Viva la Rajče (17.5. - 22.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 16/5/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jana.zape

    jana.zape Velmistr fóra

    Ahoj, potřebuju sarnačí klíč,nevím,kde ho sehnat , už jsem jak ****** :music:
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  2. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    jana.zape - ahoj, sarančí klíče jsou odměnou od 4. do 6. úkolu v diamantových stupních. Takže tam musíš klíč získat a pak ho můžeš dodat kam potřebuješ.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  3. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    proč se do prkvandic nemůžu dostat do sklepení...pořád samé problémy,nic nefunguje, potřebuji jen doplnit..do květinářství a skleníku se dostanu:wuerg::mad::mad:
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    marcelina0007 - ahoj, pokud se tam snažíš dostat teď - po 12. hodině, tak už se tam nedostaneš - tato akce skončila
    2. část (19.5. 14:00 - 22.5. 12:00)

    Jinak do sklepení se muselo přepnout tlačítko vlevo (stejně jako třeba do skleníku) a začínalo se na políčku u dveří (nahoře).
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  5. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Akci jsem nechtěla dělat, jen jsem omylem rozpěstovala pohárovku, tak mi to nedalo a bude za chvíli hotová a to i z toho důvodu, že buburostlin mám kolem 16 tisíc i více a není už co pěstovat, snad jen duchů je o maličko míň, ale není to poslední děsivka, tak se to dožene příště
    ;)
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  6. jana.zape

    jana.zape Velmistr fóra

    Skali ... hledám jak blázen a nevím ,kde v diamantových stupních? Nikde nevidím, že by mě něco chybělo..... jen ten zmíněný klíč , děkuju.
     
  7. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    jana.zape - v tom úkolu v družstvu (viva la Rajče)

    zape.png
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.