VT: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Debatní koutek' zahájená uživatelem Casey27, 25/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Bezejmenný

Bezejmenný Ikona fóra

Mohl by někdo z RT prověřit moje kolo štěstí ?
    Není normální abych z 83 pokusů vytočil jen jeden bonus na sklizeň, a taky je velmi podezřelé že se mi tam oběvuje Lanýžová farma žlutá + Bobří hrad žlutý. Jiné chlívky, nebo výrobny, jsem tam snad nezahlédl.
    Podle mého je moje kolo nějaké pokažené.

vilm4 a evainfo tohle ocenili.
  2. sopti

sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

Bezejmenný nechci ti brát iluze, ale také mám asi kolo štěstí "pokažené" - minulou akci jsem ani ze 150 PL si bonus nevytočila. Ohledně toho bobřího hradu - ten se ti objevuje na kole za párty lístky nebo za volná zatočení? Pokud za volná zatočení, tak je to ok.
    Můžeš napsat na herní podporu - kolegyně tvůj účet určitě dají prověřit, ale zda to bude mít nějaký efekt ti opravdu nejsem schopná říct. Prostě každá farma je dle mého názoru nějak nastavená a ta moje je nastavená hodně blbě :(

3. Pitrýsek47

Pitrýsek47 Ikona fóra

To se přidávám, moje taky xD což o to, bonusy tam jsou všeho druhu, ale jen mi zamávají ;) občas padne kupón, to jásám.
    Bobří hrad žl. 55ks, lanýžová farma žl. 36.
    Prachové peří žl. 24, stříhárna ovcí žl. 6.

Naposledy upraveno: 5/1/20
    vilm4, dasa1143 a marketka47 tohle ocenili.
  4. atomo

atomo Rádoby autor

No tak tú hľuzovkovú farmu žltú mám snáď v každom točení.Aj dvakrát,aj za párty.

vilm4 a dasa1143 tohle ocenili.
  5. MatysekKamilek

MatysekKamilek Ikona fóra

No žlutých mám z kola také nasbíráno z KŠ...
    chameleoni: 20 ks, bobři: 30 ks,
    prachové peří: 83 ks, stříhárna ovcí 124 ks.

vilm4, Pitrýsek47 a dasa1143 tohle ocenili.
  6. dasa1143

dasa1143 Titán fóra

Proč to stále řešíme?-já taky- Víme přece, že je to kolo pro všechny, kdo stále doufají. U mě je to kolo neštěstí, ještěže máme bezednou lištu. Asi jediný přínos, než RT vymyslí zbavování se něčeho za fl.:p;)

vilm4, Kudrnová a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  7. Jonsdorf

Jonsdorf Titán fóra

Má tady snad něco proti Číňanům a lanýžům..?
    No pravda že by se mohly některé dlouhodobé ceny obměnit.
    Jinak mi z nich prdne guma na kaťatech, jak se plní kapci!
    Kdo je pro ať zvedne ruku...
    :D
    PS: jasně že pro změnu, ne pro kaťata!

8. alexandrakerulova00

alexandrakerulova00 Baron fóra

;) koleso aj mna zasobuje [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    a to uz kolko poslo vlacikom xDxDxD a este vzdy je co posielat ;)
    ale pozrite sa na to aj z druhej strany oranzove mozte ziskat aj za floreny(teda ja urcite nie) alebo ziskat ich za slachtence (ani to nehrozi,aspon u mna nie), ja som zamerana na inu farbu ale moze byt aj takato xDxDxD

9. berkaKolchoznice

berkaKolchoznice Aktivní autor

Plha se hlásí :D

10. Jonsdorf

Jonsdorf Titán fóra

A toto je také dobré, a to jsem nějaké poslal na topení sousedům...
    Já mám skvělé sousedy, i když pravda minule!

Ve tři hodiny v noci u mě zvonil soused.
    Normálně přišel ve tři v noci a zazvonil!!
    Jsem se tak lekl, že mi málem vypadla vrtačka z ruky!

