Vrcholové chvástání (6.12. - 12.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 5/12/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. zuzadub

    zuzadub Pisálek fóra

    • Nepiš více příspěvků za sebou. Pokud chceš něco dopsat, použij tlačítko "upravit". Děkuji, Skali
    Tak ja som chapala, cele roky, ze toto je hra....nie toto uz nie je hra....bez penazi sa to vobec neda hrat...Bola som vo Svajciarsku a ani jeden den sa nestalo, aby sa nedalo privyrobot napr. v kine, u nas je to uz len atrapa, teda kino....takze po skoro 10 rokoch mozem povedat, ze sa budem len hrat, ale nie utracat peniace mojej rodiny....a zakazala by som hru do 18 rokov, kvoli peniazom....grafika je pekna, ale draha...pekny vecer
    Ako sa da dostat k cepinu a dynamitu? Nemam ani jeden.....Dik Zuzana
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 10/12/17
  2. jitulecermakova

    jitulecermakova Vycházející hvězda fóra

    Ještě jsem nezkoumala jak na to, ale už nic dohánět nebudu a nechce se mi čučet do počítače. Důležité je pro mě věnovat se rodině a moje čtyři vnoučeta si chtějí užít babičky. Peču, chodím na besítky, vystoupení a zápasy a ani vše nestíhám, natož farmu. Hezkou hru.
     
  3. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    zuzadub - zde probíhá diskuze k akci Vrcholové chvástání. Ve tvém příspěvku nevidím jedinou větu, která by s touto akcí souvisela. Kino má svou vlastní diskuzi a s ostatním můžeš třeba do Debaty o všem možném.
    Jinak je zde spousta hráčů, kteří hrají zadarmo - takže to jde.
    Tvé příspěvky jsem sloučila do jednoho - nepiš více příspěvků pod sebe (pravidla fóra - multiposting). Pokud potřebuješ něco do svého příspěvku dopsat, použij u něho tlačítko "upravit". Děkuji

    Ohledně tvého dotazu jak se dostaneš k cepínu a dynamitu - vše najdeš na první straně diskuze v popisu k akci. Ve zkratce
    - vyzvedneš ve hře obě dekorace - Buuum a Cepín v kameni. Obě dekorace položíš někde na plochu a po 8 hodinách je budeš sklízet. Tyto dekorace ti budou dávat cepín a dynamit.
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 10/12/17
    zdenkaamirek10 tohle ocenil(a).
  4. vlasaty-had

    vlasaty-had Pisálek fóra

    KATASTROFA táto akcia, riadok na stonke som síce získal, ale je fakt k ničomu. Keďže hrám bez florénov, rozpredal som čo sa dalo, aby som mohol plniť úlohy v družstve, kde sa dá získať superkrmivo... Už vidím ako budem nadávať, že som túto nezmyselnú akciu nevynechal, keď príde akcia na šľachtenie, kde bude možné získať nové zvieratá, prípadne neónové stajne, pretože v tejto chvíli som bez superkrmiva...
     
  5. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak akce hotová, ještě dodám jeden cepín za BZ, nedala jsem cukrovou kozu. :)
     
    evainfo, sisinka a kiki2305 tohle ocenili.
  6. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    kdože to chtěl z krabice stáj oranžového mloka? Stěby? Tak mě tedy vypadl... ozvi se při O+D;)
     
    evainfo, krakoramaja a Y_n_O tohle ocenili.
  7. purit

    purit Pisálek fóra

    kde seženu cepíny a dynamit.
     
  8. babina9

    babina9 Pisálek fóra

    Prosím poradí mi někdo nevím jak splnit ty čtyři úkoly v jeskyni co jsou mimo nejde mi to tam dodávat děkuji.
     
  9. zdenkaamirek10

    zdenkaamirek10 Osvícený autor

    Krásné odpoledne všem, už jsem tady psala, že stonek nemusím, ale vybrala jsem nějaké tajemno Ze stromků potěšil modřín 2x, ten jsem neměla a chlívky nepotěšily. Dokonce jsem měla i oranžový kurník. Večer jsem měla problém jako všichni tady a ráno mi až do 10 hodin nešel internet. Tomu stonku se fakt ke mně za žádnou cenu nechce.
    Tato hra se dá hrát bez vztekání, nadávání i bez placení. Je to na každém z nás, jak k ní přistupujeme. Všem, kdo ji hrají s láskou a rádi přeji hezkou hru.
     
