VT: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Debatní koutek' zahájená uživatelem Casey27, 25/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Lístky tiež nekupujem,ešte ani raz,len čo je z dební,ale asi preto mám ako výhru samé chuťovky! Bonusy sú pre mňa ako modrý Maurícius pre zberateľa známok. ;)
     
  2. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Peto: Pravdu máš, asi budu muset taky pustit chlup abych si vylepšil u RT pozici ;).
     
  3. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

  4. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Taky jich mám dost. ;)

    [​IMG]
     
  5. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Ahoj. Nedá mi nenapísať,pri OaD niektorí hráči napíšu,že by potrebovali to a to a oné opakovane,ale ani pozdrav,ani ďakujem,ani prosím a nič za to a ....o_O No,poprosiť o niečo vypadá podľa mňa inak.:sleepy:
     
  6. bačkora85

    bačkora85 Vévoda fóra

    Ahoj Peto121, souhlasím s tebou ;). Přesně toto jsem si dnes říkala, když jsem pročítala OaD. Smutné :(.
    Přeji hezký den :)
     
  7. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Naposledy upraveno: 5/8/22
  8. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    kaolín11
    MOC gratuluji :). Mě se to povedlo 2x během několika dní, teď už zase jen TBZ :(
     
  9. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Peťo, nejlepší jsou hráči, kteří hrají pořád, ale jsou leniví a pak somrují o věci, které mohli získat sami... Takoví klokani, třeba...
     
  10. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Y_n_O - no,vieme,o čom je reč. :)


    Toto sú ale ozaj chuťovečky:
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    :music:8)
     
    Naposledy upraveno: 5/8/22
  11. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    U mě trh BD skoro stejné. Nějak to nechápu :(. OaD bývalo lepší než poslední dobou ....
     
  12. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    OaD je poslední dobou co 2 měsíce, novinky má spousta hráčů ze sezón a nejlepší dekorky co se týče zisku BZ/TBZ se také dlouho nezměnily. Takže dle mého názoru prostě chybí předměty, které by byly pro hráče atraktivní. Je pravda, že se tentokrát dají poprvé měnit nové želví upgrady. Nicméně vzhledem k tomu, že už máme i neonový upgrade a skateboardy padají z beden, tak o ně také extra velký zájem není. A toto OaD je samozřejmě ovlivněno také tím, že je léto.

    Mimochodem z nabídek mě zatím nejvíce zaujala tato. :D

    upload_2022-8-5_20-22-3.png
     
  13. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Odtajníte 4 bedny a samé stromečkyxD
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 5/8/22
  14. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    GordonSargent
    Tak to je paráda, gratuluju ;). Já se ty svoje čtyři bojím dát na plochu ...... :(
     
  15. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    moncicak, zavři oči a vem to kombajnem. Než kombajn zavřeš máš ještě nadějixD
    Dobe, k většině "novinek" si příjdu jinak než bych kupovala sazeničky nebo chlívky. A změnila se i komunita. Kdo by dnes ještě nabízel majlant za srdíčkovou palmu, amazonskou ovci a pod? I ty JC dnes seženeš aniž bys za ně ve vzducholodi dával půlku farmy. Z OD se stal spíš výprodej, kdy si někteří měnitelé myslí,že vyměňuji rodinné stříbro po babičce.;)
     
  16. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    GordonSargent to je právě ten problém. Novinky jsou jisté v sezóně a to dříve než jdou do OaD, počty TS v akcích jsou vyšší než bývaly v minulosti a frekvence nových TS je také mnohem vyšší, tudíž je jednodušší mít při OaD novinky po několika kusech i bez výměn. Exkluzivní stromy nebo chlévy pro tomboly nebo expres již nebývají, takže si v podstatě nic neudrží svou hodnotu do té doby, než se to dostane do OaD. Většina sběratelských dekorací ztratila svou hodnotu především kvůli výprodejům za floreny. Když si člověk mohl koupit např. Farmerama arénu za pár florenů, tak je jasné, že už za ni nedá 5 JC. Ale např. Královská palma se srdíčky jako jedna z mála svou hodnotu stále má. JC si svou hodnotu udrží díky svému efektu, kterým se jim žádná jiná dekorace nevyrovná. Jejich zvýšené množství při OaD bylo dáno spíše výprodeji, které umožnily, aby se jich do hry dostalo mnohem vyšší množství. Což na druhou stranu není úplně na škodu, protože se k nim může dostat více hráčů a použít je při akcích.

    Nicméně za sebe musím říct, že aktuální stav, kdy jde novinky sehnat mnohem snáz, se mi moc nelíbí, jelikož to u mě sebralo veškerou radost z toho, když z TS vyleze novinka. Což je škoda.
     
  17. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    No nevím, ale kolik dnešních hráčů pozná rozdíl a proč má takovou cenu.
    [​IMG] [​IMG] a jak se kdysi ve vzduchololodi s tou první variantou kšeftovaloxD
     
    Naposledy upraveno: 5/8/22
  18. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Dob, tak já třeba sezony neplním, sama mám málo, tak to nebudu cpát zákazníkům. xD Takže radost z jakéhokoliv tajemna s novinkou je tak velká, že kdybych byla holubice, vznáším se doma u stropu ;)
     
  19. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Řekl bych, že pokud uvidí podobnou nabídku, tak je to trkne. ;)

    upload_2022-8-6_10-23-22.png
     
  20. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký dník všem :) se přikláním, že O+D se občas kazí nabídkami z placených akcí a to kouzlo při otevřením vzducholodi se i v divných nabídkách nějak častěji a častěji začíná ztrácet :p Dnes jsem na jednu nabídku rychle ( co 5 minut) protáčela tulidomek na elektrárnu a mezitím už byla nabídka pryč xD no neva, ale po těch rocích hraní mám konečně neandrtálce :p celou tu dlouhou dobu byla jen poctivá genetika, tak už jen občas jsem ho při akcích zašlechtila a nakonec tam konečně musel přijít 8) prý i poctivá genetika momentálně potěší, bo změny k lepším skokům jsou jasně za zenitem, tak snad jen dodat ... ať se všem při šlechtění daří ;)