VT: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Debatní koutek' zahájená uživatelem Casey27, 25/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    U nás prší a hotovo nemám,jde to hezky dohromady.;)
     
    -Jara05-, bačkora85 a Sheron11 tohle ocenili.
  2. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Opravdu jsou bedny s nářadím tak v kurzu?!? Že je nám pořád cpou?o_O Klidně je za FL pošlu nazpět!xD
    [​IMG] :wuerg:
    Bych raději uvítal bedny s deštníky a melodiemi!Ale zřejmě o ně nebyl zájem!:cry:
    Jo a příští týden bych ocenil akci na řemeslo! Tam mám ještě rezervy!:wuerg:
    [​IMG] :cry:
    Krom ananasovýho pečiva nic nevyrábím.Díky bedýnkám, v podstatě řemeslo zaniklo.:cry:
     
  3. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    kaolín11 máš pravdu, u řemeslných přísad by to opravdu chtělo zabrat. :p

    upload_2023-4-24_16-38-34.png
     
  4. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Nojono,měl sem v minulosti menší herní výpadek a nikdy sem nepoužíval žádný produkty na vypadávání přísad ze sklizně.
     
  5. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra


    No, přiznávám, že já jsem minulý týden (nebo předminulý?) pěkně provětrala lištu a Bedny s nářadím jsem téměř všechny vysypala... A to když jsem chtěla "nabouchat" 16 nových baha výroben - Továrna na letecké čepice. Zjistila jsem, že mám asi jen 30 ks Zachycovačů pírek... a na výrobnu jich je potřeba 5 ks... A Zachycovač pírek totiž při sklizních (pokud si dobře pamatuju) tak často nevypadne. Tak se to velké množství Beden s nářadím v liště hodilo ;)
     
  6. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Zrovna dneska jsem nad pírkama (100 ks ve stodole) přemejšlel,jak bych navýšil jejich počet.A při další akci kde budou potřeba padátka,tak provětrám na pohopolích růži.Stejně ,jako když honím dřevěná kladiva z laskavce.

    pokračování:
    Dnes jsem tedy využil akce a promrskal růže na pohopolích.
    Stav pírek před a po sklizních:
    [​IMG]
    Ze začátku jsem měl i aktivní bonus na hřebíky,ale zdálo se mi,že pírka padaj velice špatně(někdy ze 40 pohopolí,i žádný),tak jsem jej odstranil.Na celou tu taškařici jsem spotřeboval asi 4.600 ks SH. Za sebe mohu říci,že oproti dřevěným kladivům,padaj pírka opravdu mizerně! Zkusím projít skleník,jestli tam nebude nějaká lepší plodina.
     
    Naposledy upraveno: 26/4/23
  7. kocieva

    kocieva Vážený autor

    Zdravím, chci se podělit s myšlenkou . . .. Když teď tak pilně točím kolem (kvůli bonusům), vidím tam stále v hojném počtu chlívky na želvy, nenapadlo je tam nahoře prohodit je s mývalými chlívky, stačily by oranžové, nemusí červené jako to bylo zpočátku u želv.
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  8. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    kocieva : ty ještě nejsi spokojená z osmdesátého pátého Ořešáku a z devadesátého čtvrtého žlutého prasečáku ? Toč a buď ráda že máš dvacet osm želv.
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  9. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    Richards76, neviem, či vieš;), bez riadku sa dá dosiahnuť okamžitý zber šafránu, treba mať v skleníku vyšľachtenú Lásku k SH aj Kombinovanú lásku k SH + do slotov vianočku a nevinnosť

    [​IMG]
     
  10. Richards76

    Richards76 Znalec fóra

    DANKA722, ďakujem za radu. Už na tom pracujem :)
     
  11. libakos

    libakos Polobůh fóra

    kocieva-díky protěžovému údolí mám už jen 667 žlutých výroben z kola,vedou nyní oslíci oranž 774 stájí,takže klídek,bude hůř;)xD
     
    -Jara05- a bačkora85 tohle ocenili.
  12. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Musím teda říct,že šlechtění rostlin ve skleníku je opravdu utažený,jak prase.A mohu jen vzpomínat,jak při zavedení do provozu to padalo,skoro z každýho šlechtění!Ještěže sem tehdy vyšlechtil hafo rostlin,protože teď je to záležitost na měsíce.Nepomáhá ani uspíšení za SH a FL!:wuerg:
    Jinak teda Láska k SH vyšlechtěna u : chrpa,cibule,růže 2x, kosatec, chryzanténa, laskavec, fenykl, orchydej, ředkev 2x, artyčok, ječmen, karafiát, šafrán 2x, kedluben, organická bavlna, pohanka, lilie, pórek, levandule,
    Některé jsou teda k dispozici za použití více řádků.Pak je ale jedno kam člověk při akci sáhne.Může se využít nato, co zrovna chybí do úkolů,při sezóně,nebo na doplnění nářadí!:)
     
    Naposledy upraveno: 29/4/23
  13. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    kaolín11 pro porovnání u mě dnes vyšlo vyšlechtění lásky k SH u vodnice na cca 36000 rostlin a 80 florenů.
     
  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Floreny jsou u mne nedostatkové zboží, když jsem šlechtila, tak jsem urychlovala jen za SH, občas, když nebyla akce, kde jsem ho potřebovala.
    Potřebovala bych vyšlechtit bambilion rostlin, které žere zvěř, ale tak nějak bych vlastně neměla kdy to pěstovat, páč když není na ploše akční, je tam laskavec... Takže na šlechtění smolím, mám, co jsem chtěla a pá pá a ádijé. :)
     
    -Jara05-, bačkora85 a .SilverAngel. tohle ocenili.
  15. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Dneska by to šlo!Když máme už tu slevovou akci!
    [​IMG]
    Samozřejně bonus na lásku padnul jako poslední.Jinak se zadařil první bonus u rákosí.Zde to bude opravdu na dlouho.Stodola zeje prázdnotou,:cry:
     
    -Jara05-, Dob a bačkora85 tohle ocenili.
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Já moc ve skleníku nešlechtím, tak po dlouhé době jsem zkusil ty růže, kvůli těm zachycovačům a šlo to docela rychle, tyto bonusy mě stály asi 26 tis. rostlin a používal jsem jen velké skleníky.

    Screenshot_1.png
     
    -Jara05- a kaolín11 tohle ocenili.
  17. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Mně se ještě dneska podařilo získat lásku u :
    [​IMG]
    Tentokrát ale nechtěj padnout poslední bonusy na lepší nářadí!:cry:
     
    alexandrakerulova00, pezt a -Jara05- tohle ocenili.
  18. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Dnes 1. 5. jsem se večer kolem 20. hod. znovu přihlašovala na Farmeramu... a odklikla jsem v rychlosti cosi. Vypadalo to jako dárek. Ale mezi přijatými dárky jsem to nenašla.
    Nevíte, co by to mohlo být? Nějaký prvomájový bonus?
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  19. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    mám riadkové, či nebeské okrúhliny:D
    [​IMG]
     
  20. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Já měl teďka někdy půlkulatiny :)

    Screenshot_4.png