VT: Důchodci závisláci

Diskuze na fóru 'Debatní koutek' zahájená uživatelem m2707, 21/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Peto121 - kamarádka má chov no řekla bych, že vydělává jen na kočičí mňamůtky xD
     
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Peťo, co jsem si Greeda vzala od mladých, tak dietu má. Však on zhubne. Když byl s Anakinem a Kočanskou, sežral i jim všechny granule on a tak kynul. Teď má ráno jen svou porci (už se naučil nekřupat všechno najednou a nechává si na další chod xD) a občas večer dostane kočičí polívečku, půl kapsičky, nějakou vitamínovou pastičku. To když mám víckrát za sebou dvanáctku a je doma dlouho sám :)
     
  3. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra



    Ten chlap je prostě genius.
     
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Přesně. Hezky česky, ja, richtig :) (ano, správně). Já mám ale nejvíc nejraději Moriconeho.
    Ale je další filmová hudba, na které ujíždím (a nejen na té hudbě xD)

    A taky třeba
    .

     
    Naposledy upraveno: 17/4/23
    modro.ocko22, -Jara05- a Bezejmenný tohle ocenili.
  5. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Thomas Newman, Alan Silvestri, Howard Shore, Kenyon Hopkins, Hans Zimmer, James Newton Howard, Ennio Morricone, John Barry, Kyle Eastwood, Michael Stevens, Jerry Goldsmith ....

    Lindsey Stirling, Vynessa Mae, Bond quartet (Elysium je husina) ....

    Neposlouchám ty šílenosti jako je metal + takový věci ale Matallica symphony je neskutečné dílo. A to nemyslím Nothing else mathers kterou nemám rád, mluvím o Hero of the day.

    -----------------------------------------------------------------------------------

    A mám rád takový ty neznámý lidi, u kterých netušíš co a kde stvořily ale umí kolikrát víc než kdejakej "umělec" co vleze na podium.
     
    -Jara05- a Y_n_O tohle ocenili.
  6. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak já poslouchám i ty šílenosti, jako je metal :) Poslední dobou, jak stárnu, nacházím zalíbení v dance, techno, trance... Ale protože jsem odchovaná na klasické hudbě, hledám i jinde. Třeba tady...
     
    Naposledy upraveno: 17/4/23
  7. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Naposledy upraveno: 22/4/23
    Y_n_O, bačkora85 a -Jara05- tohle ocenili.
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Alex je borec. Doufám, že se někdy dostanu na nějaký živý koncert, i kdybych měla jet přes půl Evropy :inlove:
     
    modro.ocko22, -Jara05- a bačkora85 tohle ocenili.
  9. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Vezmeš mě s sebou?
    Ale nesmíme letadlem...
    Nicméně, při tomhle bych snad zvládla i dav
    o_O
    ...to je fakt na husí kůži! :music:
     
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    A Ty, jako hornistka, tam máš také svou pasáž :inlove: 2:04 a kousek dál...
     
  11. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Už dlouho jsem nepřispěla svým Pokáčem, takové songy o tom co vás v životě potká. Před vánoci nevydržely vodovodní trubky, nastoupila četa, omlátila koupelnu, část kuchyně a předsíně. Dírama ve zdí jsem viděla do všech těch prostorů. Tři měsíce jsem intenzivně vysoušela, aby se občas zeptali, jestli si myslím,že už je to suché. Když jsem ji řekla, že už se z těch zdí práší tak se dostavili. Nechtělo se mně věřit, že to zaplácli šedou maltou.Když jsem se zeptala, jestli to myslí vážně, tak prý paninko, přece jste chtěla aby se vám z těch zdí neprášilo.Domácí se to snažil napravit a najít jinou firmu. Ale buď bourali, nebo kachlíkovali. Při představě chlapa se sbíječkou, do dnes mám ještě díru do stropu ,kdy jiná firma dělala stoupačky, jsem si raději po patomatovsky opravila byt sama.xD
     
  12. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Krásné usínání
     
    Sheron11, Y_n_O a -Jara05- tohle ocenili.
  13. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Dnes přeji dobrou noc já. Myslím si, že i těm, co nemají fráninu v oblibě, se bude alespoň líbit klip.
    Už jsem to sem kdysi v dávnověku dávala. Předchozí příspěvek mi tuhle krásku se zajímavým hlasem tak nějak přihrál z paměťového disku šedé kůry mozkové...

