo mě to 300SH:cry::p
    Dobrou noc všem.;)
     
  2. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Odpoledne jsem dokončila :music: ...jen jsem zapomněla napsat sem.
    Větev v Nebi aktivovaná 8)
    Tak ani nevadilo, že jsem ty předchozí 2 vycházky neudělala celé.
    Naštěstí ty úkoly, kde byly odměnou dekorace, ty jsem dokončila :music:
     
    moncicak7070, bačkora85 a sovicka64 tohle ocenili.
  3. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak mne sa to podarilo dokončiť už včera večer a aj bosorka ma hotovo
     
  4. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    21:08 a mam stonku :) huraaaa :D :D
     
  5. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Splněno - byla to fuška, ale ten vysněný řádek mám :inlove:
    Ale mám dotaz - bonus je pouze na běžné farmy - počítá se do toho Bahaška ?
     
  6. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Akci jsem dokončila odpoledne v práci. Ale kdybych včera večer několikrát neobětovala chemii na ten dvouhodinový čajot na polovičních polích kvůli pajdátkům, byla bych v zádeli jak Baťa s dřevákama... :)
     
  7. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK


    Ahoj Honzulka05, dle podkladů k akci je bonus jen na farmu. Na Baha nefunguje. ;)



    EDIT: Dokončeno právě teď, bylo to na těsnohlídka 8)



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    Naposledy upraveno: 31/7/22
  8. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak stonek je doma musela jsem koupit 50 lodiček a domlýt flašky padátka mě ted nechala ve štychu ale je hotovo
     
  9. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahojky, tak bohužel bez stonku. Chybí mi 27 lodiček a na dokoupení nezbylo ... jsem bez florenů :(. Všem, kdo uspěl ještě jednou gratulace. Příště se budu muset polepšit. Dobrou noc ;):)
     
  10. jirka2000

    jirka2000 Pisálek fóra

    Tak bohužel stonek nemám, padátek mi několik chybělo a floreny na dokoupení taky nejsou. Mám smolíka.
     
  11. Richards76

    Richards76 Znalec fóra

    Ja som padátka trochu podcenil, ale o 19tej som dal veľké polia s čajotom, voda+hnoj+SH+tiki maska + 6% = 2 hodiny. Napadalo 40 lodiek, domlel som zvyšné fľaše a stonka je doma. Gratulujem tým čo stonku získali, tým čo nezískali držím palce v budúcich akciách.
     
  12. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Uff ufff řádek mám i díky sousedům a přátelům, ještě mě stál 10 FL, nelituji. Ale bylo to s odřenýma ušima.
     
  13. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Tak jsem to nestihla, padátka ne a ne napadat. :cry:Gratulace všem co akci dokončili.
     
  14. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Tentokrát se mi to zdálo nějaký těžší. Dumám,jestli to stálo vůbec zato,se tak honit?!?:wuerg:
     
  15. vlčice1977

    vlčice1977 Perspektivní autor

    Zdravím, také jsem nedodělala, tentokrát pajdátka nepadala.
     
  16. panda1183674

    panda1183674 Aktivní autor

    tak patřím k těm šťastlivcům, co mají stonek...díky moc radám Y_n_O a na foru (pohodlná pole), na padátka jsem použila pokrácený lablab (díky řemeslným produktům a masce Tiki) a pohodlná pole na akční rostlinu.. Přeji pohodové léto všem farmářům a farmářkám
     
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    panda1183674: Mě řádek stál jen ponocování, kapky a další urychlovadla. I v tom časovém presu mezi směnami, které mi vyšly opravdu nanic, jsem to stihla. Musí se zkusit všechno a nejen se spoléhat na jednu rostlinu, kterou jde sklidit jen jednou za den i při zkrácení. Když vehikl nedal bonusy, pomohla jsem si vlastním z nějaké bedny. Na pohopolích bylo napěstováno brzy, kdybych se mohla ke hře dostat i v sobotu na pravidelnou sklizeň, nemusela bych večer "utrácet" SH na urychlený čajot. A o zlepšení pěstování nepíšu jen já, spousta dalších farmářů se zkušenostmi se dělí o výsledky. Ale jsem ráda, že mé příspěvky Ti pomohly. :)
     
    Naposledy upraveno: 1/8/22
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.