VT: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Debatní koutek' zahájená uživatelem Casey27, 25/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj tronaldo55

    Čas začátku akcí je udáván ve středoevropském čase.
    Pokud jsi někde v zahraničí, řídíš se časem + a nebo - daného časového pásma. když jsi v Austrálii v Sydney připočítáš + 11 hod. Když budeš v USA v New Yorku tak odečteš - 4 hodiny.
    Je to jasné ?
     
  2. aamperzg

    aamperzg Aktivní autor

    Zdravím. nebylo by na čase vyměnit strom "Jedle XXL" za jiný. Tento strom se na kole štěstí ukazuje dost často a mám to štěstí, že ho i "vyhraju". Mám jich už 244.
     
  3. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    aamperzg - do 500 je ešte ďaleko! ;)
     
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak to su žabař, já jich mám jen 201 :)
     
  5. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Y_n_O - pri poslednom OaD som po 100 kusoch odpredal systému stajne a výrobne z kolesa.Sú z toho nejaké grajciare a kopa ich je ešte v lište.So stromami urobím to isté.
     
  6. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    No nevím?!? Za těch pár krejcarů to nestojí. Lišta je bezedná. To už je lepší poslat přebytky expresem!8)
     
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    kaolín11, už pan Neruda před desítkami let přemýšlel, kam s ním. A to se potřeboval zbavit jen jedné věci. Tož se to švihne, kde to zrovna jde :)
     
  8. Peto121

    Peto121 Ikona fóra


    To áno,ale cez deň som v práci a v noci spím,myslíš,že toľko stajní stihnem večer poslať expresom?A pre expres toho mám ešte dosť.
     
  9. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Mě kolo zásobuje nejen žl. výrobnami mléka a střižno ucelkem 1270 kousků ale i javorama a ořešákem celkem i s upgrade 2300 kousků ,do lišty se toho vejde....
     
  10. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    tronaldo55 - asi by bylo dobré, kdyby sis přečetl VOP. Určitě tam najdeš pasáž, kde se píše o přísném zákazu sdílení osobních údajů. Nepsal bys potom takové nesmysly. A podotýkám, že i nabádání k porušování VOP se trestá. Takže je dobré přemýšlet, než něco napíšeš.
    Hezké odpoledne
    (tvůj příspěvek jsem zmoderovala)
     
  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Peťo, a expres jsi přes víkend stihnul? Já ne, ujel mi... :)
     
  12. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Y_n_O - no,keďže som bol v práci aj v sobotu a nedeľu,tak niečo som do neho napchal,ale len obyčajne,floreny si nechám na podstatnejšie veci,no a keby som na ten nešťastný expres stále,dookola nezabúdal,tak by to bolo ok.Tebe ušiel a ja som stihol naskočiť do posledného vozňa. :D;)
     
  13. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Nevadí, taky jsem měla pracovní víkend; přijede další a třeba na něj budeme mít čas :)

    Ale co rachotím na benzince, připadám si jak u Šimka a Grossmana na Besídce zvláštní školy. Nahoře na baráku, teda v obchodě, už jsem se setkala asi se všemi archetypy zákazníků, ale dole je to jiná sorta. :) Aspoň se nenudím :D
     
    Naposledy upraveno: 25/10/22
  14. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Sledujete zatmění Slunce? Tedy tam kde svítí, u nás ano. Kéž by se někomu spíš rozsvítilo.... ;)

    Edit: Y_n_O,
    Slunce je jen jedno a svítí všude, když svítí. Ano myslel jsem zakázané téma. Kdybych měl někdy něco osobního na kohokoliv tak to napíšu na férovku a adresně.
     
    Naposledy upraveno: 26/10/22
  15. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    U nás v Dřevákově to vidět nebylo, ale užila jsem si to na netu z různých videí. A o tom rozsvícení to myslíš jak? U mne, tady, v republice, celosvětově... 8)
     
    -Jara05-, moncicak7070 a bačkora85 tohle ocenili.
  16. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Zdravím, pokud máte zájem, podívejte se do e-mailu, nejlépe do hromadných zpráv. Dostali jsme bonus.kód (pro každého jiný) platný do 1.11.
    Edit: Funguje, jen pozor na nulu (0) v textu vypadá jako velké O.
    Zisk: bedna s bonusy.
     
    Naposledy upraveno: 27/10/22
  17. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Brej den. Náhodou jsem zabloudil na farmu, tak čumím zase jak jellito, kolik toho tady přibylo. expres jsem ještě stihl, tak jsem jim tam poslal asi 800 chlévků aby měly radost. Jináč mi chybí asi 80 stromků a u poloviny názvů na trhu nemám tušení kde to vezmu. Teď jsem půl hodiny hledal co je Agávea stejně netuším, takže na to kašlu. Děsivku mám rozjetou, pomalu napěstovávám na ty stromky a chlívky u Dýňáka co nemám a farmu celkově mám v režimu klídeček. Počítám že mě to na chvilku zase chytne a tak po 2měsících to začnu flákat až to zase na 3 roky uložím a zapomenu na to.
     
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Bezejmenný - ahoj, Baha květina Agáve ;)
    Přibylo toho docela dost nového.
     
  19. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Kohopak tady nevidím? Exsoused se vrátil z toulek? :) Když slíbíš, že už budeš hodnej a nebudeš nás tu všechny včetne vrchnosti prudit (nějak Ti to z podpisu zmizlo) tak Ti při OD nějaké novinky, které se za asi tři roky naschromáždily pošluxD
     
  20. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Nazdárek, se mnou si nedějte nikdo starosti. Jak to nemožu ukrást a nebo alespoň pokazit jako správnej závistivec, tak mě to netěší. A NEPRUDÍM, jak říkal můj červánek života, konečně jsem opustil pubertální věk a zařadil se mezi dospělé. Navíc má na mě ta můůůů.... miláček, silnou páku proti zlobení, takže jsem hodnej a milej a hladím pejsky a tak.
    Podpis mi zmizel a ani ho nemám nikde uložený, takže bude zmizelej pořád, než najdu něco hezkýho. Vzhledem k tomu že nahý fotky sem dát nemůžu ......... teda .....jakože ..... eeeee ...... nějak ...... fotečku hezkého stromečku nemám, tak podpis nebude.
    Stejně mě to zase přestane bavit a čert ví kdy se zase vrátím.