Viva la Rajče (17.5. - 22.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 16/5/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jana.zape

    jana.zape Velmistr fóra

    Ahoj, kde seženu květinový věneček? Jsem asi úplně blbá :)
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  2. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Skali o čem je řeč? Zatím jsem se dostala pouze k tomu, že probíhají akce kde se na farmě dá.... ale musím pochválit Rt, že přece jen má pochopení pro nás prostojáře


    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    zítra si ofi pročtu.... co vlastně mám dělat:)
     
    Naposledy upraveno: 17/5/19
  3. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    jana.zape - ahoj, květinový věneček nám dává dekorka Butik s květinovými věnečky. Najdeš ho mezi dekoracemi, posadíš třeba do parku nebo na ostrov a budeš chodit věnečky pravidelně sbírat :)

    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    GordonSargent - ahoj, řeč je o dekorce Duchařské světlo (do fazole). V družstvu je odměnou, máš-li sarkofágové hruštičky jako platidlo. Nemáš-li, tak je tam naštěstí ještě jedna, za kterou dáš jen pytlík samorostlíku ;)
    (to samé Stydlivé houby - také je tam dvakrát)
     
    Naposledy upraveno: 17/5/19
  4. .Hanina58.

    .Hanina58. Zelenáč fóra

    • Nevkládej více příspěvků pod sebe. Když chceš něco dopsat, použij u příspěvku možnost "upravit". Děkuji Skali
    Děkuji,,jsou v odměnách ale až po dodávce v diamantovém stupni,kde mám dát hned jeden,,a nevím kde ho vzít???

    jejda,,nějak nám RT dobře zamotalo hlavu,,ale asi i jim se to povedlo zamotat,,ten Sarančí klíč" nemohu nikde najít,,díky za radu,prosím..:)
    *** sloučeny příspěvky
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 18/5/19
    jindrasofr tohle ocenil(a).
  5. anvan

    anvan Dozorce fóra

    DObré ráno,
    myslela jsem, že ten zmatek se i přesto všechno zvládnout dá. Ale dnes jsem zjistila, že pohárovku napěstovat půjde, ale ty červíky nijak neovlivním - a že jich chybí ještě stovky!!! Z jedné plochy 1090 ks. Máte někdo nějaký fígl, kde získat rychle hromadu těch hnusných vypasených červů (padátek)??
     
  6. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    To neznám, ale věděla bych, jak se jim pomstít: Vzít je na ryby nebo do čínské restaurace.:p
     
  7. raddre

    raddre Vévoda fóra

    anvan: koupit za floreny v obchodě, ale to jsi asi slyšet nechtěla, takže na noc vysaď osmihodinovku,nebudou jich sice tisíce,ale nějaká ta stovka jich bude,nejlepší je napěstovat pohárovku a pak pěstovat se strašidelnou kyticí dlouhodobky, stejně takové boltcovitky potřebuješ na krmení tisíce
    .Hanina58.: nejdřív si udělej stříbrné úkoly a pak od 4.úkolů všechny a vrátíš se na začátek a doplníš co nemáš
    Edit: pro stonek není třeba splnit celý úkol, stačí všechny střbrný, celý šestý úkol a pak si vybrat buď kompletní 4. a 3.úkol nebo5.a 2, ušetří se tím dost těch příšer
     
    Naposledy upraveno: 18/5/19
  8. anvan

    anvan Dozorce fóra

    raddre - jasné, tohle jsem vážně slyšet nechtěla. A ani nehodlám kvůli takhle hnusným červům cpát peníze do hry.
    Spíš že zítra začíná (jestli se teda nepletu) na této děsivé ploše druhá akce, druhá akční kytka i druhé padátko - nevím jestli tu bude prostor pro nějaké dlouhodobky na noc a jestli to bude společně padat aspoň průměrně. No uvidíme - když tak opravdu poberu tu trochu červů a nahážu je našim rybkám do nádrže...

    edit: mimochodem 200 červů v obchodě stojí 270 florenů, což je v přepočtu cca 150 kč. Za ně si raděj koupím v reálném obchodě reálnou kachničku a červy fakt přenechám těm rybám nebo divným gurmánům...;)
     
  9. jana.zape

    jana.zape Velmistr fóra

    Skali .... moc děkuju, k dispozici je jen jeden?
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  10. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    jana.zape - ahoj, ano k dispozici je jenom 1 butik ale dává 3 věnečky za 6 hodin
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  11. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak s cervikama je to jak by se dalo cekat - z prvni sklizne zasoba fuc a akci kytka je dohnala...
    Jen jsem se kouknul a mam teda teprve rozdelany 4 ukol, tedy prvni stribrny od tech tri predtim, jdu nejdriv pro stonek a pak zpet pro klice abych se dostal k tem drivejsim ukolum... ale kdyz vidim ze zitra zacne druha cast jine akce na stejne plose, tak asi na ne nebude vubec cas pestovat...
    Problem je trochu v tom, ze rano nestiham roztocit kolo stesti tak moc, aby z nej neco vypadlo... listku mam tisice v bednach, ale cas v nich nejak nemuzu najit...
     
