Vikingská sága (legenda) (2.5. - 8.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 28/4/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    299 rohu neni tak moc, ale ted spis jde o dilema, zda na noc akcni nebo dlouhodobku... den da jen 2 sklizne a pak dlouhou na zbytek, nebo tri a jednu kratkou s nevyuzitim casti noci ale zase bude plno kviti... no to zas bude dilema...
     
  2. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Napiéš, až se rozhodneš. :D
     
    bursuk59, abc23 a Trepifajksl tohle ocenili.
  3. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Tak jsem se konečně dostala ke sklizni. Vypadlo 312 rohů, což by šlo.
    Prales 68 - mix stromů, 7 chlévů 2 výrobny a velkokapaciťáky
    Plantáž 68 - cukrmeloun
    Mýtina 41 - ještě něco dneska bude...
    Divoška 79 - bér
    Hlavní 51 - borůvky a pár stromů (borůvky z časového presu, ale koukám, že za cca 5 hodin je to krásné a kdybych je otočila dvakrát, tak jsem na tom líp jak s celým bérem :D)
    Stěhování pouhých 5 JC ;)
    Na noc hodím něco dlouhého a pěstit mám v plánu zhruba na 3,5 plochách. Tak uvidím, jak to půjde, snad to bude stačit ;)
    Mně smajlíci jdou :D Asi už to opravili :p
     
    Naposledy upraveno: 2/5/17
  4. jarda.drak6

    jarda.drak6 Mistr fóra

    Bourat nic nebudu, co udělám, udělám. Většinu akcí budu vypouštět, hraju to jen pro zábavu, neotročím tomu. Holt musím počítat, že na level 200 se dostanu asi za dvanáct let......
     
  5. 21Hans

    21Hans Vycházející hvězda fóra

    Máš to na začátku jak tam ukazujou ve mlýně že musíš mít celkem 5000 ale to je na vše aby jsi to mohl splnit jinak nemusíš mít tolik.
     
    bursuk59 tohle ocenil(a).
  6. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    21Hans: jak jsem již psal potřebuješ jen 2000. To že na obrázku je 5000 je naprosto o ničem, protože to je testovací účet a uvedený počet byl na účet vložen. U jiných akcí zahlédneš na obrázku klidně i 99 tis.
     
  7. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak napestovano 810 akcniho, sklizenim velkych poli a par drobaku (hlavni, divoka a cast baha) dalo 80 kusu, no z 90 velkych akcnich ujde... tak jsem dal horec s hnojem (a bonus kvetiny) a melouna (stejny cas s vodou) a zitra se uvidi... pak se muzu uz rozhodovat, zda mi chybi vic rostlin nebo rohu :)
     
  8. lalaX21

    lalaX21 Pilný autor

    Tak já mám 182 rohů a jedu s úsměvem. Hraju když mám náladu ( pár dnů třeba nic ). Nevím proč akce jsou jedna za druhou, možná by stačila jedna za měsíc, chodím i do práce :p. Ale vždycky začnu... Tak makééééééééééééj :D:D:D
     
  9. abc23

    abc23 Komisař fóra

    21Hans a těch žlutých akčních myslíš, že bys dal 50.000 :))))

    Já budu muset dát akční i na nějakou plochu přes noc, protože jsem se zase až teď dostala k první sklizni akční, takže ještě dávám těch 90ks na plac s SH, ať mám aspoň něco na zasetí.. zítra se k tomu moc nedostanu, možná přes oběd, ale to je nejisté.. takže pro sichr raději budu pěstit a padátka se kdyžtak doženou.
     
  10. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    abc23 Co takhle kompromis? Ja budu akcni hazet pres noc na Baha (tam zadne oslnive padatkove vysledky nemivam), na farmu pujdou dlouhodobky a je po starostech.
     
