Viva piñata! (24.1. - 31.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 23/1/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Nějak to pude.Na každou plodinu asi vyčlením plochu zvlášť,ať v tom nemám bordel.Nejprve ale utratím svých 25 FL za nějakou tu bedýnku.Třeba budu mít štěstí a vypadne něco kloudnýho!:)
    Opět nezapomněli dát do odměn i TS!:po_O:po_O:po_O:po_O
     
  2. -popelka1-

    -popelka1- Vycházející hvězda fóra

    bbowling ,víš já o tom uvažuji už hodně dlouho.Minulá královna se konala beze mně ,má dovolená.Těd si počkám jaká bude letos nebo konec.Farma mně nezajíma jak kdysy těd je jen o nákupech košů atd a nato můj důchod není a homba pěstování už je tatam,příjemnú hru ostatním hráčum.
     
  3. zizala42

    zizala42 Stálice fóra

    Asi tentokrát obě akce vynechám. Do pátku jsem v práci až do večera, musím upéct dort a celý víkend tu budu mít vnoučata. Raději půjdu s klukama ven a stonek tentokrát oželím. Mikeši, máš ještě místečko na kamnech?
     
  4. anculilinka

    anculilinka Pisálek fóra

    Další hromadná pěstovačka, kterou s radostí vynechám.
     
    bionta a Lišiak-Vuk tohle ocenili.
  5. slootr

    slootr Baron fóra

    Na mý BAHA probíhá nevídaný šrumec. Už dlouho jsem se chystal udělat pořádek ve stromech, co mám spolu s chlívama na dvou plochách. A teď je k tomu pádný důvod. Takže mýtím, stěhuju arboreta a podobný blbosti spolu s chlívkama na křišťálový vodopády. Ideálně bych zítra měl mít k dispozici dvě plochy polí na ostrově (plantáž a prales), to mi musí na první den na rozpěstování stačit. Na farmě se totiž tetelí pitomosti potřebný na časovku. A protože je to náročná časovka, moc místa tam nezbejvá...

    Akčních je potřeba fakt hoooodně. Jestli to dobře počítám, tak všech dohromady 26 400 (!). Ale je na to celá farma - pojedu na 4 celejch plochách, jen co dodělám časovku - a akce je delší než obvykle. Navíc nejsou pajdátka, takže akční pojedu nonstop. A jestli kolo neštěstí dá ten kýžený bonus, mělo by to v poho klapnout. Uvidíme. :)
     
  6. Paradoxon

    Paradoxon Pisálek fóra

    Z Mrkvovo Jablkovou marmeládou a 1x1 poliami to pôjde ako po masle. Akurát pôjdem zistiť či sa dá Pinky Pie koláč aplikovať viac krát. :D
     
    maribeja a Lišiak-Vuk tohle ocenili.
  7. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Ty počty akčních plodin jsou nějaký ujetý?!?:music: Se mi do toho nějak nechce. No uvidíme zítra......
    To jsou tedy ale vypečené narozeniny.:p
    Kde jsou ty časy,kdy jsme dostávaly věci za odehraný roky!:eek:
    Je mi jasný ,proč muselo zmizet starý fórum.:oops:
     
  8. Lišiak-Vuk

    Lišiak-Vuk Vycházející hvězda fóra

    Ahojky. Nevyjadrujem sa. Tajomné výbehy o ničom ak aj sadeničky. Dávajú akciu na akciu a rád by som vedel čím kŕmiť zvieratá, keď nieje čas na pestovanie. Myslím že RT je to jedno že máme v lištách nekonečné veľa stajní a stromov, ktoré nemáme kde dávať. Hlavne že chcú od nás reálne prachy aby mali ako fungovať a my máme byť spokojný s plnými lištami. Ale aby vymysleli ďalšie plochy na pestovanie, ak už chcú robiť tie nekonečne akcie,tak to ich ani nenapadne. A keď už nie nové plochy tak nech dávajú stajne a všetky prkotiny na 1x1 a nie 2x2. Dobrý farmár je spokojný ak toho má veľa, ale ak to má kde postaviť a nie držať v lište pre dobrý pocit. Prajem krásnu hru.
     
