Viva piñata! (24.1. - 31.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 23/1/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Hm -.-. Už dlouho jsem nedělal takové boty jako při těchto dvou akcích zaráz. Ranní sklizeň bez MJS, neodkliklá bedna vítězů, ale postupně se sunu ku zdárnému cíli. Zatím jsem 9 - 6 - 7 - 8, nostalgie bude zítra komplet a konečně se zbavím těch výroben a stromů, aby mi to tady rychleji přibývalo. Těch ještě potřebných akčních kytek je nebývalé množství :cry:. Ale já to dám, když už jsem do toho narval tolik vrtulí a fuseklí. :D
     
    Naposledy upraveno: 27/1/18
    dasa1143, Helena1313 a švestinka tohle ocenili.
  2. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Tak nevím nevím. Je to tedy nářez. A na pondělí příprava na další soutěž?
     
  3. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Ahoj. Zatím jsem 7-9-7-10 levelech. Bedny dostávam číslo4. Kdy začnu dostávat bedny číslo 6? Děkuji za odpověd :)
     
  4. X-mole

    X-mole Znalec fóra

    Achoj a fajn farmaření všem :inlove:
    Hlásím stonek stonkuje ale....
    předesílám - já L110/364, hraju přes 6 let, jsem životní optimista a pod každou kupkou hnoje hledám poníka. A navíc, naše babi mě učila - než mluvit ošklivě raději mlč! (proto jsem se ke spoustě akcí ani nevyjadřovala) - ale páč jsou ty narozky a je třeba bilancovat - nedá mi to.
    Po prvním přečtení ofika k akci bylo že toto už nee. Nakonec však KFC a absence padátek rozhodlo, že to dám. Takže resumé:

    Akce za mě sotva 54%.
    - zbytečně složitě nastavené zadání, když vlastně jen jedna varianta je výhodná
    - hloupý čas plodin - 4 různé časy? A po hodině za sebou? Na den dlouhé, na noc krátké
    - NÁHODNÉ odměny se zvláštní pravděpodobností padání (opravdu mě 22000 KR 3x za sebou nijak moc nepotěšilo)
    - Pro nižší lvl těžké rozhodnutí - dodělat tuto akci, bo jít raději do další (podle mě lepší) akce Frappé Olé!, která začíná už zítra.
    - souběžný a (minimálně na plochy) dost náročný úkol ve stodole s časovkou....
    - odměny podle mě nijak narozeninově vyjímečné
    ...a právě tady sebou moje KFC flákla na pomyslnou pláž (bo k Mikeškovi na kamna :inlove:) a dál že už neee.

    Takže: uvidím, co pár dalších akcí - hlavně jsem zvědavá na karneval :p a pokud královnička bude zchudlá, jak se tady nese... už jen nejspíš počkám, než mi dojede předplacený kombajn (cca měsíc), vyplácám kupónky a pac a pusa farmičko.

    Přeju RT podobně nápadité a bohaté narozeninové odměny jaké oni připravili nám i když chápu, že i oni mají své ... (šéfy? xD)
    .. akorát je mi docela smutno z toho, že se kvůli hamižnosti pár tak vzdálených, až skoro imaginárních ... rozpadá (možná už téměř rozpadla) skupina super lidí tady u nás v srdíčku Evropy.
    Pusa a ať se Vám i přes veškerou hloupost na světě co nejvíc daří :inlove:
     
  5. Boty

    Boty Magnát fóra

    Zdravím, tak mám tu piňátu hotovou celou, z té úžasné bedny mi zatím nevypadlo nic zajímavého, ponožky, BZ, a teď SK trochu, :(
    pořád čekám nějaký ten výběh, ve šneka už ani nedoufám, stačil by mi i krab nebo humřík a nebo cokoliv překvapivého.... :p
     
    Helena1313, Koulička1 a Kolomajzník tohle ocenili.
  6. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Přeji dobré ráno.
    Akce včera hotová, ale stonek aktivován až dnes ráno ... schválně - nákup florenů + BZ celkem 300% navíc z kola štěstí z párty lístků + mazlíci, tak to se potom sbírají bodíky.:D
    Včera jsem začala plnit časovku Nostalgii a večer bude akce hotová, (tedy stromy pouze stříbro, ale produky musím splnit celé, abych dostala mazlíka.
    Docela by mě potešilo, kdyby kino pracovalo. :pKB které jsem měla, jsou dávno proměněny za floreny a nyní tam na mě koukají trapné 3 KB.:sleepy:
    Jak jsem četla, nevím přesně kdy, nás opět čeká úkol. No proč néééé.:eek: Zrovna v pondělí odpoeldne a v úterý dopoledne se na farmu dostanu strašně málo. No uvidím, co dám. Každopádně se mi zdá, že hra není již tak nějak moc časově na pohodu, ale trochu v mírném poklusu s rukama na prsou. ;)
    Každopadně Farmičko ... všechno nejlepší k narozeninám. A modíkům děkuji za trpělivost s námi. :)
     
  7. alpenit

    alpenit Pisálek fóra

    Souhlasím že RT tuto akci pokazilo co se dalo sice popis je .... ale takový nemastný ,neslaný vypěstoval jsem co jsem měl a dodával a až pak jsi všiml že musím dodávat kombinací, jinak je POSTUP o mnoho pomalejší....a 3 akce za sebou a vlastně žádná nová akce jsou to opakované akce.Líbí se mi i časovky ale proboha dejte na každý úkol bud rostliny, plody a zvířata zvlášť. A nevím jestli RT taky hraje nebo si hraje s námi ale ČASY SJEDNOŤTE...
     
