VT: Důchodci závisláci

Diskuze na fóru 'Debatní koutek' zahájená uživatelem m2707, 21/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    medved222 - děkuju moc, uložím si. Už jsem si dokoupila chybějící suroviny, tak asi o víkendu něco upeču ;)

    Občas upeču perník apod a jelikož jsme jen dva strávníci, tak nejlépe dělám z poloviční dávky, aby se to zbytečně nevyhodilo. Nebo vezmu do práce ke kafíčku. Sice všechny holky tvrdí, že drží dietu, ale jak je pozoruju, tak nejspíš tu bodovou xD
     
  2. Veselá.99

    Veselá.99 Vycházející hvězda fóra

    vypadá to na pstruhy a jesetera, snad jsem se trefila
     
  3. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Jonsdorf Jsem zvědavá jak mi je pošleš, od rána nejím:p;) Těším se:)
     
  4. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Tedy vy mi děláte chutě, mám poznamenaný slaninový chléb, ten zkusím. Beatlsák je jednička. Ty uzené kousky, to musí být dobrota.
    Konečně nám prší a celkem vydatně. Tak budeme mastit karty. Všem přeji úspěšné úterý.
     
  5. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Inčučunko
    co hrajete?
    Dášenko a ( ̶n̶ě̶j̶a̶k̶é̶ ̶č̶í̶s̶l̶o̶) uzené se dá klidně poslat expres poštou, ale nevím jak to zabalit tak bezpečně aby to někdo na poště ̶n̶e̶s̶e̶ž̶r̶a̶l̶ !

    Veselá.99
    Ano, je vidět že se vyznáš, je tomu tak jak píšeš.
    Dnielko
    Je to výborné, jen je potřeba dva tři i více dní počkat až uzené zkřehne, pak,děj se vůle Boží...
    Jinak dnes na to prdím a fandím Slovákům už je to 4:0
    Paráda!
    :D
    V҉á҉š҉ ҉J҉o҉n҉s҉d҉o҉r҉f
     
    Naposledy upraveno: 24/5/22
  6. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Jonsdy, sorry, sem se sekla, no. Ale tys zase z našeho Smrťáka udělal holku. Každý se občas dopustíme nějakého fó pá ;)
     
  7. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Y_n_O a já nána chtěla jet do Mostu!? :music: ;):)
     
  8. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím,tak aby to tu malinko ožilo více tak jsem šupnem muziky více.


     
  9. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Přidám se, ale zase tuctuc xD




    Je tu někdo, komu se to líbí? Já musím děsně prudit sousedy, protože když to hrají v rádiu, volume doprava. U mne repráky na max nastálo, na kompu vol 11, tož to posunu naplno. Ale na druhou stranu, sousedka nade mnou mne budí svými soundy, když přijde z odněkud (ve tři ráno) a já mám o půl čtvrté vstát do procesu. Ale já dodržuju noční klid, i když sluchátka nesnáším, od desáté večerní je na uších mám. Já sousedy ruším v rámci toho, co je dovoleno :)
     
    Naposledy upraveno: 24/5/22
  10. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Som odchovanec rockovej muziky,ale zvládnem počúvať ,,takmer fšecko''. Pre náladičku trbárs aj toto:



    alebo



    Prajem peknú plavbu. ;)
     
  11. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Zdravím a podotýkám, hrajeme takzvaný AUTOBUS. Je to jednoduché vykládání a přikládání. Musím se během hry zbavit všech karet.
     
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Vzpomínková na Andrewa Fletchera, furt se mi tomu nechce věřit, však byl jen o pět let starší, než já... :cry:


     
    Naposledy upraveno: 27/5/22
  13. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Tak jsem se po delší době dostala k přečtení vašich příspěvků a normálně se stydím :p. Recepty jsem si s dovolením uložila a teď najít čas na realizaci. U nás sladké jí jen manžel (denně musí mít alespoň sušenky),takže už moc často nepeču. Jinak on by neustále jedl mramorovou bábovku nebo domácí štrůdl. Občas upeču i něco jiného a pak rozdávám v ulici sousedům - důchodcům, aby to neskončilo u slepic :). Ještě miluje Krtkův dort a teď se mu malinko vymstil. V pátek měl narozeniny tak jsem vyjímečně na krtka koupila směs, protože byla k dostání limitovaná edice - zelený :wuerg: a aby to neměl tak "obyč", ozdobila jsem mu ho tyrkysově modrou šlehačkou :D. Koukal na to jak z jara xD. Vypadalo to opravdu jedovatě xD. Dala bych foto, ale ke konci si ta šlehačka dělala co chtěla tak to moc dobře nevypadalo. Nicméně se snědl a to je důležité.
    Jdu kouknout na zahradu a budu se těšit na vaše příspěvky :inlove:

    Peto121
    A co tahle hudba ?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 31/5/22
  14. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    moncicak7070 - ale áno,môže byť. Je to štýl,blízko toho môjho,takže áno.Brazílčania? Neskúmal som.
     
  15. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    • Nepiš více příspěvků bezprostředně za sebou. Pokud chceš ještě něco doplnit, použij u již napsaného příspěvku možnost "upravit". Děkuji Skali
    Peto121

    Dark Moor je španělská heavy metalová kapela s prvky neo-classical metalu, power metalu, progressive metalu, symphonic metalu z Madridu která vznikla v roce 1993.
    Zkopírováno z netu :music:

    Jonsdorf
    Ve čtvrtek jdu na Beatles revival a host je Petr Janda. Už se moc těším .... když spustí a člověk zavře oči, ani nevěří, že to není ta stará dobrá kapela ;)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 31/5/22
  16. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    A co toto.

     
  17. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    vilm4, -Jara05- a moncicak7070 tohle ocenili.
  18. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Stará, ale dobrá, poslouchala jsem ji před chvílí z rádia u řidiče v potupáku, po cestě z práce...


    EDIT: na placených službách čučím, na co se dá. Občas i nedá xD Ale teď jsem narazila na korejský počin, Moře klidu, který budu sledovat už jen kvůli hlavní postavě, je to herečka, která hrála v mnou vzpomínaném, ale v česku nevysílaném, Sense8.
     
    Naposledy upraveno: 1/6/22
  19. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Peto121 mě když to chytne tak aj techno jede ale ne jen tak potichu, to mám volume do prava a to je rachota ,u Pc mám bedny a výkon 60W a to je pohodička.Posluchám vše co se mě páči,docela ted mě osnil nové album rammsteinu,byli v Prágu a super,jo u mě jede vše aj tohle klidně,tohle je fakt pohodička,jukni na ňu.
     
  20. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    smoulinek123, super, po Divokým Billovi asik nejpovedenější kapela u nás...

    EDIT: no a Jelen... ale to se taky nemusí líbit všem...
     
    Naposledy upraveno: 1/6/22
    vilm4, -Jara05- a moncicak7070 tohle ocenili.