Vrcholové chvástání (6.12. - 12.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 5/12/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Vynechávám, pletu vánočky .... :music:
     
  2. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Kamzíka sice mám(přifrčel posledním vlakem),ale dodám jen něco,aby se neřeklo.Hodím do domku kozenky a netopýry(SK mám dost,jsem samo výrobce).Hlavně bez padavčat.A na ost. polích budu sázet čeho je míň.Na celou BAHU jsem dala stromy občas tam juknu na kontrolu.
    FA126...BAHA376
     
    evainfo, Helena1313 a krakoramaja tohle ocenili.
  3. krtekradek73

    krtekradek73 Obyvatel fóra

    Pořád prohlížím ty obrázky a není mi jasné, jaká jsou pravidla pro odblokování zamčených úkolů. Jestli stačí, že je spojený tečkovanou cestičkou s již splněným úkolem nebo se musí šplhat, tedy přístup shora by nešel. Konkrétně číslo 37 - bude nutno splnit 35 za 80 karabin nebo stačí vlézt do jeskyně 42 za dynamit a bude možno splnit i 37?
    Pokud by platila ta příznivější varianta, dá se dost SK ušetřit. Pokud bych oželela stonek (což mi nevadí), dalo by se s celkem přijatelnými náklady na SK projít bludištěm a vyzobat tajemno.
     
    maribeja, Trepifajksl a Helena1313 tohle ocenili.
  4. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    bbowling, proč už teď? Vyraž raději do světa, na trzích mají dobrý punč.
     
  5. medved222

    medved222 Analytik fóra

    Zdravím,
    na získání stonku a dekorací není potřeba ani kamzík ani cukrová koza. Jestli budu akci dělat nevím, protože nemám žádné kozí šlechtěnce. Jinak se dá stonek získat za 500 SK (250 karabin).
     
  6. jira1030

    jira1030 Pisálek fóra

    Tak u nás je kamzíků plnej trh, 109 nabídek, ale cena přes sto tisíc za kus ,jó kdyby za sedm tisíc to by se kupovalo. Jinak akci zlehounka jen využít genetiku a mince co budou padat , pak končím .Takže akce cca na 4 hodiny:)
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  7. anvan

    anvan Dozorce fóra

    U nás není na trhu kamzík ani jeden. Klidně bych ho nabídla (mám), ale jde max za 3.700 krejcarů. Na jiných trzích jde prodat za sto tisíc, což je rozdíl obrovský. Takže o stejných podmínkách pro všechny hráče nelze vůbec ani uvažovat..
     
  8. rossi1972

    rossi1972 Expert fóra

    ano souhlasím,ale každý máme svou pravdu.a ty stáje mi nevypadly,ačkoli jsem vlak otočil :cry::cry: 33x.
     
  9. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Přesně tak, kamzíků bych měla na prodej dost, ale 3700?-? To je radši sežeru.
     
  10. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    Díky dnešní diskuzi jsem si vzpomněla, že jsem navozila ty stáje a nedala je konečně na plochu. No tak ani kamzík ani hrábě.
     
    evainfo a Lišiak-Vuk tohle ocenili.
  11. panslamacek

    panslamacek Aktivní autor

    • nepiš více příspěvků pod sebe
    vymenit cukrovou kozu za sedm (7) jeste jednou radeji SEDM bananu? tak to udela opravdu jen srdcar :)

    Ja uz nevim kde jsem byl, ale tolik otocek jsem tedy vazne nestihl. nemam ani kamzika ani hrabe a tipuju ze jsem mel okolo 30 staji dohromady. Tyto staje casem ziskat pujdou, mozna bude i neco v kalendari, ale je trochu smutne, ze tolik lidi ac presto, ze udelalo treba 60 staji nema nic. kdybyto bylo za 50 staji at koupenych nebo otocenych tak ze mas jednu staj jistou, treba by se i vic utrzilo, ale tyhle nahody jsou osidne.

    vychazim z toho, ze kde je spojnice tam tudy muzes lezt. tedy neni vse potreba dodavat. jiz brzy se dozvime jestli to tak opravdu bude
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 6/12/17
    evainfo, Lišiak-Vuk a lase2 tohle ocenili.
  12. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    panslamacek sluč si příspěvky do jednoho ;)

    Edit: byla by bomba, kdyby zítra v kalendáři byl chlívek pro kamzíky xD a pozítří výrobna hráběnka
     
    Naposledy upraveno: 6/12/17
  13. fanda2008

    fanda2008 Zelenáč fóra

    to nevadí, že tuhle akci skoro nikdo nedá. Důležité je zúčastnit se, ne? :)
     
  14. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Vzhledem k tomu ze nic nevypadava jsem v pohode dal TS ze vseho co bylo v minule akci a par bokem z ukolu a nic, zadny chybejici chlivek ani strom, tak ted jsem dumal, kolik potrebuju na stonek nejmene slechteni... uz jsem nestihl prozkoumat detailne cestu, ovsem tusim, ze i kdyz na vlastni dekorky a stonek zadnou karabinu nepotrebuju, tak urcite ale cestou budou nutny...
    Ale ted hlavne hladkej rozjezd, ovsem ne dolu z kopce :)
     
    maribeja, Trepifajksl a Lišiak-Vuk tohle ocenili.
  15. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    fanda2008: NE.
    Z těch přeskoků jsem naprosto unešená.:mad:
     
  16. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    TAk sotva to začalo už mě to vykoplo ze hry.
     
    Lišiak-Vuk a malanek70 tohle ocenili.
  17. Krakenka66

    Krakenka66 Perspektivní autor

    Taky mě to vykopává....
     
    maribeja, Lišiak-Vuk a malanek70 tohle ocenili.
  18. evicka435

    evicka435 Obyvatel fóra

    pro mne taky po mnoha letech akce,kterou nebudu plnit,ale určitě to přežiju,ostatním přeji radost a úspěchy v plnění
     
  19. milcok

    milcok Pisálek fóra

    už mne to 2x vykoplo-.-
     
    Lišiak-Vuk a FMAREKP tohle ocenili.
  20. FMAREKP

    FMAREKP Zelenáč fóra

    • necituj příspěvek pod který píšeš, stačí oslovit jménem
    ***odstraněna zbytečná citace***
    Já jsem na tom stejně. Začal jsem šlechtit a k ničemu.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 6/12/17
    Lišiak-Vuk tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.