Vrcholové chvástání (6.12. - 12.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 5/12/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Rozhodnuto, tuto akci vynechám a vyrazím na adventní trhy do Berlína, nebude mi to líto, že jsem o tuto perfektní akci přišla. Poslední dobou akce nic moc nápadité, ale náročné na dokupování, pokud je někdo ochotný si kupovat. Také občas mezi dokupovatele patřím. Pěkný večer a kdo se pustí do akce, tak ať mu to pěkně odsýpá.;););)
     
  2. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Všimol som si že už aj balíky s kozami môžeme kúpiť za floreny a ten najväčší za 90fl,ale zabudli do nich pribaliť tú Ramba a cukríkovúxDxD.Už ozaj nevedia čo od dobroty.
     
  3. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Konečně zase jedna akce, při které si doplním stav stodoly, neb jí vynechávám, nelíbí se mi.
     
  4. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Já bych ráda stonek, ale myslím, že to bude masakr.....
     
  5. ojfp.

    ojfp. Pilný autor

    Tak to je už fakt síla. Tady chce někdo hóóóóódně bohaté Vánoce :D, ale já Vám na ně nepřispěji! Akce nijak zajímavá odměnami a navíc kamzík? Kolik hráčů ho nemá, když je to nové zvíře? Ach jo, kam to spěje??? Takže vynechávám a v klidu budu doplňovat stodolu.
     
  6. LubM

    LubM Pisálek fóra

    To je zase nářků. Konečně jednou RT vymyslelo šlechtící akci, u které není tupé "dodej šlechtěnce v hodnotě" a tady si všichni stěžují. Je to tu samé "Béé nemám kamzíky" (přitom je pro hru vůbec nepotřebuju, nemusím mít všechno). A jsem fakt zvědavý, kdo z těch co tu píší, že akci nebudou dělat se první ozve že "stonek stonkuje". No ale asi to není akce jako nasypat 50 Johnů Citrónů na plochu a 10x během prvního dne otočit akční kytku pomocí SH z obrstromu. Sorry jako.
     
  7. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Pechfóglinko kde si vzala ten hřebíček? Já je že si mu dala ránu přesně na hlavičku...
    :D
    Tedy až na tu bombu, spíš to bude jen sedm kulí jako v Sarajevu
    PS: Jo a pozor na anarchisty, ti jsou vždy nad námi...
     
    Naposledy upraveno: 5/12/17
  8. doben

    doben Ikona fóra

    Pokud by bylo potřeba okolo 300 SK nebo pokud bych se snažil našlechtit na nějaké chlívky a výrobny, tak akci splním asi celou. Jenomže SK je potřeba hodně a nejnovější růžové chlívky jsou v jednom z těch nových úkolů v družstvu. Takže asi vynechám a počkám si na další šlechtící akci, ve které budou třeba alespoň zajímavější odměny. Jinak kamzíka i břízy mám, takže pokud by někdo z trhu AY potřeboval, můžu pár kamzíků na trhu nabídnout.
     
  9. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer :) a hned smutná zpráva při čtení této akce, moji kamzíci jsou prý ještě malinkatí na to, je někam dodávat :oops: až zesílí i s cenou tak půjdou na trh xD. Vlastně tu bylo všechno řečeno i za mě a je to první akce, kterou nebudu dělat kvůli nějakým kozám, když jsem dala do TOpky těžce vydřené nejnovější šlechtěnce ... teď kápla veliká slza :eek: :p. Stoneček tam sice je, to jó ... ale tak dobrý do regálu ... 5 hodin na šlechtění, by to chtělo přidat no né? xD když v té době budu určitě v práci a ani k tomu není žádné BZ/TBZ/KR nebo nějaký skromně velikánský bonus :p. Možná bych něco i zasela, ale v této akci chybí hodně veliká inspirace 8)
     
  10. mija.kecka

    mija.kecka Velmistr fóra

    tak pro mě to nemá cenu začínat - ze 40 stájí mě vlak kamzíka nepřivezl a na trhu taky není
     
  11. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    evainfo a ja som si myslel že do tej akcie pôjdeš s plným nasadením.Tak ťa vítam medzi nami;);) čo akciu nemusíme a nebudeme robiť.
     
