VT: Důchodci závisláci

Diskuze na fóru 'Debatní koutek' zahájená uživatelem m2707, 21/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    k.vitek, mne pesnička pripomenula džajv(jive) a tanečnú na gympli spred niekoľko desiatok rokov, to boli časy:inlove:;)

    a môj bratislavský nádheráčik Diego zas prišiel na prázdniny:inlove:

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 25/9/22
  2. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Ten teda vyrostl...a řekli Ti Tvojí mladí, že to není bengálská kočka, ale tygr?o_O
     
  3. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Teda ten je nádherný :inlove:.Určitě by se líbil i naší královně :D.
     
  4. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Kocourek je nádherný, ale já tleskám i té samotné fotce. Mně se to jakživo takhle parádně nepodaří. Tahle fotka si zaslouží zarámovat.
     
  5. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Je fakt super:inlove:
     
  6. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra


    Akorát on byl malajský... :) Njn, to sou ty asociace a spánkový deficit... 8)
     
    Naposledy upraveno: 26/9/22
  7. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Inuš, no co, prošly jsme si tím všechny, vinetou, depejrak, černej tulipán, belmondo... akorát jsem už čerpala u strýčka gúgla a ne ve filmotéce.
    [​IMG]xD
     
    Naposledy upraveno: 27/9/22
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    No panečku, kulhavý pejrak s jizvou přes půl xichtu, asi si postahuju Angeliku, v knihovně ji mám :)
     
    Naposledy upraveno: 27/9/22
  9. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Včera se mi povedl bezva kousek. Jedu na pohovor do malé vesnice za Brnem podle navigace. Ve vesnici mě to navedlo na takovou malou silničku, bylo mi to divné, ale když navigace řekla zahni, tak jsem zahla. Cesta vedla podle potoka, stále se zužovala, až jsem najednou nemohla dál. Nezbylo než couvat. Najednou za mnou paní s kočárkem, tak jsem jí slušně trochu uhla, aby mohla projít. Kolem potoka vysoká tráva, tak jsem si nevšimla, že je hned u silnice svah dolů a sjelo mi zadní kolo. Bylo hodně mokro, tak jsem při pokusu vyjet naopak sklouzla i předním kolem. No bylo to pobavení pro půlku vesnice. Přijela policie a dvě hasičské auta. Všichni byli moc milí a za čtvrt hodiny bylo auto zase na silnici. Ještě teď se klepu při představě, že jsem mohla skončit na střeše v potoce.
     
  10. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Jojo to znám.Jednou jsme takhle podle navigace dojeli málem doprostřed lesa.Po levé straně sráz jak prase,otočit se nešlo,jen kupředu!xD Asi po dvou kilometrech jsme přijeli k nějakému stavení,zde jsme se otočili a stejnou cestou jeli zpátky!:cry:xD
     
    Naposledy upraveno: 8/10/22
  11. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    [​IMG]
     
  12. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Tak přidám jeden svůj nedávný zážitek díky navigaci. Nejsem řidič a za svůj život jsem zažila čtyři nehody autem (jako spolujezdec), takže k jízdě mám respekt a bojím se rychlé jízdy a dálnice. Obě moje děti jezdí dobře, věřím jim, ale bojím se těch okolo. Cca před třemi měsíci jsme s dcerou vyrazily k mému synovi na chatu někam k Mělníku - poslal přes navigaci jak se tam dostaneme. Vše v pohodě, dokud jsme nenajely na úzkou cestu kolem Labe, tam potkat auto jsme v ........ jenže ta cesta měla šílený sklon k vodě a já se v té řece celou cestu viděla (bylo po dešti). Já infarktový stav, fakt mi málem vyskočilo srdce z těla a moje dcera naprosto vysmátá. Ta cesta byla cca 6 km :cry:. Ještě hodinu po dojezdu do cíle jsem se klepala. A to mi syn řekl, že mi zapomněl napsat, ať se navigace držíme jen k mostu a pak odbočit jinam. Sám prý z této cesty má respekt a to řídí nějakých dvacet let.
     
  13. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já jsem zažila čtyři nehody jako řidič a přestala jsem řídit... Dvakrát mě naboural usnutý kamioňák na dálnici, dvakrát mě odstřelili na kruháči. No a navigace? Spešl Ostrava (v době, kdy jsem ještě seděla za volantem, třeba je to už lepší), tam se to snad aktualizovalo nějak náhodou či jak, milionkrát mě to vedlo do svodidel na starou cestu...
     
  14. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Ahoj.Som vodič nejakých 30 rokov ale ešte ani raz v živote (teda od doby,čo sa navigácia dá používať :)) som navigáciu nepoužil a vždy som prišiel presne do cieľa.Mám kopu známych,čo s navigáciou skončili v úplne inom cieli cesty,než chceli.
     
  15. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Ahojte, při čekáních na večerní a noční sklizně jsem vzpomínala na hudbu, kterou jsem už dlouho neposlouchala, protože pořád je něco nového. A jak jsem bloudila pamětí, zjistila jsem, že s Kájou Bloudím pasáží a to už byl jen kousek k Nádhernému chóru a dalším skladbám, které převzal od Neila Diamonda. Poslouchám ho i dnes, ten hlas je tak lahodivý...






    A dál a dál a dál...
     
  16. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Tak to jo, to moje uši můžou ;)
     
  17. majcinka007

    majcinka007 Pisálek fóra

    krásné písničky:music:
     
  18. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Jak jsem v tom vzpomínání, další z kategorie úžasňák, i když jiný styl... Vzpomínám na LPíčka, která jsem podloudně získávala z Jugošky a tak různě, co jsme měly s maminou doma. Kdovíkde je jim po všech stěhováních konec... A jako bonus česká verze, která se mi líbí víc, než originál :inlove:




     
  19. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Inuš, no tentokrát s oblíbeným pokáčem asi nepotěším, sakra bardi to se vám to tedy nepovedlo:[​IMG]

     
    k.vitek a moncicak7070 tohle ocenili.
  20. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Ahoj.Tak schválne,kto má ešte v inventári toto?

    [​IMG] Keď máte čas,tak nájdete aj veci zabudnuté. :);)