Viva piñata! (24.1. - 31.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 23/1/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Z beden po krejcarech přeměna na SH, jen 1x červení medvědi.
     
    milostivas, sisinka a Helena1313 tohle ocenili.
  2. Emo-haunter™

    Emo-haunter™ Perspektivní autor

    • Uprav si velikost svého podpisu tak, aby vyhovoval pravidlům fóra. Skali
    Stonek hotov, tak teď se vrhnout na Frappé olé !!! :)
     
    Helena1313 tohle ocenil(a).
  3. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Emo-haunter™
    Poslední výzva - už mě to opravdu nebaví - uprav si svůj podpis tak, aby odpovídal pravidlům fóra.
    Výška tvého podpisu je 180 px, což znamená, že můžeš mít k obrázku jeden řádek textu, ALE mezi tím nesmí být již žádný volný řádek (každý- byť volný řádek ti zabere dalších 20 px). Takže si to uprav v osobním profilu (zde je návod)- odstraň prázdný řádek.
    Chápeš, co po tobě chci?
    Zde je odkaz na pravidla fóra - nevhodný podpis (klikni)
     
  4. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Pomsta byla sladká! Další bažant!:cry:
    To mám za ty hloupý řeči!:eek:xD
     
  5. Štika

    Štika Mistr fóra

    kaolín11

    xDxDxD Jo taky jsem měla výhrady k bednám že jen krejcary a SH.....a ejhle vyskočil na mě chlíííííveček a jaký krásný, šok byl dokonalý xD do lišty přistál křeček,už jich mám tolik,že je hodlám v jarních měsících vypustit do Křivoklátských luhů a hájů. Ať maj zelení radost.
     
  6. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Já mám potlačované výhrady k obsahu beden - kr., zelené lístky, ponožky, tuny zelených lístků a krejcary mě to chce udávit - od začátku, ale nevyskočil na mě žádný chlíveček, ani křečkový (křečky mám myslím 3x, tak bych snad ani neprotestovala) a už mi zbývá čas na výběr jen dvou beden (v noci se snažím spát ve chvílích, kdy se dá), tak pokládám za vysoce nepravděpodobné, že by mě zaskočilo zvíře.
    Řádek není špatný, ale čas 72 hod. mu narušil hvězdnou slávu. Přesto by radost z něj byla mnohem větší, kdyby z některé bedýnky byla Odměna, ne jen valící se stříbrňáky s Hradčanama. Jak su stará, tak se na každou bedýnku těším, že třeba - a tolikrát za jednu akci prožít drobné zklamání má za následek, že už žádný dobrý pocit z akce nezbyl. Rozdrobeno, škoda.
     
  7. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Skali,
    on asi neví jak změnšit animovaný obrázek,já bych mu napsala návod do zprávy,ale jsou tam odkazy,který si neotevře,ráda bych pomohla,ale mám omezené možnostio_O
     
    Helena1313 tohle ocenil(a).
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    modro.ocko22, on už si obrázek zmenšil, měl ho původně od Astridky na plnou velikost podpisu. Teď jen odstranit tu mezeru a má to cajk 8)
     
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj - já nechci, aby si zmenšoval obrázek. Ten má v pořádku. Ten prázdný řádek odmazat. Dyť to tam píšu - polopaticky. A ještě červeně :sleepy:
    A odkaz tam má - nevhodný podpis - tam je to zase polopaticky vysvětleno.
    Obrázek má na výšku 180 px + jeden řádek textu max vel.4 (20 px) = 200 px = v pořádku. Další řádek, ačkoli volný již přesahuje povolenou velikost. OK ?
     
    Naposledy upraveno: 30/1/18
    babako, GordonSargent a Helena1313 tohle ocenili.
  10. Zoufálkov

    Zoufálkov Obyvatel fóra

    ufff hotovo, za bedýnek až na červené slony, které už mám, samé hlouposti o_O
    tak jdu na trubky:p
     
    milostivas a Helena1313 tohle ocenili.
  11. slootr

    slootr Baron fóra

    Z beden zatím ani ťuk. Nejčastěji 15 ponožek, občas SH nebo krejcary. Sem votrávenej. V čem ti, co jim vypadl z bedny lev nebo šnek, byli v plnění akce lepší než já? Nebo horší? Prostě jiný? Tohle je fakt typ odměn k naštvání.
     