    Naposledy upraveno: 24/1/18
    Trepifajksl tohle ocenil(a).
  9. -Berry.308-

    -Berry.308- Pilný autor

    Pochopila jsem počty kytek ,jen ne tu bednu,tu koupím na jistotu za 8 Fl nebo na náhodu za 3 Fl?Takže za mě ne.Děkuji za dovysvětlení a velmu děkuji za tabulku:inlove:
     
    maribeja a Lišiak-Vuk tohle ocenili.
  10. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak jsem si prohlidnul co je treba na stonek a mozna uz to nekdo psal, takze jen pro jistotu :
    - Kocour Jones plny, dekorka jen jednou
    - Ingrid 9 level pro stonek
    - Inspektor Mouseau plny, dekorka jen jednou
    - Zuzi 9 level pro stonek
    Jde o to ze 9 musi mit vsichni pro stonek a nenasel jsem vsechny dekorky dvakrat, takze pro ne musim na nejvyssi level...
    Nebo se pletu?
     
  11. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Paradoxon - Pinki se dá jen jeden, ale prodlouží ti třeba 3, 5 nebo 10 MJS marmelád. Jeden prodlouží také všechno to, co máš zrovna v liště.
    Edit: Dá se jich sníst (aplikovat) několik najednou. Většinou před akcí dám 5 MJS najednou a jeden Pinki.
     
    y.z.y, maribeja a Lišiak-Vuk tohle ocenili.
  12. Paradoxon

    Paradoxon Pisálek fóra

    Marmelada tá istá sa dá aplikovať viac krát?
     
    maribeja a Lišiak-Vuk tohle ocenili.
  13. doben

    doben Ikona fóra

    Paradoxon ano, v zásobárně může použít např. několik MJS najednou.
     
    Lišiak-Vuk tohle ocenil(a).
  14. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Takže asi nejlepší kombinace je tedy:
    lízátko 5280 ks (7hod)
    b.květ 7920 ks (5hod)
    p.květina 5280 ks (8hod)
    piňatúnie 7920 ks (6hod)
    Fakt bude nejlepší rozpěstovat všechny plodiny najednou.Myslel jsem ,že bych to odbyl třeba dvoma kytkama,ale to bych musel pěstovat plodin nakonec daleko více.:music:
    Dát takhle dvě náročný akce naráz,to je tedy nářez.o_O Začátečníci se do nostalgie vůbec nemusejí pouštět,protože by jistě nestihli napěstovat takový šílený počty akčních kytek!:eek:
     
  15. Paradoxon

    Paradoxon Pisálek fóra

    Takže keď aplikujem napríkad 3 MJ tak mám zisk 8 z 1x1 poľa?
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  16. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Kdo má floreny, může kupovat ta "urychlovátka" a pak toho nemusí tolik pěstovat. A Nostalgie je stejně až od 66 lv.

    Paradoxon - ne ne, máš pořád jen 4, ale marmeláda působí o třetinu delší dobu. Pinky prodlužuje čas.
     
    babako tohle ocenil(a).
  17. lase2

    lase2 Magnát fóra

    ne, pořád jen +2, ale trojnásobně dlouho :)
     
  18. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    krakoramaja Hmmm to je pravda,asi věděli proč.
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  19. doben

    doben Ikona fóra

    Já asi tentokrát po dlouhé době zase zkusím ty bedny, abych nemusel utratit tolik kusů hnojiva na rozpěstování a třeba padne i ten mazlík. Taky jsem zjistil, že bych mohl konečně využít ty boostry na zvýšení BZ u akční, které se mi válí ve stodole, tak doufám, že na ně opět nezapomenu.
     
  20. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Paradoxon, to by sis musel na kole vytočit 200% do stodoly... třeba i několikanásobně, jak by potvrdila DANKA722, která už mlýn s kolem málem zavařila, při troše snahy a investic se dá získat i 45 ks z jednoho políčka 8)
     
    Naposledy upraveno: 23/1/18
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.