  12. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Ahoj. Tak já mám také problém s padáním těch červů. Akční kytku napěstuju, zítra rano zasadim sedmihodinovku a od dvou začnou padat dvoje padátka:p Červů mě chybí hodně přes 600, tak nevim:wuerg:
     
    evainfo a Honzulka05 tohle ocenili.
  13. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    A červi se rozlezou.... no jo nelezou.
     
    zahradnice4 a Honzulka05 tohle ocenili.
  14. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Že je akce na hřbitově jsem zjistil včera kolem sedmnácté, kdy jsem sklízel poslední farmu kvůli akčním na ostatních plochách a až dnes jsem se dostal k úkolu a ke čtení diskuse. Jsem moc rád, že jste tu rozebírali, co a jak, neb mi to ušetřilo podrobnější studování přehledu. Ale stejně bych začal jako vždy všechny stříbrné a pak šestý kvůli stonku a až pak bych řešil dekorky. Takto to mám ušetřené. Padátka jsou samo už fuč, nastává čekání... Já se jim ani nedivím - zem vyprahlá, žádná obživa,co na tom světě vlastně pohledávat.
    Jo a připomínají mi tu potvůrku orgoj -chorchoj. Snad jen.že tento by měl být mnohem větší.
     
  15. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Kolik jsi na to protočila lístků?
    Já teď točila 100 modrých a 150 zelených s výsledkem Velká nula.

    Edit
    Zkusím tedy večer, ale myslím, že to spíš je momentálním náhodným číslem farmy.
    Jinak bych z toho množství protočených lístků měla aspoň jeden :p.
     
    Naposledy upraveno: 18/5/19
  16. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    ašada, rovnou stovku modrejch... ale mám tu výhodu, že přitáhnu v době, kdy už ostatní dávno mají zaseto na malých a ta fronta na kolo není tak dlouhá. Léty ověřeno, po desáté večerní to padá z kola nejlépe, i když včera to bylo přece jen poněkud neobvyklé... a přece ten forbes neopustím, když to bylo proložené navíc i růžovými chlívky a pomocníky. No trochu jsem to včera večer přehnala:
    [​IMG] a na dokončení potřebuji o dva tácy méně, ale nebyl čas počítat:)

    Skali, nenačapala jsi mně na hruškáchxD

    [​IMG]
     
  17. zajanda

    zajanda Pisálek fóra

    Čtu a bla bla bla a ještě větší zmatek z toho mám. Všude pěstuji akční rostlinky a úplně z toho mám v hlavě guláš a co dál? Na to nemám odpověd' a znovu to pročítat to se mi nechce a tak vyčkám a snad se někam posunu a až narazím na to co nevím, tak se budu znovu koukat na příspěvky ostatních a přece jen se dopídím co dál.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  18. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Tedy ze dvou ploch osmihodinovek 80 červů >:( to bych na celou akci potřebovala o týden víc;)no co, nějak to dopadne ale kupovat nic nebudu ani náhodou:p
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    zajanda - nehledej v tom složitosti :)
    Na farmě si klikni na to rajče
    farma.png
    Na hřbitově na toho megačerva
    hřbitov.png
    A na akční spešl ploše plníš úkoly u jednotlivých zvířátek
    spešl plocha.png
    A dál už to půjde samo ;)
     
  20. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký rajčatový podvečer všem ;) přestože mám jako vždy na ploše základní údaje o akcích a bylo mi vše jasné, mi dnes červíci požírají okvětní lístky a za směrovkovým keříkem mi vylézají trpajzlíci xD hřbitůvek je nějaký vysušený a červíci raději řádí u sousedů, tak nevím co zachraňovat a kde ubrat :p. Na noc jsem tedy zasela všude dlouhodobky. Zítra volno, tak ráno u kafíčka se zorientuji, kde, co a kolik čeho vlastně mám :p. Musím říci, se mi líbí tento chaos, který jsem na farmičce ještě nezažila, no snad se v tom RT nezhlédne xD jednou vážně stačilo.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.