Vrcholové chvástání (6.12. - 12.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 5/12/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Konecne akce, u ktere se povedlo uzasne nakombinovat slechteni, dodavky ze stodoly a pestovani akcniho a RT ji musi takto potentontit kamzikem! Z vlaku mi sice vypadl, ale.... podminovani akci splnenim akce nedavne je podpasovka, i kdyby sly tyto dodavky vynechat.

    Soupni si, myli RT, tuto akci do supliku, spic, spajzu, satny nebo skatulky!
    Sacuji sabes, sesteho strajkuji, skoda slechtencu! :p
     
    Naposledy upraveno: 5/12/17
  2. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Tak si to shrňme...
    3x kamzík - novinka! ač jsem jezdila s vlakem jako o závod, tak ze 63 pokusů nevypadl ani jeden kamzík... a hned jsou potřeba do úkolu???
    rambo koza, létající koza, cukrová koza - tak sorry jako, ale tohle je fakt přes čáru, to jsou vysocí šlechtěnci, na trhu k nedostání. A bodejť kdo by šlechtil když jede nonstop genetika....

    no vypadá to vypadá že konečně nastal po pěti a půl letech i můj vzdor.... poprvé zřejmě poprvé se nezúčastním.... jelikož i kdyby se na trhu zadařilo tak vyhodit více jak 40 milionů za chybějící šlechtěnce a odnést si 4 parfémy s jednou bednou za 36 hodin...
    jsem nadšenec pro tuto hru, klidně vhodím do sudu celou farmu, ale tohle mě opravdu zklamalo...

    požadavky vs odměna je jako darovat bezdomovci při mínus dvaceti obrázek krbu s plápolajícím ohněm
     
  3. slootr

    slootr Baron fóra

    Doufám, že ne. Popravdě mi dělá dobře, že konečně vynechám akci. Příště to už nebude poprvé a nebudu tak váhat. Doteď jsem se snažil udělat každou. Jakmile to přeruším, budu se cítit svobodnější xD
     
  4. milteska

    milteska Expert fóra

    taky jsem bez kamzíka a myslím,že ve 131.levelu už není kam pospíchat Udělám jen něco málo
     
  5. marian.rom

    marian.rom Perspektivní autor

    Jako, že já ze setrvačnosti dělám na svých 3 farmách vše a nehledím na odměny,tak tentokrát se mi akce zdá vůči odměnám dost "krutá" a tak do toho NEJDU !!...hraju skorem od začátku,ale poslední dobou mi to připadá,že "NĚKDO" jde jen po penězích,které tahá z hráčů !!!
     
  6. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak část akce určitě udělám. A protože cukrovou kozu nedám, ani kdybych ji měl, oželím (naprosto s klidem v mysli) těch 7 zlatých banánů (co s nimi, když jich neuplatněných mám momentálně 960?). Jen budu muset prozkoumat, kolik čeho je potřeba na získání dekorek a příslušné řady do stonku. Jen škoda, že těch +1000% BZ se vztahuje pouze na šlechtění. Jestli si RT myslí, že kvůli tomu budu jen a jen šlechtit, hluboce se mýlí (jakkoli jeden můj soused těch +500% BZ navíc při šlechtění získaných během jedné nedávné akce využívá masivně k neuvěřitelně rychlému postupu [včera do 198] - vím to, neb jsem se ho ptal, jak může postoupit o 25 MBZ za den).
    Já takový šílenec nejsem (už tak se mi postup zrychlil tak, že původní plán na dosažení levelu 200 k Silvestru 2018 jsem přehodnotil - teď mi to vychází na přelom červenec / srpen 2018 ).
    No řekněte - co mě asi tak může motivovat k tomu, abych se bezhlavě pustil do splnění celé akce?
     
  7. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Só na palicu ? I kdybych kópil ještě jednoho kamzíka (2 už mám),tak Cukrovó neseženu.....mám dogiglany.
     
