Vycházka na pevninu I - III (1.7. - 31.7.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 30/6/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezké ráno všem :) ještě chybí dvě láhve a po obědě sklízím lablab, ale počasí je na spaní, tak nejspíš později xD
     
  2. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Tak Lablab mi dal po noci 133 Lodiček.
    Tak mi chybí ještě 75 Lodiček na 5 lahví... Jo, to by mohl Čajot nebo Paprička habanero stačit.
     
  3. burds

    burds Titán fóra

    Akce hotova.Stonek stonkuje
     
  4. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Ahoj, hotovo. Lodičky všechny vypluly :).
     
  5. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    k.vitek - vyzkoušel jsem taky tvoji radu s čajotem a funguje to - zasadil jsem na půl plochy (chybí mi ještě kousek akčního kvítí),ale snad to stihnu - teď mám na 27 lahví.
    Mám 406 lodí, takže musí vypadnout minimálně 100 kusů, nebo ještě čajot urychlím za kapky, aby byly 2 otočky, abych nemusel nic kupovat
     
  6. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Hotovo. Tentokrát byla i příprava. Včera jsem si ráno vytočila +200 % do stodoly, tak napěstováno bylo raz dva. Padátka pustil dnes lablab ráno. Už jsem nehrotila se zkracováním - je mi jedno, jestli splním večer nebo až ráno.
    Hezkou neděli všem.
     
  7. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Mne treba ešte 112 lodičiek uvidím koľko mi ich bude chýbať do konca.O 18 hodine sa rozhodnem či nejaké kúpim.
     
  8. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím,tak padlo to krásně i když jsem měl obave že to neudělám, hurá ,sláva já jsem to dokázal.

    k.vitek to dopadne do večera.

    [​IMG]
     
  9. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Akcni podle predpokladu byla uz včera, semleto bylo taky, takze jen rano sklizeno pro ziskani posledních par lahvicek...
    stonek bezi, dekorka z nej az bude nalada zkoumat která ted pujde na odpocinek :)
     
  10. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Z půl plochy toho moc nepadlo, ale už potřebuju jen 100 ks lodiček na všechny lodě v láhvi + ještě za 2 hodiny budu sklízet akční - něco málo mi ještě chybí.
    Čajot zasazen - a počítám, že tak v 21:10 by mohlo být hotovo - za ty dvě hodiny taky ten čajot vysadím (pro jistotu),ale urychlím za ty poslední kapky, co mi zbyly (asi 170 kapek mám)
     
  11. babina51

    babina51 Baron fóra

    V 18.00 sklidím co mám zaseto umelu poslední tři lahve,dodám do stonku a hotovo.
    FA236...BAHA757
     
  12. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja to už dám chýba mi len 7 lodičiek to mi už určite vypadne.
     
  13. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Za 5 a půl hodiny (jedna půlka) a 4 hodiny (2 půlka) bahašky a snad bude hotovo.
    Mám 475 lodí a potřebuji minimálně 65 lodiček na všechny ty láhve.
    Vyloženě jsem šel po řádku a na ostatní kašlu (škoda těch bodů do sezóny)
     
  14. papulice

    papulice Veterán fóra

    tak já nevím jestli dodělám,napěstováno mám,ale lahve ne,po dlouhé době mi to vůbec nepadá...:cry:
     
    -Jara05- a bačkora85 tohle ocenili.
  15. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Tak já se modlím aby mě to napadalo, za dvě hodiny sklidím Habanero.
     
  16. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    poslednych 30 lodiciek potrebujem. to je masakralna akcia toto :D :D
    technicka otazka vseobecne ku akciam : este som nerobila akciu na pohopoliach. ako z nich padaju padatka? z jedneho pola jedno padatko? dakujem :)
     
    smoulinek123 a bačkora85 tohle ocenili.
  17. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

  18. bačkora85

    bačkora85 Vévoda fóra

    Ahojky, tak já to vidím bledě :(. Ještě potřebuji 100 lodiček a SH žádný. Pootvírám všechny bedny, kde by hnojivo mohlo padnout a uvidím. Pojedu do konce, třeba to vyjde ;). A když ne, tak se příště budu muset nějak lépe připravit, no :(. Všem, kdo máte hotovo, gratulace. Ahoj :)
     
  19. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    No, já to vidím polobledě, lodičky zřejmě odnesly mořské proudy, zase velký rozdíl v padání na farmě a na Baha.
     
  20. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    PampusikLenusik - ahoj, ano - z jednoho pohopole jen jedno padátko ;)
     
    -Jara05- a PampusikLenusik tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.