Zpětná vazba Vyberte si tabulku na úkoly

Diskuze na fóru 'Zpětná vazba' zahájená uživatelem pajda361, 8/9/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Která tabulka by se měla používat pro tvorbu FAQ?

  1. Tabulka Pilný bobr

    21.3%
  2. Tabulka Dřevěné výrobky

    78.7%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. PARAŠUT

    PARAŠUT Pisálek fóra

    Hlasujem pre "Drevené výrobky". Tabuľka je prehľadnejšia ...
     
  2. epek

    epek Pisálek fóra

    Jsem také pro Dřevěné výrobky.
     
  3. milanvj

    milanvj Pisálek fóra

    Hlasuji pro dřevěné výrobky, je to přehlednější.:)
     
  4. jakoja

    jakoja Aktivní autor

    dřevěné výrobky je to mnohem přehlednější a rychleji se dozvím co potřebuji
     
  5. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Dřevěné výrobky ... jsou lepší. Jeden řádek a hned vidím co a co za to.;)
     
    Naposledy upraveno: 10/9/15
  6. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Za mě taky
    Dřevěné výrobky
     
  7. kačenka5

    kačenka5 Pilný autor

    Hlasuji pro Dřevěné výrobky je to přehlednější.

    Pajdo dávám palec nahoru;) díky.
     
    Naposledy upraveno: 10/9/15
    zejdy66 tohle ocenil(a).
  8. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Je to hezké,když si můžeme vybrat...ale.. obě tabulky jsou pro "jednoduché akce"
    Pokud se bude dodávat 3 a více věcí,a bude i více odměn,tak stejně bude přehlednější Pilný bobr.
    Už ted se do "dřeváků" poslední úkol skoro nevleze.
    Já bych hlasoval pro Pilný bobr v barvách Dřevěných výrobků.
     
    tydýtková tohle ocenil(a).
  9. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Baroland,

    netřeba se bát, že se některý text do nějaké tabulky nevejde. Fórum s tabulkou pracuje celkem jednoduše. Postupně ji v závislosti na délce textu rozšiřuje na svojí šířku a pokud ani to nestačí, tak text v buňce jednoduše zalomí. Takže sice bude buňka na šířku zabírat 2 řádky, ale rozhodně se nestane, že by se do ní text nevešel.
     
    zejdy66 tohle ocenil(a).
  10. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Ahoj pajdo, to je to o čem píši. Pak budou mnohem přehlednější dva jasně formulované řádky Dal - Dostal, než dodávky i odměny vepsány do dvou řádků,či různě zalomeny. Už vidím ty dotazy,zda šlechtěnec je dodávka,nebo odměna.
     
    tydýtková tohle ocenil(a).
  11. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Baroland: já právě tvojí obavu nesdílím, přeci jen posuď sám, že odsazení od rámečku buňky je natolik dostačující, že si opravdu nespleteš zápis v jednotlivých buňkách

    aaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaa aaaaaa aaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaabbbbbbbbbbbbbbb bbbbbbbbbbb bbbbbbbb bbbbbbbbbb bbbbbbbbbbbbbb bbbbbbbbbccccccccccccccc ccccccccccccccc ccccccccccccccc cccccccccccccccc ccccccccccccc ccccccccccc cccccccccc
     
    tydýtková a AgathaCh tohle ocenili.
  12. Květa54

    Květa54 Vycházející hvězda fóra

    Jsem také pro Dřevěné výrobky. Možná by šlo použít různě tučné rámování - tučně ohraničit jednotlivé stupně a - slabším v rámci jednotlivých stupňů. V každém případě pěkné a přehledné. Dík.
    Edit: To se nedá nic dělat, takhle to je pěkné a hlavní je obsah.
     
    Naposledy upraveno: 11/9/15
  13. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Květa54,

    už jsem to jednou psal, bohužel sílu orámování nelze v BB kódech ovlivnit.
     
    Květa54 a babioli tohle ocenili.
  14. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    pajdo,no dobrááá.Kdyby ty tabulky byly hned pro "složitější akce,nemuseli jsme to rozebírat. Stejně platí pravidlo 1 xD
    I tak hlasuji pro Bobry.
     
    Naposledy upraveno: 12/9/15
  15. tatkanas1

    tatkanas1 Obyvatel fóra

    Hlasuji pro dřevěné výrobky
     
  16. olla126

    olla126 Pisálek fóra

    Obe sú perfektne rozpísané. Vďaka, určite to dalo námahy.
     
  17. Batory

    Batory Pilný autor

    Já nevím o co jde, asi jsem něco přehlídla.Poradre prosím.Děkuji
     
  18. Jenifer.76

    Jenifer.76 Perspektivní autor

    Ahoj,
    také oceňuji snahu o lepší přehlednost.
    Já hlasuji pro PILNÉHO BOBRA a to z důvodu přehlednosti co je odměna a co je nutno dodat.
    Jen bych pro lepší čtení používala v číslech mezi tisíci tečku nebo mezeru jako to je u Dřevěných výrobků. Nuly u statisíců splývají. A samozřejmě ztlumila žlutou jako je u Dřevěných výrobků. Takže vlastně kombinace obojího.
    :D:D:D
     
  19. bucifal

    bucifal Aktivní autor

    Nelíbí se mi ani jedna tabulka. Obě tabulky vypadají jako polotovar. Rozložení tabulky Dřevěné výrobky je určitě lepší. Změnil bych u ní:
    • podbarvení prvního řádku a sloupce, aby kraj tabulky nesplýval s pozadím fóra
    • slovo stupeň za slovo úkol - takto je to pojmenováno v Družstvu ve hře
    • slova Stříbro, Zlato, Diamant na Stříbrný, Zlatý, Diamantový, protože sloupec je pojmenován jako Cíl (máme přeci cíl stříbrný, zlatý a diamantový)
    • dal bych pryč, tučné písmo u položek co se mají dodávat, podle mě je zvýraznění zbytečné
    • určitě dát pryč mezeru před čárkou
    • celou tabulku zarovnat na střed
    Dále by stálo za zvážení, zda věci co jsou ve sloupci Dodej a Odměna, by nebylo lepší psát podsebe (každou položku na nový řádek) a né do jednoho řádku. Takto by mohla být každá tabulka stejně široká a jako celek by to vypadalo víc esteticky. Také by mě zajímalo jak bude vypadat popis dekorace, když bude nějaká v odměnách. Zda bude popis přímo v tabulce nebo pod tabulkou?
     
  20. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Já nehlasuji, je mně to jedno, hlavně že získáme přehledné informace. Ale až se bude dodávat do jednotlivých úkolů více položek, nebylo by to přehlednější v tabulce Pilný bobr? Aby to pak nebylo v té tabulce Dřevěné výrobky moc zmenšovaný, když se to bude muset vejít do jednoho sloupečku. Jsem starší člověk, mnohdy brýle zapomenu .....
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.