  8. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Přeji krásný a pohodový den, přečetl jsem si název a říkám si..... aha, tady se někdo zbláznil a pak si říkám a vlastně proč ne? Vrcholové chlastání - to tu ještě nebylo, takže jsem překontroloval ledničku - zásoby slušné, takže akce by se plnila skoro sama. Zdrojů je habakuk, výkonný přijímač by taky byl.... ale tu mě v rozletu zarazila myšlenka:"Njn, ale kam to budu lít, aby pak ze mě něco nevypadlo" .... to že budu jak bomba a ta přeci dělá BUUM, zopakuji to dvakrát a mám 2x dynamit.;):) Ale chlastat v kuse 8 hodin.... a pak znovu 8 hodin. Cepín v kameni, no nějaký mi zůstal po Jožkovi Rakoncajovi;), tak ho tam někam zarazím a vypadnou z kamene další ( tohle mám ošéfované) a Beranidlo.... až se po 16 hodinách kalení budu dobývat do nějakých dveří asi hlavou - to by taky šlo.... po takovém bujarém pití budu patříčně zušlechtěn a protože mi do 2 metrů výšky moc nechybí, tak budu i vysoký šlechtěnec.8) Pak jsem si nasadil optiku a moje nadšení opadlo - Vrcholové chvástání - znovu jsem se pořádně začetl, perfektní akce, přesně podle mého gusta, kombinace šlechtění, pěstování... škoda, že jen na jedné ploše.:mad: Několik úrovní - tady si někdo vyhrál a dal si s tím práci, moc se mi to líbí..... ale četl jsem dál a moje prvnotní nadšení začalo opadávat - sice jsem tomu expresu málem ušoupal kolečka, ale kamzík ani omylem - takže první zádrhel. :(S vysokými šlechtěnci bych si taky nějak poradil..... ale dostat za ně takovou veteš, jak by řekli u Rychlých šípů:"Nasbíral to někde na smetišti a teď na tom vydělá majlant." a kdo jste to četli, tak víte, jak to nakonec dopadlo. :pNebýt Rychlých šípů, tak by byl Venca Podfukář v útlém věku na pravdě Boží. Takže, Rychlé šípy, pardon modíci, honem podejte na centrálu, informaci, že vánoční pohoda bude narušena neochotou české komunity jít do této akce z několika snadno identifikovatelných důvodů:
    a) kamzík k dodání
    b) příliš vysocí šlechtěnci k dodání
    c) pěstování jen na jedné ploše ...... několikrát jsem psal, že bych chtěl komplexní akci se zapojením všech ploch, jó kdybych to psal jako Druid von Panoramix, to by byl jiný fofr,že?
    d) prozatimní nejasný malý a velký BB a nabídka superzlevněného SK a SH, pochopitelně jen pro tuto akcičku
    e) promyšlenosti a náročnosti akce vůbec neodpovídající cenový fond ( např. výměna 5 netopýrů za 12 netopýrů - trošku divné, nicht wahr?) o_Oo_O
    Anička malířka mi mluví z duše s tím obrázkem krbu s plápolajícím ohněm, já bych ještě přidal onomu bezdomovci obrázek pečené husy s dvojím zelím a trojím knedlíkem a půllitr oroseného plzeňského, ať se hoch poměje.;)
    Škoda... kdyby někdo myslel více na hráče, mohla to být superakcička, o které bychom mluvili ještě hodně dlouho. Její propracování musím ocenit, ale dobrý úmysl a skvělá akce byly pokaženy příliš hrabivou marketingovou strategií. Ono něco jiného je dodat papírové obrázky v Dožínkách - nebyl problém se 144 milióny, ale s obrázky papírových vysokých šlechtěnců ten problém mám.:mad:
    Závěrem tedy děkuji RT, že se mi postaralo o krásný, ničím nerušený další adventní víkend a dodalo mi ještě více volného času na důstojnou a kvalitní přípravu svátků vánočních.
     
  9. kikiriki

    kikiriki Rádoby autor

    S radostí tuto na šlechtěnce náročnou akci vynechávám a jdu raději ven vyhlížet čerty.
     
  10. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    Ak sa tu niekto na rozume pominul, buď mu internetová sieť ľahká - ja to však nebudem a túto akciu si len tak "líznem" bez spotreby čohokoľvek, čo nemám na farmičke zadarmo.
     
