VT: Důchodci závisláci

Diskuze na fóru 'Debatní koutek' zahájená uživatelem m2707, 21/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdarovoje všeci,tutaj co tohle jukáte,já aj to to kládo hodím do 50W beden u pc a hodom volum do práva.

     
    moncicak7070, -Jara05- a bačkora85 tohle ocenili.
  2. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Pekný 3. advent prajem.

    [​IMG]
     
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Co furt máte s tím Adventem? Už aby bylo dvacátéhosedmého prosince a byl zas na rok klid... :oops: 8)

    EDIT: Peťo, Ty jsi někde psal, že ABS připomíná niečo z auta. Trefil jsi to. Taky je to blokovací systém ;)
     
    Naposledy upraveno: 12/12/22
  4. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Na fóre je nejaká ponurá nálada?
     
  5. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Peto: jako celkově nebo jen tady? Tak sem střihněte něco od podlahy nebo k jídlu :D
    Edit: smoulinkek: Hmmm, to vypadá pěkně, na mě až moc zdravé;), ale ne, může být i chutné. Hlavně, že se to dá jíst i očima.
     
    Naposledy upraveno: 15/12/22
  6. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím,tož hopnem něčo až to tu rozhébéte.



    [​IMG]
     
  7. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    To je na mňa moc zdravé.Ale ochutnal by som.
     
    Naposledy upraveno: 16/12/22
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Kua, zlatá benzinka, tam si pustím rádio a poslouchám si svoje. Včera od osmi do osmi a dnes jsem zas od šesti do jedné byla na baráku za kasou. Jo, sou Vánoce za rohem, ale jen ty české? Už jsem z těch odrhovaček měla tik. Proč nepustí občas ve firemním rádiu nejkrásnější vánoční... asi by je to moc stálo xD Naštěstí jsem odpoledne byla u nás na náměstí s dcerou na punč a hrála tam kapela samé osmdesátkové hity. Bomba, pecka, raketa, už mám v hlavě skorojasno :)

    Podle mého jsou top tyhle songy...






     
  9. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    ;) a takto vyzera moj list jeziskovi
    [​IMG]
     
  10. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Přeji Vám všem krásné Vánoce a do nového roku vše dobré a hodně zdraví! A hlavně, nezapomínejte na farmu, i když mně se to v poslední době občas stává, ale snad to bude pouze přechodný jev.
    Mějte se a užívejte života!!

     
  11. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Přeji všem farmářům krásné a pohodové vánoční svátky, užijte si to s rodinou ve zdraví ;)
     
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Mno, v osm večer jsem včera zavřela benzinku, odnesla doklady a šla jsem na nákup, protože mi prostě nedošlo, že všude bude zavřeno a jak jsem furt v práci, tak bych já i Cecilka držela tři dny půst. Ano, tři dny, zítra jsem do zavíračky v práci, 25 zavřeno a 26 opět dvanáctka. No, trošku jsem se vyděsila, tak jsem nakoupila. Akorát u nás neměli už tak pozdě pekingské zelí, a já mám moc ráda salát s paprikou, rajčátky, sýrem, salámem a zakysanou smetanou. No, na druhou stranu jsem ušetřila, jen mě bude honit mlsná :)Užijte si dnešní sváteční den, večer, noc i dny další, se všemi, co máte rádi a kteří mají rádi Vás. O tom jsou Vánoce. Nějakej chybějící salát je nepodstatná maličkost. 8)
     
    Naposledy upraveno: 24/12/22
  13. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Y_n_O: Místo salátu si dej bonusový kódXMAS2022, salát je nějaký jarní, ne? V zimě to chce víc kalorií ;).
     
  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Pitrýsku, víš co se říká o chuti - když musíš, tak musíš. A já nemůžu, mám jen tu chuť :) Kalorie neřeším, jsem výrazně prostorově řešená ;)
     
  15. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Y_n_O - Kalorie neřeším, jsem výrazně prostorově řešená .Toto som ešte nepočul,dobre som sa zasmial.
     
  16. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Peťo, tak zní to líp, než když napíšu, že su tlustá :D Jsem ráda, že tě to pobavilo, smíchu není nikdy dost a prý prodlužuje život. Tak jsem ti nějakou minutku přidala :)
     
    Naposledy upraveno: 25/12/22
  17. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Já se teda smála jen do večera,mladí odjeli ,tak jsme s dětkem vklidu pojedli,dědek usnul(no jak jinak)a já šla na farmu .Nepustila mě a psala error, tak jsem ráno volala svýmu opraváři,taky nevěděl proč ale načetl mi nového klienta a zase můžu hrát(bylo to drahé)takhle mi farma blbne od jejich udržby. Tak honě štěstí a zdraví všem lidem dobré vůle.
     
  18. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    mitulko, hlavně že jsi mezi námi, akorát nechápu, proč za opravy platíš. Tady je spousta ochotných a milých moderátorů, kteří pomohou zdarma a profesionálně...
     
  19. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Přeji všem farmářům veselého Silvestra a do nového roku hodně zdraví ;) a pohody
     
  20. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Už když jsem předčasně po páté hodině končila směnu, v Otrokovicích se střílelo jak u Verdunu. Potkala jsem dvoje hasiče. Došla sem dom a dvakrát houkačka znova. Mno, budem střílet, aj když to neumíme a klidně vyhoříme... Patří jim to, ale chudáci hasiči a zdravotníci...
    EDIT: A furt to houká...