VT: Důchodci závisláci

Diskuze na fóru 'Debatní koutek' zahájená uživatelem m2707, 21/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. m2707

m2707 Znalec fóra

Moji milí, abychom nezahlcovali vlákno k aktuální akci, založila jsem vlákno závisláků- Důchodci závisláci. I když chodím ještě do práce, čas na farmičku si udělám vždy.
    Budu ráda, když se tu ti z vás, kteří měli komenty k mé poznámce, objeví. Zatím přeji hezký večer Moni- m2707;)

2. Y_n_O

Y_n_O Živoucí legenda fóra

Gordonko, jak ráda bych byla zpátky v jakékoli opozici o pár století nazpátek, kdyby to pomohlo. Tentokrát by se oplatilo poslouchat a myslet si svoje...
    No já se omlouvám, Pitrýsku od jara krom jednoho z příslušníků rodiny další případy neznám, tak to beru na lehkou váhu, všechna ta čísla, protože za den se potkám s tolika lidmi, že bychom museli být v těch číslech všichni mrtví. Akorát mi jdou na nervy všechna omezení, včetně mé práce...

3. Peto121

Peto121 Dozorce fóra

Toto je síce vážna téma,ale nechcete presedlať na inú??:p Ja už mám koruny po krk! (len na karte nie!)xD

4. matlafous123

matlafous123 Orákulum fóra

Peto121 Bylo by to rozumne... mas snad primo nejaky navrh? ;)

5. Peto121

Peto121 Dozorce fóra

6. Y_n_O

Sex? Ale budem muset počkat po desáté xD A s politikou asik navždy, špicluje se všude 8)

7. matlafous123

Peto121 A jsme zpatky na zacatku 8)
    Y_n_O Jj, tam nakonec stejne vsechny debaty konci (myslim u vyrobny guana tzn. politiky) a jsme zas na zacatku xD
    Btw decka, co takhle nejaky real sraz, az tenhle mrak odtahne? ;)

8. Peto121

Peto121 Dozorce fóra

Y_n_O - sex!??o_Oa tu ??
    matlafous123 - to by bola prča,len pre mňa trochu ďaleko!

9. matlafous123

Peto121 Hele, to slovo, cos pouzil na zacatku fakt system neeliminuje, stejne jako obuv? xD
    Btw delas, jak kdybys mel adresu: Za Smrkem 1, Magadan :p Preshranicnim zajistim zdarma ubytovani ;)

10. Y_n_O

matlafousko, debata o exkrementech chápu, tu co nikam nevede, ale i tady trh občas pobaví, ohledně cen...

Peto, to byl návrh. xD

11. matlafous123

Y_n_O Prestan mu tu delat verejne navrhy nebo z toho bude plachej xD

12. GordonSargent

GordonSargent Ikona fóra

Peto, chápu ještě Tvou mladickou nerozvážnost. Pro připomenutí Matlafousové... je to pár let, ale jak dopadlo to Tvoje rande s účastníkem poslední večeře Páně? xD

13. Peto121

Peto121 Dozorce fóra

Y_n_O , matlafous123 - :oops:

GordonSargent - mladícku nerozvážnosť?xD Tú som mal,keď som bol mladý!Teraz ....

14. Y_n_O

Hraběnko teda pardon, nejsem si vědoma. :D Gordonko ještě Ty se přidej. Holky, vy jste mne tak znejistily, že ani nevím, co jsem vlastně chtěla napsat:D

15. Peto121

Peto121 Dozorce fóra

Y_n_O - pozor,čo napíšeš,už je tu aj duna-duna!

16. duna.duna1

duna.duna1 Znalec fóra

Peto, nerob zo mna policajta....-.--.-:p

Ale davam bacha, neboj...xDxD

17. matlafous123

GordonSargent xD Mas bod, potvoro! ;) Tragicky... vsechna moje rande konci vzdycky tragicky :music:;)
    Y_n_O Jak si nejsi nedoma? Vzdyt jsi mu to primo napsala, ze to byl navrh na s.x (pssst, jestli je tu Duna, jsme vsici v kyblu) xD:

18. duna.duna1

duna.duna1 Znalec fóra

Joooj, vy paskudky, ved ja nemyslim vzdy len na keks....;):D

19. Peto121

Peto121 Dozorce fóra

duna.duna1 - už z diaľky som ťa zacítil!Zase bude plné kino!:cry:

20. GordonSargent

GordonSargent Ikona fóra

Ino, no možná totéž co před lety napsala hraběnka... ve vší cudnosti pozvala jednoho spoluhráče k večeři při svíčkách, nabídla věneček a reakce byla taková, že ta křehká duše do dnes drží celibátxD