Vrcholové chvástání (6.12. - 12.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 5/12/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Nemám první příspěvek, tudíž nehraju .... :p

    Prostuduji až po návratu od zubaře, teď se spíše soustředím na něj.
    *odstraněn vtip* sopti
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 5/12/17
  2. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    xD prave som vyzdravela,prehodnotila som si priority a huraaa,tuto akciu vynechavam
    je cas trosku spomalit a venovat sa aj inym prioritam,ako je nezmyselne plnenie takychto uloh ako su prave v tejto akcii.cize cas ,ktory bude trvat akcia si vyplnim doplnenim stodoly,ziadne bezhlave pestovanie a minanie sk na to co mi netreba ;)
    stonka v nebicku uz ma 228 konarikov,takze tento jeden mi chybat nebude xD
     
  3. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    No čas, žádný, ještě jsem z toho návodu ani nezjistila, kde seberu dynamit a cepín...(už to vím)......asi vynechám.

    Na trhu 0 kamzíků.
     
    Helena1313, maribeja a švestinka tohle ocenili.
  4. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    Jsem zvědavá kdy RT přispěchá s novou nabídkou...
    :D
     
  5. anajavonuj

    anajavonuj Magnát fóra

    slootr - souhlasím, jenom další útok na peněženky hráčů, z RT se stalo nenasytné zvíře, hráči ho krmí a RT dojí a ani chlup nepustí. Kino nefunguje, na reklamu koukáme před spuštěním farmy, floreny v odměnách už nejsou, florenovník taky ne. Vím, že nemusím hrát, ale hraji skoro od začátku a hra mě bavila, teď už se dá mluvit spíše o setrvačnosti. Hodně štěstí všem, co na to mají ještě nervy.
     
  6. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Zdravím vespolek,

    prosím, aby sem nebyla zatahována politika a to ani komentář této akce, nemá to na fóru co dělat své politické názory prosím prezentujte tam kde jsou na to zařízeny. Děkuji
     
    tydýtková tohle ocenil(a).
  7. mithrandilka77

    mithrandilka77 Aktivní autor

    No nevím, podle předchozích příspěvků bych řekl že to je strašná akce, ale mně zas tak hrozná nepřipdá, úkoly se dají vynechat, například cukrová koza nebo kamzíci, šlechtit si v zásadě můžu co chci, pokud mám nějaké drobné zásoby koz, já se určitě do akce pustím a uvidím kam dojdu a co splním, rozhodně nezatracuji a docela se mi to líbí, chce to ještě pořádně prostudovat kudy kam :).

    arget31 - číslování úkolů neurčuje jejich pořadí
     
  8. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Děkuji za super akci, která mi konečně dovoluje pauzu.
    Juchů, už se těším a ani chvástat se nebudu.
    :D

    Kdo je pro vyslat dnes v podvečer na RT delegaci českých čertů s pytlem uhlí?
    >:(
     
    Naposledy upraveno: 5/12/17
  9. arget31

    arget31 Obyvatel fóra

    mithrandilka77 - Aha, to jsem nějak nezaregistrovala, že je to tak přeházené, díky.
    Přesto se přidávám k reptající většině a nezapojuju se.
     
  10. slootr

    slootr Baron fóra

    Ahoj, nemyslím, že to je útok na peněženky. Osobně bych asi neměl problém akci udělat bez koupení čehokoli (kromě kamzíků za virtuální měnu, pokud by teda kamzík na trhu neměl šedou ikonku). Ale musela by tam být nějaká motivace. Například místo těch proklatých tajemnic konkrétní atraktivní chlívek nebo tak. Přesně jak psala Lyzarka. Co by mě pro všechno na světě mohlo donutit vyměnit cukrovou kozu za 7 banánů?
     
  11. Hagerr

    Hagerr Expert fóra

    Ahoj, pokud při spuštění akce nebudou nějaké změny, tak do akce nejdu :(
     
  12. mamasp1957

    mamasp1957 Pisálek fóra

    Nebudu se tentokrát honit, co udělám, to udělám. Není tolik času, práce a příprava na Vánoce také dají zabrat
     
  13. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja mám všetky zvieratká ale šľachtencov málo a tých najvyšších k tým som sa nedohrabal lebo cez BB nemám šťastie vždy mi padá iba genetika a naj preskok tak zo 100 -2 x.Trh vybielený ako pred Vianocami v obchodoch tak tam idem niečo ponúknuť a zarobiť nejaký grošík.Na trhu AN vybielené ani jedna vyšľachtená kozička čo treba do akcie.Akciu vynechávam tajné ma nepresvedčili,keby dali konkrétne stajne a stromy tak budiš.
     
  14. arget31

    arget31 Obyvatel fóra

    Kamzíci nejsou a nejspíš hned tak nebudou. Cena se vyšplhala na závratných 1648,-, no, kdo by do toho nešel, že? xD
     
  15. Zoufálkov

    Zoufálkov Obyvatel fóra

    no tak do téhle akce jen půjdu stylem co zvládnu tak udělám, jinak ji hrotit nebudu, odměny za moc nestojí,to si SK ušetřím na něco důležitějšího
     
  16. Koulička1

    Koulička1 Aktivní autor

    farmařím sedm a půl roků a toto je první akce kterou dělat určitě nebudu.
    kamzíci, orli a šlechtěnci nejsou , odměny neřeším, počkám si na další zajímavější akci
    držím palce všem kteří budou akci dělat........
     
  17. shadov30

    shadov30 Rádoby autor

    Nic moc a ještě jsem v odměnách nenašla tu dekorku co dává cepíny tak nevím kde k ní příjdu , koše zásadně nekukuju
     
  18. marenka

    marenka Vycházející hvězda fóra

    No Fuj, kdo tohle vymyslel, by mel byt rok bez vyplaty. Nehraju doplnim stodolu.
     
  19. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    Bude potřeba podrobně prostudovat cestu, k získání stonku nebude nutné splnit všechny úkoly. Já rozhodně nedám cukrovou kozu a nejspíš ani bažanta. K získání dekorace dávající cepíny se musí udělat pouze úkoly 1, 2, 4, 6, 8 a 25 (je to odměna v úkolu č. 25). A stonek dávající šlechtěnce, i když jen po 36 hodinách mi tak špatný nepřijde.
     
  20. romanafa

    romanafa Vycházející hvězda fóra

    Vypadá to složitě,pravděpodobně se nezúčastním,v práci mám dlouhý týden,SK taky moc nemám,ale nemrzí mě to,budou další akce,tak si dám voraz;)
     
    Helena1313, maribeja a kytka50 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.