Vrcholové chvástání (6.12. - 12.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 5/12/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Príde mi to ako najnevýhodnejšia akcia za poslednú dobu. Nejde ani o neonky, ani o nové špeciálne chlievy a ani o šľachtenie nového zvieraťa. Takže mám voľno. :) Navyše u šľachtiacich akcií je výhoda, že sa nemusí nič pestovať, ak by plánovali aj do budúcich dávať akčné rastliny, dosť by to pokazili..
     
  2. maxikov

    maxikov Aktivní autor

    S každou další akcí mě přestává hra bavit(hraji od začátku).Dřív jsem se těšila na vše nové,byla to výzva,abych vše splnila. Jsem lv 107 a je mi smutno co z této hry RT udělalo.Hrála jsem pro zábavu a relaxaci, teď je to jen honička za trapnýma odměnama a od RT tvrdé vysávání našich kapes.Všem kdo bude plnit tuto akci přeji hodně úspěchů a těm co plnit nebudou krásný, klidný advent.
     
  3. badaji

    badaji Obyvatel fóra

    Taky nemám kamzíka, tak se mi do akce moc nechce. Uvidíme, jestli se něco objeví na trhu. Získání SK je pro mě důležité. Nějak mě to přestává bavit.
     
  4. kraketice

    kraketice Pisálek fóra

    Ani se nedivím, že kamzíci na trhu nejsou, když cena je max kolem 7000, to si je raději nechám a neprodám.
     
    evainfo, maribeja a Helena1313 tohle ocenili.
  5. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Škoda, že jde o akci zaměřenou na šlechtění (vím, že je toho víc, ale šlechtění asi vede ;)), které mě nebaví a že je navíc požadavek na tak vysoké šlechtěnce. Jinak se mi to líbí, podle mne dobrý nápad a zase trošku něco nového.
    Protesty proti dodávce kamzíků ale nechápu, v klidu je lze vynechat ;)
    Něco málo napěstuji (zahltím si jen 1 plochu, takže taky OK), něco vyškrabu ze stodoly a následně dodám, ale tím končím. Ostatním, kdo se zúčastní, přeji hodně daleké přeskoky :)
     
  6. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    pekny den vsetkym..no akcia utesena...to sme dostali na Mikulasa tu cukrovu kozu ,aby sme ju odovzdali tim co v RT chyba cukrove..a ta rambo, aby im hned aj svaly narastli...hoci by aj bolo co dodat.ale cukrova za 7 bananov..no velebnosti do nebe volajicixDtak nieco si za tie skvele 4h poslachtim..a hlavne dobry cas pre tych co su v skolach a v pracixDa pestovat, no budem leda bolo..aj tak malo casu,treba nam chystat na vianoce ,,upratovanie a ist konecne aj na nakupy..ale urcite viem ,,ze budem predavat na trhu kamziky a kozyxD
    vsetkym drzim palce nech sa vydrapu az na vrchol kazdej hory:ppremna prvy raz mojho hrania 7r ,,akcia ide do zabudnutia...;)
    a pekny nazov,,CHVASTANI..pockam si na tich borcov co to daju,,lebo ani kocky som nedala cele,umna bieda..len 46..xD
     
  7. burds

    burds Titán fóra

    Kamzíka mi jednoho přivezl vláček tak ty 3 kamzíky vypěstuji.Cukrovou a rambo kozu nemám.I kdybych rambo udělala tak cukrovou nedám.Budu dělat hlavně nálepku a pak uvidím.Předpokládám že sít kytku se dá na všech plochách.Nebo jen na farmě a na baha ne ?
     
    evainfo, mamča50 a megi1967 tohle ocenili.
  8. LindaFarmářka61

    LindaFarmářka61 Pilný autor

    Ahoj všichni, tak za mě tato akce ne. Řádek, kvůli kterému bych do akce šla-i přes absenci kamzíků-, mě vůbec neoslnil. Horko těžko jsem se dohrabala do konce hadích očí, takže si dám oddych a budu si pěstovat a chovat zvířata do úkolů v družstvu.
    Přeji úspěch a hezký den...LF
     
  9. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak jestli jsem to dobře pochopil, tak k získání dekorací, produkujících potřebné cepíny a dynamit, je potřeba splnit (v uvedeném pořadí) následující úkoly:

    1 (dodat 700x hvězdnice alpská, odměna: 8x koza)
    2 (dodat 1300x hvězdnice alpská, odměna: 5x hvězdička)
    4 (dodat 20x ryba, odměna: BUUM) -> dynamit každých 8 hodin
    6
    (dodat 4x skvrnitá koza, odměna: 10x Zuzino ultrahnojivo)
    8 (dodat 1x bílá kráva, odměna: 10x farmářská mince)
    25 (dodat 5x orel, odměna: Cepín v kameni) -> cepín každých 8 hodin

    Na splnění úkolů potřebných pro zisk řádku do stonku a dekorací do řádku se ještě musím podívat...

    pro burds: Akční se může sít jen a jen na Hlavní louce!
     
