Viva piñata! (24.1. - 31.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 23/1/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Z beden samé ponožky,2x mince,3x SH-je to bída.Ještě,že se stonek vydařil.
    FA131....BAHA384
     
  2. Verup

    Verup Pisálek fóra

    Taky mi ty bedny přijdou moc chudé. V 99 l. dostávat jen SH a lístky na kolo štěstí, to je fakt bída:sleepy::sleepy:
     
    Danielaa25, karbar a milostivas tohle ocenili.
  3. satelit

    satelit Hvězda fóra

    5 SK,25 SH,25 SH,10 ZUH,20 ZUH,15 ZUH a ...

    [​IMG] [​IMG]

    ...já chci šnekááááááááááá.:cry:
     
  4. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Červení pávi jsou zřejmě ve výprodeji, nafasoval jsem je taky :D. Z TCH jsem si na ploše nechal mezi bambusem běhat jen bizona, ale neurazila hned pětice TS: smuteční vrba, 2x bříza, mirabelka XL a modřín. Nějak už jsem ztratil přehled, ze které z těch dvou akcí to bylo, ale na to guánuje Tesák.

    Šnek nebo lev by u mě byli taktéž přivítáni s otevřenou náručí. Ale nevidím to reálně. V posledním týdnu už jsem dostal růžové husy, bonus 200% do stodoly, tak by toho štěstí bylo do třetice na jednoho nějak moc :p.
     
  5. Anavi2

    Anavi2 Zelenáč fóra

    Tak mám hotovo, pěstuji a pěstuji a, co nevidím, že nic nevidím na ty bedny jsem zapomněla jak na smrt. Takže z bedniček nic, páč jsem je vůbec neodklikala. Nu což, za blbost se platí xD:cry:. Tak hurá do další akce 8)
     
    sisinka a MatysekKamilek tohle ocenili.
  6. iDavis

    iDavis Baron fóra

    U mňa sú tie debny bieda, zatiaľ mi nepadla žiadna novinka, už stihnem otvoriť iba jednu tak dúfam, že tá prekvapí. :)
     
  7. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Opravdu je tak těžký pro RT dát uslintanýho šneka všem hráčům?:p O lvovi raději nemluvím,to už bych chtěl moc.o_O
    Jinak po ránu bažant.
     
  8. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    kaolín11 - ty to děláš po ránu do bažanta? já do nočníku nene zvládám to na WC xDxDxD
     
  9. Danielaa25

    Danielaa25 Osvícený autor

    já měla asi 20 otvírání a stále bez stáje - no nic -vysoutěžím si je příště..nejvíc mám krejcarů tedy tu nejnižšší položku 300x126=37.800
     
    milostivas a sisinka tohle ocenili.
  10. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    evoku57 To víš , starší ročníky po ránu........
    bambus 5446
    klíč 403
     
    milostivas, evoku57 a sisinka tohle ocenili.
  11. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tedy pravda, měla jsem dvoudenní výpadek, takže počet bedýnek asi není úpně vypovídající. Ale skutečně mi připadá, že čím vyšší stupeň bedničky, tím nicotnější obsah. Nestěžuji si, pouze konstatuji, ostatně je to dárek, takže ho s díky přijímám.
    Ale z mého pohledu by asi bývalo bylo lepší, kdybych nejprve posbírala obyčejnější bedýnky a pak na poslední chvíli doházela.;)
     
  12. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    Jsem ty bedny včera zapomněla sklízet......
     
    milostivas a sisinka tohle ocenili.
  13. anajavonuj

    anajavonuj Magnát fóra

    Taky jsem z těch beden hodně zklamaná. Padají mi většinou body a krejcary. Semo tamo 8 botiček. Za tu námahu pěstování 4 druhů akčních to fakt nestálo.
     
  14. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    kaolín11 - jsem určitě starší než ty a vím tedy o čem píšeš xD;)to je asi normálka, dyk i ty mladý k tomu brzy dojdou, uteče to jak voda
    Když to není nic horšíhoo_O
     
    milostivas tohle ocenil(a).
  15. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    evoku57 Jak se říká "Mládí v ...... ,do důchodu daleko".:eek:
     
    milostivas, anajavonuj a evoku57 tohle ocenili.
  16. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Jak chodím odklikávat bedny, vždycky je mi líto těch čtyř chudáků, jak přešlapují s těmi palicemi a stále čekají, až si bouchnou do koníka nad nimi. Nemoh by jim už někdo říct, že cukrátka už nebudou?
     
    sisinka tohle ocenil(a).
  17. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Za to co leze z beden,by zasloužily s tím klackem pořádně nařezat!:eek: Možná jsou si toho vědomi a proto tak blbě civí!o_O
     
  18. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Teď jsem dokončila.Pro mě za celou dobu co hraji nejtěžší akce.Neměla jsem zásoby ve stodole a tak jsem musela nakupovat za drahý peníz na trhu:cry:

     
    Naposledy upraveno: 30/1/18
  19. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Tak bedny jsou opravdu chuťovka,dostávám samý krejcary,kdyby aspoň šly ve směnárně vyměnit za floreny,ale takhle?
    To je po motivaci ty bedny vůbec sklízet
     
  20. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    o_O tak se mi před chvílí vylíhlo Vajíčko piñaty
    ... a nevím, co mi dalo. Bedna mi žádná zatím nepřistála.

    A na Bedny vítězů přes Časoměř zapomínám. Chjo.

    Nemám ráda náhodu :(
     
    milostivas a Janina0971 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.