  10. ojfp.

    ojfp. Pilný autor

    Tak jak to tady pročítám, jsem ráda, že jsem dostála svého slova a poprvé od doby co hraji farmu jsem akci dobrovolně oželela vzhledem k poměru výkon - odměny. V klidu pěstuji, chovám a míchám SK na snad lepší akce. Hezký zbytek neděle!
     
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    vlasaty-had - proč jsi tedy tuto akci dělal ? Získal stonek, který je k ničemu ? To sis přeci mohl přečíst hned na začátku, co ta řada na stonku dává a podle toho se rozhodnout, jestli akci budeš dělat, nebo jestli si vyzobeš jen pro tebe zajímavé odměny....

    Tři příspěvky nad tebou jsem poskytla odpověď na tu samou otázku. A dokonce i s obrázky. Takže kousek vyroluj (přísp. č. 523)

    Ahoj - zřejmě máš na mysli tyto úkoly ve Střední jeskyni ?
    [​IMG]

    Pokud ano, tak se k nim dostaneš ze Střední hory růžovým vchodem
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 10/12/17
    Xenie6161 tohle ocenil(a).
  12. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    janicko 77O, pamatuji za sedm let daleko horší akce, třeba hledání klíčů, kdy se někteří ke kulatým nebo čtvercovým ani nepropracovali... a i když jsem jsem akci pojala velmi volně, kam jsem mohla kliknout tam jsem klikla a šlo to i bez pastelek, tak mám skoro hotovo. Cukrovou nedám, ale ramba obětuji:)
     
  13. mija.kecka

    mija.kecka Velmistr fóra

    Tak díky radám od ostatních farmářů (2dny jsem myslel,že cepín a dynamit jsou klasická vypadávátka) akce hotova a všechno co šlo tak odevzdané škoda, že ani oranžový mlok ani sokol nepřiletěl, ale třeba příště - mět všechno hned tak by to taky nebylo ono
     
  14. olčaML

    olčaML Vážený autor

    Tak jsem se těšila na sokola a jako vždy NIC ,slepice,králík kůň atd.skvělé dárky z chlévů , asi je to opravdu podle toho kolik peněz se do hry vrazí ,já nekupuji nic , tak nemám nárok ,hezké farmaření.
     
  15. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    Nemohu se dostat k poslední dekorce...zdravá svačinka..střední část hory...vše mám kolem otevřené, jen toto kolečko kolem dekorky nejde otevřít.Ani růžový vchod, dynamit mám...Poradí mě někdo??:oops:Díky
    Ahojky...teď jsem dala špatně dynamit...tak musím čekat na další...ale asi uz jsem to pochopila z obrázku Skali..dostanu se tam přes růžový vstup jeskyně:wuerg:
     
    Naposledy upraveno: 10/12/17
  16. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    marcelina0007 - zkus se podívat na přísp. č 531
     
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Ještě že jsem se na začátku rozhodla nehrát. Včerejší výpadek mne sice nas...esouval, ale nic neovlinil. Akorát brzda a nutnost hledat náhradní využití času. Asi znovu přijdou vhod jehlice, háček, jehla, kanava, vlna, příze, bavlnky...
     
    babička-květa a GordonSargent tohle ocenili.
  18. mituli

    mituli Polobůh fóra

    marcelina0007-hned nad tebou to názorně popisuje milá skali(jak tak koukám už asi po sté).Já jsem taky bojovala zrovna s tohle dekorkou,ale nejdřív prohlédnu forum a pak píšu:music:pozdě,ale přece.
     
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    mituli - milá jo ? xD Po 27 stránkách diskuze, jo ? xD
     
  20. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Skali, jak to tak (ne)sleduju, nechceš si ušetřit práci a na každou stránku dát automaticky obrázek, kde se nachází BUUM a kde cepín?xD
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.