  11. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Škoda, akce je tentokrát z mé strany nesplnitelná. Řádek, daruji RT k Vánocům, ať si ho splní sami. Budu si raději plnit stodolu. :(
     
  12. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Druid.Panoramix To je aspon napad! :D Tve vrcholove chlastani je jak delane pro ty, co vynechavaji vrcholove chvastani. No prosim, a pak ze zadna poradna akce nebude - zpijem se tu on-line do nemoty, pac kdyz uz ma RT poznat, jakym smerem ceska komunita urcite nepujde, at taky pozna, za co farmu s lehkym srdcem vymeni xD

    EDIT: Jen se tak zamyslim, jestli se v RT opravdu nekdo uhodil do hlavy s temi vysokymi slechtenci... Ale pri tom, jak si nas posledni dobou hycka... spis cucham certovinu a dokonce bych snad i vsadila na to, ze pri BB budeme jeste koukat, jak budou povolene kohoutky a budou nam padat vysoci slechtenci na hlavu jeden za druhym (kor, kdyz si porad stezujeme na genetiku). Tohle neni samosebou! Ja bych jeste HOP nerikala 8)
     
    Naposledy upraveno: 5/12/17
  13. zelenka91

    zelenka91 Pilný autor

    Sdílím názor většiny, vše už bylo řečeno - tahle akce je nezajímavá, potřeba kamzíků je podpásovka, splním jenom něco, ,vysoké šlechtěnce ani nemám a zbytečně plácat SK nebudu, to si radši nechám na nová šlechtění nebo neony. Takže k plnění budu přistupovat pragmaticky.
     
  14. dementos.dementni

    dementos.dementni Aktivní autor

    pod 500SK nejde Řada na magickém stonku získat, a to je na mně moc.
    deMentos
     
    megi1967 a Helena1313 tohle ocenili.
  15. Maky7878

    Maky7878 Rádoby autor

    Chybějící kozy by se daly s troškou štěstí vyšlechtit nebo v nouzi nejvyšší koupit na trhu.
    Kde ale vzít Kamzíka ? Z podivna nepadl,na trhu koupit nelze (stále na 0),i kdybych za něj chtěla zaplatit mega.
    Byť jsem level 98,končím u úkolu č.28 ...... bohužel :(
     
  16. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    pro Maky7878:
    Myslím, že u úkolu č.28 nemusíš končit. Domnívám se, že po odemčení (splnění) úkolu č. 28 máš dostupný nejen úkol č. 29 (s kamzíky), ale i úkol č. 30.
    [​IMG]
     
    megi1967 a Helena1313 tohle ocenili.
  17. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Vždy jsem plnila všechny akce, ale tentokrát ta vysoká obtížnost je opravdu vysoká, kamzíci před zimou utekli do hor , chlívek nemám...nepovedl se a na trhu také nejsou, tak se do toho asi ani pouštět nebudu, možná že se třeba něco změní a potom uvidím. Fajn hru a ať se daří. Doufám, že nás RT novými akcemi nechce úplně odradit od hraní. ;);)
     
  18. Beznoska

    Beznoska Velmistr fóra

    Maky7878 poraď,jak šlechtíš kozy?

    Matlafous123 no jestli to bude padat jak kelímky při probíhající akci,tak bych si moc nadějí nedělal.
     
  19. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Ahoj,
    1) nevím co tu máte s kamzíkem - ten je na slepé cestě, pardon na vrcholu, a dál od něj cesta nevede, takže jen nebudete mít SK
    2) jelikož jsem nenapravitelný optimista půjdu po tajemkách, sice asi z posledních 40 samá lišta, ale třeba to někdy vyjde - chybí mi toho čím dál tím více
    3) budu šlechtit nejen sem, ale i do stálých úkolů takže pokud mi vypadne z 20 koz rambo tak si dojdu pro stonek jinak stonek vynechávám a jdu si minimálně pro 2 dekorky a pokud bude nálada tak pro 3
     
  20. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Kamziku mam sice jen 28, ale kdyby se tu nekdo na AN chtel utrhnout ze retezu a plnit akci celou, tak jsem ochotna je prikrmit a protlacit v predem danem case na trh.

    EDIT: kraketice Na AN jsou momentalne za 54.705 kr.
     
    Naposledy upraveno: 5/12/17
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.