VT: Důchodci závisláci

Diskuze na fóru 'Debatní koutek' zahájená uživatelem m2707, 21/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Y_n_O

Y_n_O Živoucí legenda fóra

Pitrýsku, to se poddá, čas je relativní veličina. A ten strom teda příště pošlu jinam... I když jsem ho neinzerovala, připravený byl.

vilm4 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  2. 1234567891011121314

1234567891011121314 Zelenáč fóra

73 roků. Jméno: Bill Wilkins.

evainfo a vilm4 tohle ocenili.
  3. Y_n_O

A dál? ;)

vilm4 a Peto121 tohle ocenili.
  4. Pitrýsek47

Pitrýsek47 Imperátor fóra

Už ho zase pustili, ale ztratil řeč :p

5. Y_n_O

Jak to tady vidím, nejen on ;) Spolutrpící farmáři a farmářky, co se kde děje? Jak se máte? Co děláte? Nejsme sice na xichtoknize, ale já jsem moc ráda za každou informaci o každém z Vás. Pošlete zprávy, jinak nám noviny přestanou vycházet a skončíme v Archivu :) Já sice plácám (blbosti) v jiných debatách, někteří z Vás také píšou jinde, ale v Závislákově je smutno...

6. vilm4

vilm4 Hrabě fóra

Všechny vás zdravím a pozdravuji.Moc ráda bych sem občas něco veselého napsala,jenže od té doby,co mám psa-co psa!chrta!, lítám po luzích a hájích,abych tomu nohatému stvoření dopřála dostatek pohybu.Nejdřív do kopce k lesu,tam je přestávka na nabrání dechu-15min-a pak po louce z kopce k rybníku s občasnou zastávkou u každé myší díry.A pak mne před dveřmi do chalupy očekává myš na rohožce-dárek od jedné ze dvou koček.Když se potom posadím celá ufuněná k noťasu a natáhnu ruku k myši,chce se mi zařvat že dost bolo myší a že se na to můžu vykašlat!No,nevydržela jsem,tak se mějte hezky,v mezích možností.

7. Y_n_O

vilmuško, tak před procházkou, vlastně během, vynechej jedno cigárko, při té přestávce na kopci taky ;) a stihneš to s tím chrtem dřív a zbyde ti čas na nás a jiné věci. Co ti říká serirál Vychováni vlky? A Lovecraftova země? A pokračování Španělské princezny? Pokud se nic nezměnilo a máš předplaceno, díveš se?
    Buď ráda za myši, moje maceška (tatova druhá žena), měla na prahu potkany, páč jejich soused choval vepřovou zvěř a tam se jim dařilo. Občas se některý úlovek ještě třepal... 8) Ale potkan nepatří k PC... Ještě něco vymyslím... třeba že ten jeho ocásek je alternativa ke káblíku... :D

EDIT: tvůj přírůstek do rodiny mi připomněl fle
    xku, víte o ní někdo něco?

Naposledy upraveno: 19/10/20 v(e) 5:53 AM
  8. Pitrýsek47

Y_n_O: nevím, ale rád na ni vzpomenu vždy, když dám na plochu kukačky, v pravěku mi darovala růžové (tehdy vzácné), no a teď jsou i neonové, mohl bych je poslat já, doufám, že myslíš chrtici v růžovém kabátku (župánku) ;)

A kde je bítlsák?
    Hodně hráčů na fórum nepíše, ale mohli by se o Hell.objevit jako duchové :) to by bylo překvápko, třeba jen pozdravit, ukázat se.

Naposledy upraveno: 19/10/20 v(e) 9:24 AM
  9. Y_n_O

Pitrýsku přesně ji jsem měla na mysli, pejsková v růžovém županu, veterinářka na odpočinku. :)

Bítlsák vyzmizíkoval v srpnu, už mi ty jeho příspěvky začínají chybět. :cry:

Moc z aktivních farmářů na fórum nepíše, mají zřejmě soukromé skupiny, kde se scházejí 8)

10. -pechfógl-

-pechfógl- Živoucí legenda fóra

Mně poslední dobou není do žertu, tak se držím zpátky. Jízlivé ani humorné příspěvky mi nejdou z klávesnice ani z duše.:cry:

11. evainfo

evainfo Orákulum fóra

Krásný dník závisláčkům :) ač nepíši, určitě čtu a sleduji (občas opožděně) ... jen je toho tady opravdu nějak málo a dnešní nelehká situace se hlásí nechtěně i v našich farmičkách :oops: mám teď týden nucené dovolené .... jsem v létě zaskakovala a zaskakovala a zaskakovala a teď jsem našemu vedení hned padla do oka xD a prý si musím dáchnout :p jsem si to tedy rychle všechno rozvrhla ....

pondělí ... dneska začnu asi takto :p [​IMG] :p

úterý .. snad v plné síle popojedu a dáchnu si
    v rámci podzimní únavy na 100% :)

středa .. no taky je rozhodně udělat něco pro tělo ... ať nám hezky jede xD

čtvrtek .. úklid ... vážně nejvyšší čas se do toho pustit ;)

pátek ... ten chce jako vždy nějakou zábavu xD

a když jsou teď zavřené hospody, nezbývá, než improvizovat ...
    hudba dle vlastního výběru 8) :p můj výběr raději nezveřejním, no asi poznáte xD

sobota ... tak co je nového ve světě? ... je potřeba i toho vzdělávání,
    statistiky nárůstu dnešního problému, možností a pravdy,
    no nic nového ... ukázka že se stále žereme navzájem xD
    neděle .. blíží se pracovní proces, brzy vstávat a příprava ... mi je to teď asi jedno xD
    hlavně si užít poslední možnosti, flákačku a hlavně nikoho při tom nerozčílit :p

Tak už chci určitě klídeček ... ostatní otázky na farmičku přes holoubka :p

Doufám, že videa vidíte, mám je stáhnutá z Pictu a prý nejede dobře :p

Naposledy upraveno: 19/10/20 v(e) 1:45 PM
  12. vilm4

vilm4 Hrabě fóra

Y_n_Oušku,vždyť to cigáro musí být bio,když krabička stojí stovku!
    Evičko-ten tvůj videotýden je perfektní!To musí každému zvednout náladu.Už jsem se dívala 3x a pořád se tomu chechtám.

13. Pitrýsek47

Nevidím nic, jen písmenka a smajlíky :p

Edit: Asi na Marsu :D podpisy vidím, ale ten Mileny ne. Banána? Pořádek musí být, zřejmě byl opodstatněný ;).
    Hodil jsem na hlavní 36 sazenic a 12 stájí (tajemných) to se těším na výsledek :).

Naposledy upraveno: 19/10/20 v(e) 3:36 PM
  14. evainfo

evainfo Orákulum fóra

Pitrýsek47 kde hraješ, že ostatní to vidí ;)

vilm4 tohle ocenil(a).
  15. Milena1952

Milena1952 Stará škola

Tak já se taky hlásím. Jsme vpořádku a sem občas zaskočíme. Jendovi/ to je pes/;)
    je už půl roku a je to uličník. Já jsem nikdy moc nepsala a když jsem dostala přes léto banána, tak už mě to úplně odradilo.
    A....asi nejenom mě..

dasa1143, evainfo a vilm4 tohle ocenili.
  16. medved222

medved222 Stará škola

Zdravím, psala bych, psala, ale není čas. Jsem noční můra, ale momentálně mám obrácený režim. Minulé pondělí ráno dorazil vnuk na distanční výuku ( tu minulou k nám chodil celou), měl batůžek a v něm pyžamo, kartáček na zuby a plyšáka. A že by jako rád u nás i přenocoval, jestli to mamka povolí. A od té doby se u nás zasekl, protože u dcery v práci je přímo zamořeno koronavirem. Tak držíme ochranný ostrůvek a ani dcera k nám nechodí. Vnuk zabydlel obývák a já chodím do postele podle něho, protože nemůžu na počítač. Dopoledne okupuje počítač on a odpoledne vyrážíme na houby, pouštět draky, uklízet zahradu atd., aby byl na vzduchu. Tak taky není čas.
    Jinak podpis Mileny ani videa Evičky taky nevidím (její podpis ano).