VT: Důchodci závisláci

Diskuze na fóru 'Debatní koutek' zahájená uživatelem m2707, 21/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. m2707

    m2707 Znalec fóra

    Moji milí, abychom nezahlcovali vlákno k aktuální akci, založila jsem vlákno závisláků- Důchodci závisláci. I když chodím ještě do práce, čas na farmičku si udělám vždy.
    Budu ráda, když se tu ti z vás, kteří měli komenty k mé poznámce, objeví. Zatím přeji hezký večer Moni- m2707;)
     
  2. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Já taky před lety hulil, ale jak vymřeli dinosauři tak už mě to nebavilo!
    Problémy Ynočíku přijdou ze dne na den a většinou už je pozdě.
    No samo že to nikomu nepřeji, ale teď se nezlob neb, můj brácha říkal:
    " kouří jen blbec a nebo slaboch"

    Jo!
    A já se musím pochlubit novým akvárkem co mění barvy v závislosti na tom co právě běží v TV!
    :D:D:D

    Tož pěkné pokoukání na to co nemají ani v kině, farmářském už vůbec ne!
    :D

    [​IMG]

    Zdravím všechny důchodce, důchodkyně a důchodčata.
    A koukejte něco napsat ať je co číst...

     
    Naposledy upraveno: 13/8/21
  3. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Jonsdorfíku,to budu radši hulit,než koukat na takovou hrůzu!Leda bych začala sledovat žluťásky(ty ze springfíldu),abych zjistila,co to udělá s barvami.
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  4. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    A jé-je Vilík ještě dnes nedostal ovsa!
    :D:D:D
    Nikdo tě přeci nenutí koukat, každému chutná něco jiného.
    To akvárium může zůstat jen třeba s bublinkama.

    A dále hlásím že jsem úplně čerstvoučkej dědeček už skoro 19 hodin!
    Může za to Tomášek, jeho táta a hlavně mamča!

    [​IMG]

    Tak že tety, strejdové, sousedé a kamarádi:
    Kdybych náhodou zítra neposlal dárky tak ještě ležím pod stolem a omluvám se!

     
    Naposledy upraveno: 14/8/21
  5. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Velká gratulka dědovi :sleepy: a samozřejmě celé rodině, hlavně rodičům, kteří se o to zasloužili
     
  6. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Tož vítej v klubu prarodičů ...doufám,že už máš nachystané kostkované papuče,jako správný děda :D
     
  7. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Ježiš Maria!
    Nemám..!
    Jen objednané šampaňské...
    Myslíš že mě tam bez papučí nepustí?
    :D:D:D
     
  8. Madulka_cz

    Madulka_cz Baron fóra

    Gratulace veliká ... hrdý a šťastný DĚDO + celé rodině . Přeji všem hlavně pevné zdraví. :)
     
  9. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Si piš,že neee ..od té doby,co jsem bábrlinkou,nedám dopustit na šatovou zástěru a tepláky xD .... úplně mi při té představě naskákaly pupínky
     
  10. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Beruško já jsem se lekl že do tanečních...
    Ještě upřesním info o prckovi, přišel na svět o dvanáct dní dříve a tak je se svými 3,85 kg nejhubenější člen rodiny.
    A jak umí krásně zpívat než mu maminka půjčí mikrofon, to je pak ticho a jen občas mlaskne!
    :D:D:D

    [​IMG]

    A děkuji všem za gratulaci!
    Tak dobrou noc Tety...​
     
    Naposledy upraveno: 14/8/21
  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Jonsdy, iá se přidávám s gratulací. Ale co furt s těma miminama všichni máte? Já jsem svou vnučku viděla naposled před měsícem. Asi žije, roste a prospívá, kdyby se něco stalo, to by mi snad dali vědět 8)
     
  12. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Ahojda Ynuško...

    Děkuji za gratulku.
    I za to může covid, nikam se nejezdilo, nechodilo.
    Ale do práce jsem musel, tak jsem to prostě neuhlídal...
    :D:D:D
     
  13. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Njn, svítit jsi u toho asi fakt nemusel, kovid nekovid :) Tak hlavně ať to mrně i maminka jsou v pohodě, Tomáš jako otec už je celkem mimo proces, leda že by z něj byl moderní fotr :sleepy:
     
  14. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Jondy i já ti moc gratuluji k postu "dědula" :inlove: no já na post "babulka" stále čekám a kovid - nekovid, když se mladým dovolám, zeťák zvedne a funí na kole, nebo cvičí. Áďulka leze zase "na stěnu", nebo právě maluje, či oba jsou někde za horama a na potomka není nějak čas ... ale má supr kamarádku, ke které často chodí, s dvouletým chlapečkem, který je prý docela živý xD ... no asi ji to moc nepřesvědčuje být mámou :p tak snad to nějak přijde ...


     
  15. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Náš lodivod je zas jak kára, náš lodivod je zas jak kára... Mockrát jsme to pěli u táboráků s kytarou. Tohle je trošku jiná liga, ale povedlo se, moc
    .


    A teď jsem našla ještě jedno zajímavé video.

    *** video odstraněno - sem na fórum toto nepatří. Skali



     
    Naposledy upraveno moderátorem: 15/8/21
    -Jara05- a vilm4 tohle ocenili.
  16. duna.duna1

    duna.duna1 Mistr fóra

    Y_N_O, napriek vsetkemu by ste mali byt na Vasho pana Prezidenta hrdi...neberie si sice servitku pred pusu, ale vie veci pomenovat spravnymi slovami.
     
  17. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Naposledy upraveno: 16/8/21
    -Jara05-, evainfo a vilm4 tohle ocenili.
  18. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Jonsdorf-gratuluji celé rodině,miminku přeji dlouhý a krásný život,zdraví a smysl pro humor.A tobě-dle mojí zkušenosti-radím kašlat na bačkory,kup si dobrou běžeckou obuv,začni trénovat,protože už za rok budeš ten zatím malý uzlíček velkého štěstí stíhat po parku.Začal jsi dobře nákupem šampusu,tak si to nepokaž.A vítej v klubu rozmazlovačů!
     
  19. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Nikdy jsem o žádném Prezidentu neřekl nic špatného a nikdy to neudělám, brání mi v tom zdravý rozum.
    Natož abych hleděl na jeho vzevření, názorové pochody, či ho klasifikoval zda má pravdu či ne.
    Protože dobře vím že pravdu může mít každý, moudrý člověk i jerk (esperanto)
    Demokratická společnost by ho měla přijmout za svého, jinak ještě netuší co to demokracie je.
    (Však s ním chodit na pivo nemusí)
    :D
    Každý nahlas vyřčený osobní názor vám dá několik přátel a stejně tolik nepřátel.
    A neb jak radila moudře maminka Ivanovi: "Před nikým se nepovyšuj a před nikým se neponižuj"

     
    Naposledy upraveno: 16/8/21
  20. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já se moc omlouvám, to video jsem postla jen proto, že mě pobavilo, že to někdo spáchal. Kdybych měla v mozkovně alespoň čtvrtinu toho, co tam má on, byla bych nadmíru spokojená a určitě bych to sem nedala... Su blbá, no...

    EDIT: modroočko, lepší ten ve flanelce než ten s krátkými kalhotami, když v lóži získal novou šarži. Snažil se hlásat, že naši Američtí prhátelé nám pomohou. Pomohli. Ode všeho... A už zas jsem přes čáru. Tož sem chvílu nepolezu...
     
    Naposledy upraveno: 16/8/21