    Helena1313 tohle ocenil(a).
  8. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Je s podivem, jak plniči beden vítězů mohou vědět, že nejsem příliš movitá. Série odměn v podobě mincí 9, 10, 10 a 24 byla dnes završena 30 tisíci krejcarů :D Tož jsem to vzala jako pobídku a vyrazila na trh. Prodávám hodně pod cenou (opravdu hodně, až o čtvrtinu), protože je mi nakupujících i tak trochu líto, přesto konto narostlo o 20 mega.
    Vzkaz pro plniče beden - hej, farmářka nejsem až tak chudá, tak podle rčení, že čert vždycky snáší na velkou hromadu, očekávám z beden něco lepšího :D
     
    Y_n_O, Helena1313 a Danielaa25 tohle ocenili.
  9. Danielaa25

    Danielaa25 Osvícený autor

    Dobré ráno , není možné, že jde o náhodu, otevřené další tři bedny vítězů v pořadí 12,13,14
    stále ani jediný výběh.
    [​IMG] ranní tři bedny naráz otevřený :mad:
     
  10. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Ahoj, mám hotovo. :) Z beden padají jen samé krejcary.
     
  11. lowba

    lowba Rádoby autor

    Ahoj, jsem 10, 9, 12,10 takže mám stonek..dekorky mám všechny, ale nemůžu aktivovat stonek..protože ho nemůžu najít..Odhlásila jsem se a znovu přihlásila..dala ho vyhledávat a nic :oops::oops:..Asi bude chyba mezi notebookem a klávesnicí :D Děkuji za radu.
     
  12. Preceja

    Preceja Mistr fóra

    Ať mám bednu jakékoli úrovně, dostávám z ní výhradně ponožky? Že by to bylo míněno jako motivace k časovce se stromy, kterou jsem se rozhodla vypustit?
     
  13. Štika

    Štika Mistr fóra

    Časy akčních to byl mazec,na farmě totální chaos,nějak jsem to pytlíkovala,snad ani nešlo dát tomu nějaký systém,ale včera ráno komplet hotovo, teď vybírám bedny ,zase náhodné vypadávání a začínám být na náhodné akce alergická. Zatím padají krejcary,ponožky a SH, počtů opravdu jen pár o nějakém kvalitním dárku k narozeninám farmy si asi nechám jen zdát,RT začíná být pěknej škrt ,nedá se nic dělat, ale kromě pomocníků začnu být škrt i já. :p Narozky má Farmerama ale i my co jí držíme při životě, RT nám ty narozky pěkně osladil :(.
     
  14. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Z beden dostavam ruzne veci, dokonce i chlivek, ale i kdyz par nemam tak padaji jen ty co mam... vcera jsem trochu pocital a dodelal to tak, abych dve nejdelsi mel dneska rano komplet (jen do 10 pres pocet), treti se bude tocit na baha dvakrat a nejkratsi trikrat na ostatnim...
    Pak bude akorat priprava na zitrejsi akci, coz znamena, ze z Nostalgie = 0 ukolu... pro hrace bez investic a nocniho vstavani nebylo kdy to zahrat... ne ze bych nemohl, mam vseho velky zasoby, ale to nemaji vsichni... takze zadny nuceni, ja si hraju, ne ze si se mnou zahravaji...

    11 8 11 9 = 4 bedna...
     
    -Jiřulka-, Helena1313 a sisinka tohle ocenili.
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Po dosažení 3. levelu všech postaviček se bedna změní na č.2
    Postavičky v 5. levelu - bedýnka změnila stupeň na č.3.
    Postavičky v 7. levelu - bedna č.4
    Po dosažení 9. levelu všech postaviček je bedna č.5
    Po dosažení 11. levelu všech postaviček - bedna č.6
     
    maribeja, Helena1313 a tykadlo tohle ocenili.
  16. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    lowba Nejlepší je hledat novej řádek zde [​IMG].
    Jinak po ránu: červenej medvěd,SK a PL.:)
     
    karbar a sisinka tohle ocenili.
  17. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj - Na stonku řadu najdeš buď jak píše kaolín11 nebo v kategorii všechny a do vyhledávacího okýnka stačí zadat "párty"
    [​IMG]
     
    maribeja a Helena1313 tohle ocenili.
  18. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Tak koukám že s bednama vítězů je to všude podobné,takže se vůbec netrápím tím že ji zapomenu vyzvednout,protože při stavu konta krejcárků cca 200 mega,mi opravdu pár tisíc vytrhne trn z paty:p
     
    -Jiřulka-, Helena1313 a sisinka tohle ocenili.
  19. carodejka10

    carodejka10 Pisálek fóra

    Ahojky ,suma sumárum..mraky rostlin,vypěstovaných v chaosu,hraji dvě farmy,tak že jsem se téměř nehla od pc,a co za to? Já nejsem krom kombajnu platící hráč,ale myslím ,že každá kačka dobrá,půjde-li to tak dál,už si konečně přestanu hrát a začnu číst nebo chodit na procházky,toto je nejubožejší akce,co se odměn týká,co jsem za ty roky,asi 6 ,hrála,jinak mám hotovo a přeji všem at jim to padá lépe než mě,
     
    maribeja, Helena1313 a Alena tohle ocenili.
  20. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Mám 9/10/9/10

    a kupodivu k těm hnojivům, které mi doteď padaly, vypadla z Bedny vítězů 4... červení slonové chlívek


    ruší mě souběžné akce
    chtěla jsem narozeninovou dekoraci a včera večer jsem si všimla, že ta akce je kratší, než tato...
    tady zbývá do konce 74 hodin
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.