  10. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    burds Akcni kytka jde pouze na hlavni louku.
     
    megi1967 a burds tohle ocenili.
  11. farmarkamaja

    farmarkamaja Aktivní autor

    Ahoj tak mise sice super,ale kamzíci v Ústeckým kraji nejsou,asi odhopsali někam na Slovensko,tak tentokrát jde mise mimo mě,nemám ráda nedodělané mise
     
  12. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    taky vynechám,páč nemám kamzíka, radši si vyšlechtím,co potřebují do úkolu a jak u mne velké přeskoky nejsou tak šlechtit budu ještě pěkně dlouho..do se pustí do akce držím pěsti at mu to vyjde..
     
  13. karbar

    karbar Vévoda fóra

    U mne na trhu kamzík 3154. Tam prodávat nikdo asi nebude.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  14. kytka50

    kytka50 Expert fóra

    Velice mě pobavil názor Druid.Panoramix a reakce matlafous123.
    Akce je to opravdu velice vypečená a tak i já stejně jako mnoho jiných farmářů nehraji.
    Právě jsem si naordinovala volno. Ti kteří se vrhnou do chvástáni přeji zdar. Pozor..Pýcha předchází pád
     
    matlafous123 a ezzra tohle ocenili.
  15. burds

    burds Titán fóra

    Jan.svatek děkuji.Né že bych to nečetla 5x ale jsem slepá jak patrona tak jsem to přehlídla a otravuji na diskuzi.No nic příště přečtu 10x a třeba nepřehlídnu.Díky ještě jednou.
     
  16. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    hyenko matlafousova,,,nevymenis trh,?? u nas na BC..idu za 1680g..vsetky scipli stav 0xDto je pomaly seno drahsiexD

    co to je kamerunska koza na SK??
     
  17. mirbel46

    mirbel46 Perspektivní autor

    Kdo by chtěl kamzíka do akce a má trh BE,at pošle sovičku,domluvíme se.Mohla bych uspokojit kamzíkem 3ks,4 zájemce.
     
    maribeja a evainfo tohle ocenili.
  18. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Jůůůů ...... trochu šílený, takže beze mě.
    Paráda.

    Naškudlím něco do stodoly.
     
    Dadu07, maribeja a elbedna tohle ocenili.
  19. rossi1972

    rossi1972 Expert fóra

    Nemám kamzíka a trh prázdný. A akce je co se týče dodání a odměn tak 10:1. za mě palec dolů. Tuto akci vynechávám. Zdá se že RT tým ztrácí dech a snaží se hráče znechutit jak nové tak skalní nesmyslnýma úkolama. Nový výběh jako kamzík a hned do akce. je to nefér a diskriminující pro poctivé hráče oproti haráčům co si za 630 florenů kupují výběhy se 100% jistotou zisku nového zvířete. to je z mé strany vše.
     
    Arči1000, maribeja a kytka50 tohle ocenili.
  20. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Hezké odpoledne přeji.I když mám všeho dost,mohu (pokud se sežene na trhu)koupit i tu cukrovou kozu Rózu,ale ne,nekoupím.A šlechtit budu raději to,co nutně potřebuji.
    Nějakých 1000% BZ ze šlechtění mi může být ukradeno.Dělám sice každou akci,ale tahle je už nějak mimo mísu,takže pojedu jen zlehka a bez vysokých šlechtěnců,budu prodávat kozenky a nižší šlechtěné z obr stájí a v klidu dopeču cukroví.

    rossi1972 - takže podle tebe je hráč,který kupuje balíčky nepoctivý? Alespoň tak tvůj příspěvek vyzněl.Hraji od samého počátku hry , plním každou akci(až na tuto) a protože kupuji balíčky jsem nepoctivý hráč? Zajímavý pohled na hru ....??Zajímavé smýšlení o platících hráčích..
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.