    EDIT: takovou Adele sežere k večeři. Najděte si na jůtom další produkci...

    EDIT2: u příspěvku 654 přestalo fungovat video, nenacházím náhradní. Škoda, ten kluk byl naprosto skvělý.


    Farmářka_X, kocourek Greedo je něco jako průměrnej chlap. Malá hlavička, tenký nožičky a velký bříško xD
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 7/5/23
  14. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím, tož tu malinko provětráme pavuky né, hopla a bude tam kokta.

     
    njklmn, Apachie1 a -Jara05- tohle ocenili.
  15. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak na koktu jsem čekala něco jiného. Eminem nekoktá, jen mluví rychle, jestli jsi myslel tohle... Ale taky dobrý.
    Nebožtík ožil...


    EDIT: tak zas něco přidám. A kupodivu česky... Zase se blíží jedno nepříjemné výročí a já jsem se asi kvůli tomu úplňku trošku předběhla v čase. Stejně jako u Falca budu brečet u každé písničky, dobře mi tak...

     
    Naposledy upraveno: 5/5/23
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  16. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Pořád čekám na termín a místo farmářského srazu....
    Moni, dej už vědět ;) Díky
     
    smoulinek123, Jonsdorf a -Jara05- tohle ocenili.
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Od pátku do neděle jsem vychytala směny na benzině, kdy jsme měli akci na paliva, takže se tankovalo takřka za hubičku. Už bych to lískala preventivně, ale pokaždé se našlo něco, co mne dokázalo vrátit do stavu, že jsem ty ostatní tydýty neřešila.
    Na stojanu č. 2 zastavilo auto. Za volantem tak třicetiletá blondýnka. Vysedla, otevřela kufr, aha, tak bude brát i do kanystru. Ano, natankovala deset litrů do kanystru a zavěsila pistol. Pak otevřela dvířka k nádrži, odstranila uzávěr, zvedla pistol, zasunula do nádrže a čekala. Já taky. Asi tak dvě minuty. Pak přišla k okénku a pravila: "Já jsem nabrala do kanystru a teď už mi to nechce do nádrže v autě spustit." Mno, s ledovým klidem, ač jsem v duchu kuckala smíchy, jsem jí řekla, že bude muset nejprve zaplatit ten kanystr, aby se jí povedlo natankovat do auta.
    Mno, místo toho, aby se vrátila k autu, vzala peněženku, zaplatila ten kanystr a dotankovala, nasedla do auta, přijela k budce, zaplatila, projela přes závoru, objela benzinku a zařadila se do fronty. Pak jsem se taky nestačila divit. Až se dostala na řadu, natankovala 1,4 l. Dojela k okénku a s úsměvem mi sdělila, že to asi špatně zmáčkla. Zaplatila, udělala další kolečko a pak už se jí povedlo auto nakrmit.
    Jo, takových zákazníků povícero a nebudu se vztekat na ty další, co se chovají jako brav a skot dohromady...
     
    Naposledy upraveno: 9/5/23
  18. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Y_n_O pokiaľ to netankovala rovno do kufra,tak ešte v pohode. :p Madam sa za pol roka naučí.:D
     
  19. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Inuš, slabý odvar. V jedné nejmenované drogerii,která je posedlá slevami došlo k situaci, kup 2 a jeden zdarma, nějak se to i násobilo, do toho sleva na značku a nakonec z toho vyšlo, že nejenom nákup byl zadarmo, ale měli jsme i zákazníkům vracet. Někteří s plnými košíky se toho dokonce i dožadovali.Od té doby, aniž bych značku jmenovala,akce čím víc pruhů tím víc slev se už neopakovala.xD
     
  20. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Netopýrku, se slevovými akcemi si taky užijeme. Třeba když byly energeťáky jedné značky 10+1 zdarma, jezdili k nám nakupovat večerkáři až ze západních čech, protože se taky jaksi násobilo po těch desítkách od každého druhu. Naštěstí to nedospělo až k vracení peněz za nákup. Ale zajímavější jsou takové slevy a dárky za určitý obnos nákupu, kdy ji může uplatnit jen první majitel karty. Zákazníci, kteří mají karty v mobilech nasdílené, se pak strašně rozčilují, že kvůli tomu přijeli, utratili a nic nedostanou? Mno, jejich problém, podmínky jsou v letácích, na plakátech, v regálech u zboží. Kdo jim za to může, že v dospělém věku neumí číst 8)