  11. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Furt jsem se ještě nedostala k mletí. A smajlíci nejdou. To si snad mám obstarávat vlastní? :(
     
  12. prdelka010

    prdelka010 Vycházející hvězda fóra

    tak mám sklízet a nejde to, že se vůbec divím
     
  13. abc23

    abc23 Komisař fóra

    matlafous123
    varianta by to byla, asi vykácím deštný prales. Ještě popřemýšlím xD Možná zaseju jen na Plantáži. Rohů 358, to celkem jde na první den.
     
  14. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Počáteční stav 220 pohárů. Nyní 249. Ale budu ještě sklízet, tak snad něco dopadá. U husy jsem získal 55 mincí. 3 pokus. Počáteční statistika:
    PL39,PR43,MÝ48,DI39,HL49 a dva z kouzelných.
     
  15. pigi1313

    pigi1313 Velmistr fóra

    Matlafous JC mám na každém poli po třech kusech na Ba. cukr meloun a růž.stáje a výrobny na Fa. vodnici +1 zelenina, růž.výrobny a stromy které nedávám nikdy pryč vše navyšuji vším co dává více BZ u mne to takto vychází..
     
  16. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    pigi1313 To si delas legraci? 8) Sklizis plochy s sanci +15% a mas takove vysledky? o_Oo_Oo_O To me picni, to snad neni mozny! A jeste navic s umelym navysenim BZ....
    Kdes tu farmu sehnal? :music:o_O Kruci, jestli tohle neni vyjimka potvrzujici pravidlo, pak delam nekde neco spatne :wuerg:

    EDIT: Jen tak od oka...kolik ze mas na plochach staji a vyroben? A nemluvis o kouzelnych stromech, ze ne?
     
    Naposledy upraveno: 2/5/17
  17. doben

    doben Ikona fóra

    Video k akci


    Video opět obsahuje kód.
    Tento kód mi pošlete herní poštou. Kód není od RT, takže nelze využít jiným způsobem.
    Každý za kód získá 0,5 JC bodu.​
     
  18. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Tak žádný kompromis, na noc šel bér (mimo mýtiny, tu fakt bourat nechcu) a na Baha meflouny. Tak snad z toho něco ráno naroží [​IMG]
    Takhle by to šlo [​IMG] [​IMG]
    (20% na urychlení vymixoval barman a 10 % zkrátil alchymista)
     
    Naposledy upraveno: 2/5/17
  19. flexka

    flexka Hrabě fóra

    Je to nějaké přísné. Zkusila jsem ten první darovaný pokus a nic moc, teda. Topůrko je jasné, tam má každý vždycky plný počet, hlavu jsem měla na 4 a půl puntíku a runu na 4 a jenom 40 mincí. No štěstí nemám a tohle bylo to nejlepší, co jsem poskládala z těch zkušebních hodů. No jsem zvědavá, jestli nějaký bonus (aspoň nálepku) budu mít.
     
  20. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Jako vždy rozpěstovávám se zpožděním, ale už na třech plochách zlatý kořen na malých polích zasazen. Na farmě a louce byl připraven bér, na mýtině obrstromy, zvěřince a produktové stromy, ostrov cukrový meloun a prales xxl stromy. Vypadávátek něco málo přes 5OO.
    Matlafous, protože jsem zvyklá dodávat své "zdroje" tak pouze polovina byla z počáteční sklizně, bér se osvědčil. Druhou polovinu dodaly růže, které jsem 3x na farmě otočila, stejně jsem potřebovala něco doplnit do stodoly. A o stromech xxl, vylepšených stájích a navyšování BZ pomocí mazlíků a řemesel... asi to u mě neplatí, spíš se tím dostávám do červených čísel a stáj, třeba růžová zabere velké pole, nezaznamenala jsem, že by z nich vypadlo víc než 1 vypadávátko, ale možná se mýlím;):)
    edit:skalaro, taky jsi mohla jen ukázat bér, který jsi dala na noc, ale dala jsi tam i to důležité doplnění a tak by tomu mělo být, ne jen dát číslo nebo čas.
     
    Naposledy upraveno: 2/5/17
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.