  12. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    Ví někdo jaký je rozdíl mezi modrou a růžovou šipkou? Já jsem na začátku plánku a už teď vím, že vynechám úkoly 1. 2, 3 a 5 (nechci nálepku a ušetřím tak pěstování 2000 akčních) a dekorku na dynamit vemu "zezhora" a ráda bych vynechala úkoly 12-15 ale právě nevím, jestli nebude nějaký zádrhel v těch šipkách.
     
    evainfo, lase2 a babako tohle ocenili.
  13. babako

    babako Expert fóra

    Hezký večer přeji farmáři,
    přesně tak jak popisuješ,tak to bude..;)


    Pokud budu chtít + 1000 % BZ do stodoly,musím koupit radioaktivní krmivo,pokud koupím,spotřebuji,musím koupit opět abych ten posun poznal.. Ale je to pouze na mě,jestli to udělám..
    Přeji všem hodně štestí..;)

    O akci se pokusím,ale uvidíme později..
     
  14. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    Áááá, tak první akce kterou nejedu, byť jsem stonková.Ale tohle teda néééé :p, to mi za to nestojí.
     
  15. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak tedy toto
    "Řada na magickém stonku - umisťují se předměty Bubli-otl, Jeskynní překvapení, Zdravá svačinka, Veselá lanovka, jeden libovolný předmět velikosti 1x1 a jeden velikosti 1x2
    [​IMG]
    kouzelná moc: bonus +1000 % BZ při šlechtění zvířat po dobu 5 hod., 4x parfém, 1x bedna s bláznivými zvířaty; další aktivace: 36:00 hod."

    jaksi velice negativně ovlivňuje mou snahu do akce se vůbec pouštět.
    Kdyby řádek dával i BZ při aktivaci, byla by ochota hráčů akci plnit jistě větší. Takto i přes veškeré "KFC" nevím, nevím.
     
  16. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    žeby som vymenila Cukrovú kozu za 7 banánovo_O, srandisti, v Hamburgu majú asi už teraz veseloxD, čo bude na Silvestra?
    [​IMG] [​IMG]

    kamzíky ma tiež netrápia, ale "donútili" ma dať vyrobiť krmivo a začať tých dvoch mojich chudáčikov kŕmiť, ale za 8 SK ich nedám8)
    pôjdu na trh fešáci:p

    no a pre riadok si idem, na to mám, to už bude myslím 3. bedňa so šľachtencami, tie zas nezatracujem;)
     
  17. Danielaa25

    Danielaa25 Osvícený autor

    Do akce půjdu , jen když mi z předchozí akce dají sokola nebo žirafu, nebaví mě v odměnách chlívky ze kterých není nic pořádnýho!
    Hlavně z těch minulých děsivých, když z 20ti - máte stromy, které lze zakoupit za plodiny, já mám 100% v nezískání
    žádné novinky děsivých tajemnic

    Tak čekám co mi přiřadí , jinak budu pěstovat a prodávat ...
    Přeji všem pěkný večer

    [​IMG]
     
    matlafous123, evainfo a doben tohle ocenili.
  18. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    Vynechávám, plním stodolu..:p;)
     
  19. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Po horách nelezu, já mám raději naše úrodné nížiny, takže si budu na farmě pěstovat a chovat to, co chybí do stodoly. Horolezcům třikrát Zdar 8)
     
  20. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Jsem spíš akční než stodolová, tak to zkusím. Vysoké šlechtěnce nemám, ale kdyby náhodou z tulidomku vypadl, klidně ho do akce dám. Ani ne tak kvůli banánům, těch mám skoro 700, ale růžovky nestavím a krejcary se nechají snadno vydělat. Kamzíků mám sedm, tuhle jsem je na trhu koupila za necelých 1500 za kus. SK od královny ještě přes 2000.
    Jo, zkusím to. Nepřátel se nelekejme, na odměny nehleďme, i cesta může být cílem. Tak hurá na hory ;)

    Edit: Podrobně jsem prošla požadavky a nemám pouze 2 angorské kozy a 2 hnědé netopýry. To by neměl být problém. Cukrová není třeba, ale s rambem asi bude problém. Uvidím co vyšlechtím, případně snad koncem akce bude na trhu.
     
    Naposledy upraveno: 5/12/17
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.