Viva la Rajče (17.5. - 22.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 16/5/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Snažila jsem se písečné červy z Arakisu přesunout na hřbitov, ale nende to... to bude boj, až zítra začne pokračování s Ríšou xD
     
  2. *Kuliočko*

    *Kuliočko* Vážený autor

    Ahojky,prosím a kde seženu ten kostlivý klíč.Píše se,že jsme ho měli dostat na začátku akce,ale já ho nemůžu najít.
     
    Honzulka05, evainfo a Y_n_O tohle ocenili.
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    *Kuliočko* zítra ve čtrnáct nul nul dostaneš klíč... kuk tady
    Ale ten je do akce Rajčeho výprava, tady potřebuješ Sarančí klíče a ty jsou v diamantových úkolech č. 4, 5 a 6 ;)
     
  4. *Kuliočko*

    *Kuliočko* Vážený autor

    Y_n_O aha,tak to jsem asi nedočetla,děkuji moc;)
     
    evainfo, Honzulka05 a Y_n_O tohle ocenili.
  5. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Sousedko, není zač, já kdybych před sebou neměla farmablbníček a tužku, tak se v tom ztratím a nějaké rajče mne zbaští nebo uškrtí šlahounem 8)
     
    Naposledy upraveno: 18/5/19
  6. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Že by se nám zčerva vylíhl nějakej pěknej Atreides?
    Kd\b\ch m+la blbníček ještě na farmu, tak už bych se asi pomátla úplně. A potřebovala bych novou plochu - tentokrát kolem počítača.
     
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    pechfóglinko, Atreidy nepotřebuju, stačilo by mi tikitální zpracování toho tvora, co tvoří koření, z filmu přesunout na tikitální farmu... :) Ale holt to budu muset odpěstovat a počkat, až napadají ti správní červi... tady se fakt nedá nic ošidit... :cry:
    Notýsek mám zatím jen na farmu. Ale ten čas, kdy si budu muset všechno poznamenat, se neúprosně blíží... :)
     
    Trepifajksl, -Kuteno- a Honzulka05 tohle ocenili.
  8. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Mě by tedy notýsek nestačil, protože bych se do něho zapomněla podívat. Já musím mít zvukový signál. Ze začátku to vypadalo, že červi budou v pohodě, ale teď se nějak zasekli. Akční mám celkem dost, tak jsem zkusila dát velká pole, jestli to z nich nebude padat líp.
     
  9. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    ašada01, prosím, dej vědět jaký byl výsledek, akční je v pohodě, ale červům se asi na mé farmě nelíbí.
    Přeji všem, ať to padá a pěkný večer!
     
    evainfo, Y_n_O a Honzulka05 tohle ocenili.
  10. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Jednoznacne cervikovy deficit... stale se nemuzu probojovat ani k tomu 6 ukolu, prestoze jsem si dal akcni i do zlatych ukolu... pokud nestihnu, tak nevim teda co si o tom myslet, no zitra bude komplikovat situaci jeste to, ze se bude rozpestovavat dalsi kytka a bude tedy i konec pestovani akcni... tim sice cervici dozenou kytku, ale ne ze dozenu akci...
    Tak se snad najde zitra cas a stesti unavi a konecne na kolecku dam +1, aspon...
     
    Trepifajksl a Honzulka05 tohle ocenili.
  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    ašada01: já zase na "zažité" zvuky nereaguju, musela bych na každý den pro každou upomínku změnit zvonění... tak funguje papír a tužka ;)

    Zdárně se blížím ke splnění všech stříbrných úkolů, rostlinka je, jen ti červi nejsou... Žebysem jim tam podstrčila mrtvovci? 8)
     
    Naposledy upraveno: 19/5/19
    Trepifajksl a Honzulka05 tohle ocenili.
  12. Štika

    Štika Mistr fóra

    No výborně už mě to několikrát vykoplo ze hry, no ono je to vlastně jedno,protože padátka až na trpajzlíky je taková ubohost,že když to nepůjde aspoň se nebudo dlouho rozmýšlet s tím seknout.
     
    Trepifajksl a Honzulka05 tohle ocenili.
  13. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Ahoj,asi jsem dost ve skluzu.Napěstováno mám 4932 ani už nevim čeho-jo pohárovky a vypadlo na mě 659 hnusnejch červů.Chybí mi ještě dopěstovat 2268 pohárovky a 641 červů-to teda nevim,kdy a z čeho napadaj,když odpoledne nová pětihodinová akční a mraky dodávek.Snad RT povolí kohoutky?

    Jako vždy můžu na kole štěstí tak maximálně protočit oči,protože bonus na stromy je mi k prdu.
    Sázím a pěstuju bez dotací od EU rozuměj od BP pouze s MJS a vodou,ani bobky nekupuju,s plnou legendou a dvěma uštvanejma želvákama.

    Chci se zeptat,jediná zatím šance na získání Rajčiho výběhu je teď při akci?A pak teprve,ale kdy to bude, až ho dají do obchodu k Jackovi?

    Edit: Ještě,že mám chytrý sousedy-posílaj červíky!
     
  14. chrobáčik79

    chrobáčik79 Rádoby autor

    chtěla jsem se zeptat, kde získám základ dekorace "Dám na stromě" zatím mám jen upgrade a to 2x
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  15. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Ja napestované mám ale chýbajú mi tie červíky.Tak som ráno zasadil žeravý plesnivec som zvedavý koľko ich vyoriem:D:D.
    chrobáčik79 základ kúpiš v meste v obchode za grajciare.
     
  16. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Nakonec jsem dala na děsivce na noc osmihodinovku na pidi, na ostatní plochy pohopole s SH, ale na děsivce nejde. Vypadlo kolem 50 červů z pole, chybí mi 8 červů na stříbrnou pětku. Akční mám na 5. i 6. úkol napěstovanou, tak jsem i dál zasadila ponurý květ. Červi budou padat i z nové akční, tak snad do konce dopadají.
     
    evainfo, Trepifajksl a Honzulka05 tohle ocenili.
  17. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Z osmihodinovky opět 40 červíků,tak změna ,sázím samorostlík a každých 50 minut mám 10 i 11 červůxDtak toto by šlo;)Tak, nevím co jsem kromě straši kytky měla aktivováno ale teď 1hod 5 min, i tak 11červíků dobrých....
     
    Naposledy upraveno: 19/5/19
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, to netušíme, jak to v budoucnu s dostupností tohoto výběhu bude :)

    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    chrobáčik79 - ahoj, klikni tady :)
     
    zahradnice4 a Honzulka05 tohle ocenili.
  19. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    kde najdem Pažravý kľúč ?
    uloha 4/6 je komplet hotova,odmeny okrem pazraveho kluca mam
    kto poradi? :sleepy:;)
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  20. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    já v družstvu žádného Roberta Dlouhého nemám, ani ve splněných úkolech(což je samo blbost, když chlév je nový) co to je Robert Dlouhý?
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.