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    slootr, já ti nevím... třeba to mám jako povzbuzení k tomu, abych se s akcemi tak neflákala... stonek sice mám od noci, ale ještě mi zrajou poslední kytky, abych dokončila komplet všechno :)
     
    milostivas, GordonSargent a slootr tohle ocenili.
  13. hillaryc

    hillaryc Pisálek fóra

    Škoda, že už akcia končí, ja to asi nestihnem. Prvé dni som mala po plochách postavené dielne / výrobne a množstvo stromov kvôli tej inej akcii, ja nerozumiem, ako to stíhate. A to sa snažím veľmi, využívam všetky plochy, používam MJ zmes ... no neviem. Trávim pri tejto akcii veľa času od toho 24.1., som tu aj po nociach. Akurát si pokazím ešte aj vzťahy v rodine s touto hrou.
     
    Zoufálkov tohle ocenil(a).
  14. zetorka25

    zetorka25 Aktivní autor

    Dobré ráno farmáři. V této akci jsem si stanovila svůj velmi skromný cíl, který jsem splnila a víc to neřeším. Náhodné odměny mě opravdu nebaví. Trochu mi to připomíná jinou jednoduchou hru se slupkami od oříšků. Algoritmus pustí pár hráčům super odměnu, aby motivoval ostatní k max výkonu a výsledek všichni známe. Takže už raději šroubuji trubky, tam alespoň vím, co za to dostanu.
     
    tydýtková a Apachie1 tohle ocenili.
  15. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    hillaryc - to chce si akce vybírat, Nostalgii jsem vůbec nedělala, jen jsem vybrala párty lístky. Nedá se zvládat všechno, tak je třeba si stanovit priority, pak zvládneš i rodinné vztahy. Vždyť je to jen hra a chce to u toho relaxovat a ne se honit a zvládat všechno, nejsme přeci stroje a nemusíme mít všechno

    Farmaříci, nezapomeňte ještě dnes sklízet bedny, určitě tam čeká šnek se lvem, chacháááá
    :pxD
     
  16. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Ty seš tedy srandistka! .O půl jedenáctý mám poslední pokus a sem teda zvědavej,jak mně toho lva se šnekem narvou do jedný bedny!o_O
    Snad si nemyslíš,že RT dává něco zadarmo.Koukej pěkně plnit nové úžasné expertní ůkoly a máš šneka se lvem doma!:eek:;) A když se budeš hodně snažit dostaneš i jarní stromek!8)
     
  17. Danielaa25

    Danielaa25 Osvícený autor

    • Nepiš více příspěvků za sebou. Pokud chceš něco dopsat, použij tlačítko "upravit". Děkuji, Skali
    Ahoj, u mě jsou bedny jedno velké zklamání otevřu ještě poslední tři najednou až odpoledne - z těch 22 nepadl jediný chlívek.
    Ale, že jich tam je v nabídce.Tak uvidíme po skončení - hodím sem obrázek.

    Ahoj,
    vajíčko piňaty se změní na doupě piňaty a to po sklizení dává obojí zatočení , né jak je napsané v ofi. 2x volné zatočení
    nebo 1x párty lístek

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 31/1/18
    tydýtková a Apachie1 tohle ocenili.
  18. pepino1972

    pepino1972 Expert fóra

    ahoj,přeji sluníčkové ráno všem.
    akce hotová již v sobotu,takže jsem sklízela bedny v 6.,nic moc, už jsem dneska ráno byla zklamaná, že byly ponožky,SH,červení sloni a mevědi, 1x 24 FM a ted na mě z poslední bedny vykoukla žirafka.Hurááááááááááááááááá
    aspoň něco.
     
    Danielaa25 tohle ocenil(a).
  19. milena8111

    milena8111 Pisálek fóra

    Ahoj, asi jsem slepá, ale jak se používají narozeninové dobroty ?
     
  20. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Rozloučení s akcí![​IMG]:)
    No,lepší jak drátem do oka.Lva se šnekem si milé RT strčte někam.:p
     
    milostivas a kiki2305 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.