Viva piñata! (24.1. - 31.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 23/1/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Taková akce tu už byla. Jdu ji pohledat, protože tam určitě budou popsané strategie postupu.
    Pokud bych netrvala na dodávání jen bonusové akční, pak by stačilo rozpěstovat a nadále dodávat jen dvě. Asi by tam bylo nutné dodat o něco navíc, ale než se piplat se 4 akčními, možná by se to i vyplatilo. Matně si vzpomínám, že takhle ji minule dělal Tassadar.
    Jdu hledat tu minulou.
     
  2. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Přeji klidný a pohodový den, tak tohle beru. Tahle akcička se mi líbí.... a to hned z několika důvodů, člověk si může vybrat, co bude dodávat a pokud chce nějaký další bonus, tak musí dodávat více, takže to nutí člověka myslet, zda mu to za to vymetení stodoly stojí. Vypadá to překombinovaně, ale není, stačí jen mít napěstováno ve stodole a akční si napěstuje( a kdo je líný pěstovat, tak přikoupí - dost dobrý marketingový tah - nechceš pěstovat, tak si zaplať). Jsem rád, že nejsou padátka, která mi málem zhatila minulou akci - to ukončení bylo s chlupem.:);)
    Souhlasím s Mikešem - už by to chtělo inovovat sortiment zvířat - i mě by se líbil šnek, nosorožec, lev, žirafa, sokol, kamzík, beruška, bažant a další z výběru novinek a ne pořád jen to, čím krmím lištu. Kdyby ten Express jezdil častěji, abych se toho zbavil....
    Děkuji Paradoxon za perfektní přehled, zase jeden s přehledem a chutí počítat a to je moc dobře...... jen doufám, že si to mnozí přečtou a nebudou se zbytečně vyptávat modíků.... třeba:"Kde je vchod do 4.místnosti?" Anebo:"Musím dodávat všechno anebo jen to, co je tučně vyznačené?" anebo "A proč jsou některé položky tučně vyznačené?":mad::mad:
    Do akce půjdu - něco mi říká, že to bude velká jízda.... a velké jízdy já rád. Snad jen ty prvky náhodnosti by mohly zmizet ... já mám rád své jisté ( a asi nebudu sám,že?). Takže těm, co do akce jdou přeji mnoho zdaru a ti, co nejdou, přeji příjemné pohovění ( u Mikeše třeba za pecí).;)xDxD
     
  3. papulice

    papulice Veterán fóra

    tedy mám hlavu jak balon,to jim asi dlouho trvalo než akci vymysleli,ale pokud sem to pochopila dobře,nemusím pěstovat všechny akční rostliny,mohu si vybrat?Pokud sem špatně pochopila,opravte mě,děkuji....
     
  4. mariejosefa

    mariejosefa Obyvatel fóra

    napočítala jsem toto:
    3 960 lízátko,
    5 940 balónkový květ
    5 940 piňatúnie
    3 960 papír. květina
    4 800 slunečnice
    3 600 orchidej
    1 200 pivoňka
    3 600 kukuřice
    1 200 hrášek
    600 chřest
    4 800 oves
    1 800 chmel
    600 kruh v obilí
    3 000 ostružina
    1 200 máta peprná
    600 borůvka

    body sem nepočítala
     
    Naposledy upraveno: 23/1/18
  5. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Já sem sice pomalejší než ostatní děti,ale pořád mě vychází,že toho ze stodoly budu muset dodat více než zde píšete.
    Jestli mám dát 12 bodů po 2-3,musím v každém lvl dodat plodiny několikrát,nikoli jen to co je v tabulce.
    Konečný počet bude záležet na tom,zda budu dodávat jen ty bonusové,nebo to míchat.

    Paradoxon -tabulka ukazuje pouze čas pěstování,nikoli potřebný počet kusů.
     
