Vycházka na pevninu I - III (1.7. - 31.7.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 30/6/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Já akci taky nestihl - já jsem nevyrobil žádnou lahev, protože padátka
    co už, příště to výjde - na plantáži nechávám superpole se zasezeným hyacintem, tak snad to bude dobrý start na další úkol
     
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Akci jsem podle očekávání dokončila včera odpoledne po návratu z procesu, jenže pak mě zmohla únava a musela jsem si jít zdřímnout. Vzbudila jsem se večer, tak jsem se jen otočila na druhý bok a pokračovala ve spaní, neb budík dnes ve 3.30 ;) Tak píšu až teď. Snad se zadaří i v pokračováních, jak mně, tak ostatním. :)
     
  3. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    mariana29011979 .... přehlédla :(. Fax o akci Vycházka na pevninu. Druhá část se odehrává až příští víkend. Ale to se stává ;). Přeji fajn hru :)
     
  4. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Nu, no. I jsem nestihla dokončit. Prostě v průběhu cesty na dovolenou, něco v maďarských lázních, ale při přejezdu z HU do HR přes HR a BIH ani ťuk. Dojeli jsme do cíle 22:50, takže už po konci...

    A no II. bude cesta z dovolené zpátky :D tak to dám taky pár ťuků, ale celé neudělám. SH a vrtule holt nemám v zásobě...
     
  5. dingičko

    dingičko Obyvatel fóra

    Ahojte, no toto ja nikdy nestíham :eek:. Tak ahoj hra, ale nech sa darí všetkým, ktorí na to majú :inlove:
     
    sovicka64, babina51 a bačkora85 tohle ocenili.
  6. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Ahojky. Tak dnes druhé pokračování a já se zapomněla připravit na padátka, tak to snad napadá během akce. Ať se daří.
     
  7. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Já už jsem se připravoval na minulý týden - ale ono to je až tento týden - takže co jsem udělal, nechal jsem si na ploše hyacint přes celé skoro 2 týdny xD
    Ale lahví stejně moc nepadlo - asi jen 39
     
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Safra, sem na to zapomněla. Zafosforovala jsem biskupský kaktus, za chvíli to dozraje a jdu na akci. Dnes mám volno, do práce jdu až zítra ráno na třičtrvtě na šest, to ještě něco sklidím. V neděli na sedm. Dvě ranní sou fajn, asi nebudu muset plýtvat s bonusy, to bych měla napěstovat, hlavně, aby napadaly ty flašky :)
     
  9. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Tak na tuto akci jsem zcela zapomněla. Uvidíme, jak se bude dařit (ne)plnit. Mám ze stromů XXL, stájí a výroben 51 lahví (tedy pokud nejsou nějaké z minula).
     
  10. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Na začátku jsem dostal 18 kousků osiva! Asi nějaká protekce!!8)
    evoku57
    Hned mi to bylo divný.Dík za info.Sem zaregistroval flašky,osivo už ne.:)
     
    Naposledy upraveno: 15/7/22
  11. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Nějaké osivo se získalo v první části akce, tak proto asik xD
     
  12. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Vidim ze niesom v tom sama xD Tiez som popri slachteni zabudla ze dnes je pokracovanie. Z kaktusu a dakych stromov padlo 50 flasiek, No snad to dako dam,zajtra budem makat cez mobil a Ks je zatial skupe ale aspon z posilky vypadlo 100% v zlate ;) A to som este bola taka sikovna ze som vcera dala bonus na zvieratka :mad: Ked sa dari tak sa dari xDxDxD Pekny vikend Vam prajem a hlavne nech flasky padaju :)
     
  13. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    První dva úkoly byly hotové až podezřele rychle, tušila jsem, že v tom bude nějaký zádrhel. Ve třetím úkolu už chtějí řádově vyšší dodávky. No tak budu ještě muset něco napěstovat. Na flašky dám asi na noc nějakou zeleninku se zkracovadly.
     
  14. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Nemohli byste někdo sklerotikům-hlavně mě- připomenout další část akce? -jakékoliv-.:p;)
    Děkuji:)
     
  15. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG]... hezký večer z pevniny :) někdo zapomněl na pokračování akcičky, já tedy néé .. ale že mám od pondělí dovču, přišlo dnes

    hodně objednaného zboží, do
    toho inventůrku - ať má brigádnice vše v cajku - po druhé hodině jsem lehce nasadila akční kytku, 1x protočila :p a doma zjistím, že jsem zasadila hvězdici na recyklomat :cry: takový klasický den blbec xD
    Ale napadala půlka lahví a žlutých holínkovek nechtějí nakonec tak moc :p snad jsem vás trochu povzbudila ;)

     
  16. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    evainfo, ahojky ... tak jsem úplně stejný případ :D. Také jsem zasadila hned po druhé hodině hvězdici na recyklomat. Zjistila jsem to až když jsem se šla po zasazení podívat do družstva, kolik to vlastně potřebuji celkem kusů rostlinky a tam jsem čučela, že mám ve stodole 18 ks akční. Jaktože tam mám ještě nějaké kusy, když jsem právě zasela!! A v tu chvíli mi to cvaklo!! Takže v tom nejsi sama ;). Tak úspěšné pěstování všem, hezký večer :)
     
  17. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Tak napěstováno by bylo, ale padátek jen 108 z potřebných 880, no nevím snad to do neděle dopadá. Hodně zdaru.
     
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahojte, od včera mám na plantáži ananas. To bude pajdátek :p
     
  19. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Napěstováno mám taky, kolo se smilovalo a vydalo 1x 100% a 2x +1, stačilo 40 modrásků. Lahví chybí jen 220, tak do rána bude hotovo. Pak zase na týden odjíždím, ale budu v ČR, takže s obsluhou farmy by neměl být problém.
     
  20. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    A já skořici na velkých polích:D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.