Viva la Rajče (17.5. - 22.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 16/5/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    alexandrakerulova00 - ahoj, v některých diamantových stupních úkolu Viva la Rajče (3.-6.)
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    -družstvo- ahoj, Xenie myslela ve farmářském domě v zakázkách (taky mi chvilku trvalo, než jsem na to přišla :D)
     
    Xenie6161 a Honzulka05 tohle ocenili.
  2. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    Skali ja tu ulohu s klucom mam hotovu,je to uloha 4/6
    ale nedostala som kluc ako odmenu,ostatne odmeny-plache huby,84 grajciare,220 bs a 3 hviezdy som ziskala,ale ten kluc nie
    kde ho mam hladat?v liste nie je
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  3. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    alexandrakerulova00 - ty klíče se dodávají zase v těch nižších stupních toho úkolu. Tak jsi je možná už dodala ?
    Nehledáš náhodou Univerzálny kľúč ? Ten dostaneme až ve 14:00 hod
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  4. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    alexandrakerulova00 - ahoj zkus aktualizovat hru, někdy se to nepovede hned a nevložila jsi je již do diamantového 1-3, tam patří
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  5. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    ospravedlnujem sa,kluc je dodany hned v prvej ulohe
    prepacte mi ten zmatok,ale je to tym prekombinovanim akcii :oops:
    dufam ,ze viac uz takyto chaos nevznikne ;)
     
  6. alderonka

    alderonka Aktivní autor

    Ahojte,
    s tými červíkmi akosi nestíham. Neviem, či budú padať aj po štrnástej alebo už pôjde len nové padátko, tak som nahodila veľké políčka, 8hodinovku a idem na SH nech ešte rýchlo niečo napadá.
    Inak nič neštudujem, automaticky otáčam to, čo dozrie a vo finále uvidím ako sa podarí poplniť jednotlivé úlohy.
    Keď nejde o život, nejde o nič.
    Prajem fajn hru a peknú slnečnú nedeľu. :p
     
  7. .Hanina58.

    .Hanina58. Zelenáč fóra

    ví někdo, jestli budou padat červíci i když se mění akčí plodina na děsivce? mají tam podle popisu padat "seschlé okvětní lístky",,tak nevím?? kde je pak vezmu do splnění úkolu,,nelíbí se jim u mně,hi hi:D,padají málo..zkrátka je to pěkný guláš,hi hi... :)
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  8. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    jo, jo Skali díky, tyto dodávky už dlouho neplním, tak mi tyto postavičky úplně vypadly z paměti.
    uf, není to nic co by patřilo do těchto skloubených akcí, hurará.
     
    Honzulka05 a Skali tohle ocenili.
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    .Hanina58. - ahoj, a proč by neměli padat i červíci ? Akce přeci končí až 22.5. :)
     
    Honzulka05 a scorpius50 tohle ocenili.
  10. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Chybí mě 520 lístků,tak jsem zvědavá,kdy se jich dočkám do dokončení zahradnictví.Skleník hotov.

    LV 211
     
    evainfo, Honzulka05 a scorpius50 tohle ocenili.
  11. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Já zatím všude jen pěstuji a sbírám, dodávat chci najednou - což nejspíš povede k tomu, že to celé prokaučuji :p
     
  12. pinda-ada

    pinda-ada Vycházející hvězda fóra

    A to dám stromu upgard mi nejde dát na žádný strom
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    pinda-ada - ahoj to je upgrade na dekoraci Dům na stromě
    Nemáš-li základ dekorace, tak ho koupíš ve farmářském obchodě - klik tady
    Po zakoupení ho najdeš v dekoracích
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  14. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Jojo, jsem si postěžoval Zdendovi, že nemám červíky a on mne utřel s tím, že nejsou ani žížaly...
    Tak co so stěžujeme - je sucho. Jinak rostlina jakžtakž vypěstována, ale…
     
  15. petrusena

    petrusena Pisálek fóra

    Ahojky, taky se nějak ztrácím. Dostali jsme krmivo pro hrůzné rajče, ale nemohu nějak zjistit, kde seženu to hrůzné rajče ?


    Díky moc :)
     
    Naposledy upraveno: 19/5/19
    Skali a Honzulka05 tohle ocenili.
  16. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    petrusena - ahoj, výběh získáš ve sklepení (pole č. 13) klik tady
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  17. hnojivo

    hnojivo Aktivní autor

    Zdravím všechny farmáře a farmářky :inlove: Potřebuju klíč, ale ty červaci se ne a ne množit :mad::mad::mad:
     
    evainfo a Honzulka05 tohle ocenili.
  18. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Firnajs, to nemohli na bubuploše nechat tu ikonu červa? Na výpravu se dostanu z farmy, tak tam můžu dodávat i rostlinu a padátko z bubuplochy. Na děsivku musím do lišty... chjo... Dělají mi v tom bonako, další věc, co si musím zapsat, ať nezapomínám na dodávky... :oops:
     
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Y_n_O - jestli ho nevzal Zdenda na ryby (když nejsou ani ty žížaly) :eek:
     
  20. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Pokud se mám držet časomíry akce, tak nesplním ani omylem. I když sázím na jedné ploše akční a na druhé ploše plesnivý hříbky, tak prostě nemám padátka.
    Na kole "ničeho zajímavého" se mi podařilo vytočit 7x sám sebe a jednou bonus 100% na 24 hodin za použití 84 zelených lístků (ale bacha, mám k tomu 3x bonus na 6 hodin na stromky, kterých mám na všech 43 plochách jen asi 15 - tomu se už dá jen prostě smát)

    Takže nejenom že nemám červy, ale už nemám ani náladu se zabývat nesmyslně nastavenýma akcema od RT. Zřejmě budu velmi brzy následovat CHECHTAVOU a půjdu raději plést košíky nebo tak něco, co bude mít 10000000x větší smysl než to co RT předvádí posledních pár měsíců.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.