VT: Důchodci závisláci

Diskuze na fóru 'Debatní koutek' zahájená uživatelem m2707, 21/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Děkuju... úplně za srdce :inlove:
     
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Kdybyste se náhodou u pěstování, sklizní, chovů a plnění akcí nudili, najděte si na síti mé oblíbené rádio Pusa (anglicky, nezapomeňte, dvakrát "s"). Mají tam skvělou rubriku "Hej šašo." Hledají především posluchači, ale i moderátoři, česká i slovenská slova a věty v zahraničních písničkách. Spoustu mi jich skorozkazili, ale je to sranda, protože si při poslechu zazpívám ten český nebo slovenský text :) Nejlepší je asi Zdeno z Popradu, čo kúpil Kaufland...
     
    Naposledy upraveno: 15/9/23
  3. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Y_n_O rubrika Zdeno z Popradu ide na Fun éteri v SK už pekných pár rokov a je to sranda,čo všetko ľudia počujú v pesničkách.Skús ich archív.
     
    vilm4, -Jara05- a bačkora85 tohle ocenili.
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Peťo, já nejsem hledač na jůtůcosi, s tímhle jsem se potkala až v tom mém rádiu. Byla to jen nabídka na vyplnění volného času :) Je fajn, že to znáš :)
     
  5. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Y_n_O nie jútub,ale archív slovenského rádia,rubrika Zdeno z Popradu.Meno rádia poskytnem,ak chceš.Ale v poho,ja len,že je to zábava.
     
    vilm4, -Jara05- a Y_n_O tohle ocenili.
  6. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Baví to, moc. A moc lidí. Tak asi to rádio Pusa začalo souběžně s tím Vaším, taky je to starší záležitost. Dokonce na nějakou dobu přestali, ale pod "nátlakem" posluchačů pokračují :) Já teď třeba nemůžu poslouchat Minelli a Rampampam, neb je česky nemravná a nemůžu si ji veřejně notovat xD
     
  7. -.Barbara.59-

    -.Barbara.59- Rádoby autor

    Taky se vám dneska hra zasekla a nejde nastartovat?
     
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Většinou jste tady (iá) starý páky, ale tohle by se mohlo líbit...

    Mno, zas mám multipost. Ale před pár okamžiky jsem si při čtení nějakého článku o vypočítaném konci světa vzpomněla na film 2012. Mám z něj takových pět vzpomínek. První je ta, že jsem byla na posledním promítání v Multikině a musela využít taxislužbu na cestu domů a nechat se vysadit o dvě ulice dál od svého bydliště, neb jsem neměla dostatek hotovosti a taxi terminál nemělo; tlapkat napadaným sněhem před půlnocí nebylo příjemné. Druhý, pozitivní zážitek, je ten, že jsem si znovu připomněla Adama Lamberta, který nevyhrál cenu v soutěži, ale zpívat opravdu umí, to dokázal mockrát. Ten třetí je skvělý John Cusack. Čtvrtý je pocit, že by se to mohlo stát. Pátý je okamžik, když se děje tohle, kdy člověk, který ví, co přijde, protože to objevil, dělá to, co dělá... :
    [​IMG]
    A tady je Adam.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 16/10/23
  9. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím, hopla a dáme si panáčka.




     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  10. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    -Jara05- tohle ocenil(a).
  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Zemřel další z dobrých herců. Matthew Perry. Většina ho bude znát ze seriálu Přátelé (neznám), já si ho pamatuju nejvíc jako zubaře z filmu "Můj soused zabiják." A tam byl naprosto úžasný. Normální. Jako by ta postava byl on sám.
     
  12. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    tak nejak vyzerá prenádhera:inlove:

    [​IMG]
    [​IMG]
     
  13. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Wauu, DANKA722 ... tak ta je teda nádherná :inlove:;)
     
    DANKA722 a -Jara05- tohle ocenili.
  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Danka, to asi není návštěva z Blavy, na to je to moc malý. Ty sis pořídila vlastního kočičáka?
     
    Naposledy upraveno: 6/11/23
    DANKA722, bačkora85 a -Jara05- tohle ocenili.
  15. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    Y_n_O, stále je to ten istý macko, len fotka klame, myslím, že má 6 kg;)
     
  16. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Mno, pořád je ve ztrátě na mého kocourka. Ten má pořád přes sedm, ať dělám, co dělám. Akorát tuk přeměnil na svalovou hmotu, jak ho furt nutím lítat za hračkama, aby se nenudil. Dieta se snížením přísunu stravy nepomohla, asi má být takový. Jenže když mi z rozběhu skočí v posteli na hrudník, aby zajistil, že už jsem vzhůru a dostane mňamku, je to jak rána bucharem :)
     
  17. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    stále v strehu, čo ak ten papagájik vyletí:D;)[​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 7/11/23
  18. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Niečo na studený večer....

    Axel Rudi Pell & Bonnie Tyler

     
    sovicka64, -Jara05- a berkaKolchoznice tohle ocenili.
  19. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    a posezení před teplým krbem ...
     
    sovicka64, Peto121 a -Jara05- tohle ocenili.
  20. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    jen připomínám, komu došel nebo brzy dojde Turbomlýn, můžete ještě 11 hodin pořídit 8)
     
    -Jara05- a bačkora85 tohle ocenili.