    Naposledy upraveno: 23/1/18
  6. Paradoxon

    Paradoxon Pisálek fóra

    papulice môžeš si vybrať akurát v konečnom dôsledku čas na vypestovanie inej rastliny ako optimalnej pre tú úlohu je niekde až o 67% väčší. Takže nakoniec sa to možno nebude dať stihnúť. Ale asi majú dobrý pocit z oho že nám dali volbu. :D

    Baroland na druhej strane je celkom prehladná tabulka. ;)
     
  7. Borek51

    Borek51 Rádoby autor

    • Příspěvek bez vlastního obsahu je považován za spam. Skali
     
  8. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký den :) prostuduji to pořádně, až bude čas - te je po práci - ale na akci se moc těším a stoneček je supr :p
     
  9. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Do akce jdu, je zajímavá. Jen mě mrzí, že tam nejsou žádné nové stáje. Souhlasím s Mikešem. Ale, co už akce je akce a to je pro mně výzva. :)
     
  10. ryblabla

    ryblabla Perspektivní autor

    Ja to vidim takto: Ak Kocurovi budem dodavat orchideu, tak za prvu dodavku 300ks dostanem 3 pamlskove body ak chcem aby poskocil na lvl. 1 musim dodat 4x300 ks orchideu, lebo az 4x3=12 bodov ho posunu z 0 na 1lvl. Takze pri kocurovi potrebujem 7.200 ks orchidee.
    A lizatko z akcnej tiez pri dodani 220 ks mi da 3 pamlskove body cize o jeden lvl aby postupil ...x4. Celkovo 5.280 ks lizatka. Ma asi vyznam dodavat tie tucne vytlacene aspon daju 3 pamlskove body za jednu dodavku...to uz musi si kazdy uvazit co ma v stodole.
     
  11. Beznoska

    Beznoska Velmistr fóra

    Je to tak jak píše Baroland, takže několik tisíc od každé rostliny,tolik toho ve stodole nemám a dopěstovat asi nestačím,tak možná si vezmu jen některé odměny ale stonek asi mít nebudu.:cry:
     
  12. farmarka158

    farmarka158 Znalec fóra

    akcia sa mi páči určite začnem a uvidím ako sa mi bude dariť
     
  13. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Upozorňuji ty, kteří ještě stále počítají, až se dopočítají, kolik tisíc plodin vlastně potřebují dodat a zjistí,
    že tolik nemají, že na mých vyhřátých kamnech mám už jen omezený počet míst ke společnému lenošení.
    Činím tak po přečtení příspěvku Druid.Panoramix a přijímám rezervace.
    :D
    Druid.Panoramix - promiň, ale ty považuješ berušku a bažanta (ale ten vlastně v bednách je)
    za novinky? To já ti jich klidně několik pošlu při první příležitosti.
    xD
     
  14. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Tak jsem to přečetl raději 2x.
    Tyhle komlikované akce (na první pohled) nemám moc v lásce. Uvidím jak to začne.
    Zatím nejsem moc přesvědčený o tom že se mi to chce dělat.
    Zase odměna v podobě náhody a ten zbytek je zase náhoda z náhody a normálních odměn je tak málo že míň už snad ani nejde dát abychom to neplnily zadarmo.
    Ach jo :sleepy:
     
  15. farmarkamaja

    farmarkamaja Aktivní autor

    ahoj já spočítala třeba orchidej jen v 1 okénku u kocoura Jonese jen 1800x orchidej a mithrandilka77 jich má dát 7200 jak je to možný?
     
  16. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    farmarkamaja: přehlédla jsi potřebu pamlskových bodů na jeden levl, tzn. vynásobit čtyřma (při použití bonusové rostliny).
     
  17. Pecuska007

    Pecuska007 Vycházející hvězda fóra

    Omlouvá se ale tabulku jsem musela předělat jelikož mi to dítě úspěšně poslalo před doděláním :D najdete ji níž :)
     
    Naposledy upraveno: 23/1/18
  18. jouvik

    jouvik Zelenáč fóra

    kde má člověk ty plodiny neustále brát?!:cry:
     
  19. farmarkamaja

    farmarkamaja Aktivní autor

    pro Xenie6161 děkuji za radu farmarkamaja
     
  20. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Vážení, prvá zaujímavá akcia v tomto roku. :) Takže palec hore. Idem s chuťou do toho, odmeny vyzerajú super, hlavne ten stonek a počet percent na BS. ;) Tak uvidím či naň dosiahnem.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.