VT: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Debatní koutek' zahájená uživatelem Casey27, 25/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Hele, jseš druhej, to stačí ne xD

    Screenshot_1.png

    Když jsem to připravoval, tak už jsem se tam napsal :p
     
  2. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Zdravím.
    Je tu ještě někdo,kdo nedostal, z kungfu bedny , bednu piccolo?!? Dnes 7 bedýnek: https://1iq.cz/img/j3zDM/RPtx4.jpg
    Juchů to se mám!:cry:xD
    Ale "již brzy" bude lépe! Počítám,že první bude k vánocům! A pak už to půjde samo!8)
     
  3. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    kaolín11 - jsem na tom stejně jako Ty, když bedny otevírám - aspoň se chvíli těším, že konečně......
     
  4. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    čaute, to som na tom dobre, už som mala 3x pikolku v bedni s kung-fu tigrom, snáď už príde rad na vás;)
     
  5. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak já také ani ťuk, ke mne pikolky nechtějí, jen abych si je uhrála v akcích :)
     
  6. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Já se taky přidávám, pikolku jsem z beden nedostala.
     
  7. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Hmmm,dle posledních "zaručených" zpráv, Brno příjde nařadu z kraje příštího roku!!:eek:
    Poté bude spuštěn opravný script,který zajistí bonusy ve farmářských bednách IX a X !!!8) A pak příjde na řadu oprava lišty u řazení dekorací podle počtu BZ/BBZ!!!U tajemných stájí dojde k vyřazení oranžových bobrů,pávů a ostatních prehistorických stájí a budou konečně zařazeny novější šlechtěná zvířata!! Já se tak těšííímmmm!8)
     
  8. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Kaolíne, už brzo xDxDxD
     
  9. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    nie si v tom sam , nedostala som piccolo , a to obmienam pocet bedniciek pri otvarani ,raz ju dostaneme a bude v nej tanec v listi xD
    tak to si radsej pockam az mi z piccolo bedni vypadne florenak xDxDxD
     
  10. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Příště zkusím otevírat bedýnky při úplňku! To prej má větší grády!8)
     
  11. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Ne... nedostala a nedostanu. Moje sousedka vždy při otevírání beden předbíháxD
     
  12. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    Gordonka, aby si o nič neprišla, tú poslednú pikolku Ti pošlem [​IMG] 8), nie, žeby som aj lepšie nedala, ale Jack a Génius posielať nejdúxD;);)
     
  13. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Mimo akce teď jedu zvířata a produkty ;), dokoupila jsem velkokapaciťáky, tak to odsejpá a jsou naplněné neonkama a růžovkama, pokud byly. Nějak totiž došla zvířata i produkty, zvířata na otevření upg velkokapaciťáků a akce na šlechtění také něco sezobly. Rostliny už nepotřebuji, úkoly na ně jsou hotové a co potřebuji, dokoupím od systému
     
  14. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    ..odtajnila som 9 ks tajomných výbehov s okapi a na prekvapenie tam už bol mandril v oranžovom:D
    [​IMG]
     
  15. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Po velice dlouhé době jsem provětral nějaký dekorky na bahamce.Než jsem to dal jakž takž do kupy,zestárl jsem tak o deset let.:p
    Jsem ale rád ,že RT na problému již několik let ,usilovně pracuje!:wuerg: Jak už kdysi bylo zmíněno,dělaj natom dnem i nocí! 8) Již brzy bude lépe.
    Asi si pustím animace,abych viděl jak nám zvířátka a dekorace pěkně poskakují!:cry: Třeba takovej králíček co vykukuje z hrníčku,nemá chybu!8)
     
  16. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Také z bedny piccolka nebyla a z bedny s bonusy jen BZ nebo někdy SK.Dostala jsem nabídku na floreny se vším možným vč 5 beden s podivuhodnostmi,dávají nam ji i do nových akcí a padá z toho jen historie:wuerg:takže děkuji ne .....
     
  17. sasasa

    sasasa Stálice fóra

    opět je nabídka na PL. Dříve jsem ji občas využila, ale nekupuji, protože nemám potřebu si vytáčet žluté výrobny mléka a ovčí vlny. Mám jich celkem přes 400 kusů. Dokud RT neprovede změnu na kole, tak PL kupovat nebudu .
     
    Naposledy upraveno: 3/8/22
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    sasasa ahoj, píšeme to do každého reportu. Snad jim to jednoho dne konečně dojde :sleepy:
     
    k.vitek, moncicak7070 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  19. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    No,a ja točím ako o život,veď komu by sa nehodili orech,javor,mandragora a podobné vychytávky?
     
  20. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    No já nevím, ale já už párty lístky nekupoval ani nepamatuji, z beden apod. toho padá dost.