:D:D:D

11. alexandrakerulova00

co k tomu dodat???
    lista ma neobmedzenu kapacitu
    tam sa toho vojde
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG][​IMG]
    dnesne prekvapenie :p

Naposledy upraveno: 6/1/20
  12. kiki2305

kiki2305 Ikona fóra

Tak jsem si dnes udělala přehled, kolik z 99 lístků napadá čeho. Výsledek je trochu nečekaný, okovou metodou jsem bych řekla, že to vyjde jinak - tedy z 99 pokusů jen 8x padlo nějaké množství BZ/TBZ
    žl.chameleoni a žl.bobři shodně 3x
    stejně shodně, ale 4x všechny řemeslné potřeby (sůl apod.) a hvězdička
    dost velké množství SH (celkem 45 kapek)
    po 2x padly vrtule, ponožky a SK.

Zbytek byly po jednom ks různé řemeslné produkty, PL, berneška a javor XL. Navíc ještě celkem 36 ks parfémů a 75600 kr.

Je to jen z 1 várky a znova už to zkoumat nebudu, ale přes dojem, že padají pořád jen žluté zbytečnosti nebo parfémy, bylo to vlastně docela překvapivě vyvážené o_O;)

13. Y_n_O

Y_n_O Živoucí legenda fóra

Já si na normální kolo chodím především pro BÉzetka, protože jich potřebuju furt moc xD Co padne, to padne, je to zadarmo a jak lišta tak zásobárna jsou nafukovací. Když dostanu SK, SH, vrtulky, nebudu se určitě zlobit.
    U PL jedu do prvního bonusu, pak su lakomá, šetřím furtovně na nové stonkové předměty. Někdy je to za pár barevných, někdy padne celá zásoba a nikaj nič...

14. kiki2305

kiki2305 Ikona fóra

Tolik PL asi ani nemám, mně padá bonus 1x za uherský rok :D Ale jinak souhlas, taky si šetřím na stonkové předměty a úspěšnost je, řekněme, střídavá.
    Ale to obyč kolo fakt překvapilo. Ani ne tak těmi žluťásky, jako spíš těmi BZ/TBZ - přišlo mi, že ty padají furt a nakonec ani ne 1x z 10 pokusů a to ještě počítám dohromady BZ i TBZ.

15. Y_n_O

Y_n_O Živoucí legenda fóra

kiki2305, já si statistiku nedělám. To jsem chtěla až v růžovkovém lvl 220, abysem to porovnala s anickoumalirkou. Holt to zrušili, tak zase točím, aby mi nepropadly lístky a něco sem nahamounila... A ty barevné lístky mám taky zadarmo, z beden, úkolů a právě z kola... Teď jich mám 287.

kiki2305, Jonsdorf a vilm4 tohle ocenili.
  16. lumat85

lumat85 Velmistr fóra

Páni...já teď díky Vám holky zjistila, že modrejch můžu mít kolik chci, že nejsou limitované jako zelené. V levlu 223 !!!. To by mě zajímalo, kolik věcí jsem ještě ve hře nepochopila:eek:xD

17. kiki2305

kiki2305 Ikona fóra

Y_n_O: Já právě taky ne, ale jak se tu teď probíralo, co padá/nepadá z KŠ, tak jsem si říkala, že sice si pro sebe pořád brblám, ale vlastně to nevím. Tak jsem si tu jednu 99ks várku hodila do přehledu a tohle mi vyšlo. ;)

lumat85: Musím se zeptat, protože dumám a nemůžu na to přijít (a určitě teď budu za osla) - v podpisu máš úrovně farmy, Bahamy, řemesel, ale co je to ŽL 100%?

vilm4 tohle ocenil(a).
  18. Jonsdorf

Jonsdorf Titán fóra

19. alexandrakerulova00

kiki2305 ŽL 100%-[​IMG] [​IMG] [​IMG]pozri na ulohy v hale

Naposledy upraveno: 6/1/20
  20. kiki2305

kiki2305 Ikona fóra

Aha, tak to mi nedocvaklo, já tomu říkám Poháry :D

Y_n_O, vilm4 a alexandrakerulova00 tohle ocenili.