Vikingská sága (legenda) (2.5. - 8.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 28/4/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Já 196. Tak si jdu spravit chuť sledováním denního zpravodajství. :D - než tedy rozpěstuji akční.
     
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak teď ještě záleží na tom, jak budou rohy padat z akční. Na mé farmě ze směsi chlévů, stromů, špaldy a na baha cukrmelounu 195 rohů. Já jsem spokojená.
     
  3. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    co naříkaté, já mám jen 154, ječmen,stromy, obrstromy, cukrový meloun a chlévy ...pomalu překopávám farmu, chlévy pryč,dát pole 2X2 nasít dvouhodinovku a čekat až dozraje první várka akčních;)
     
  4. eli2006

    eli2006 Vážený autor

    Rohů 214.Hodila jsem zkušební sekyrku a na třetí pokus mám 55 hvězdiček=nálepka a 2x Ingrid.
     
  5. olivka1180

    olivka1180 Pilný autor

    První sklizeň přinesla 357 rohů. Tak snad aspoň něco z těch odměn zvládnu "vyzobat" ;)
     
  6. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Jste jako normální, jo? Já tu nepříčetně jásám nad svými 172 rohy a vy takhle?
    Z plně obsazeného zvěřince jen 6 ks. Dva v něm nedostanou nažrat.
    :DxDxD
     
  7. marenka

    marenka Vycházející hvězda fóra

    268 padatek vsude stromy. Hl-52, Dl -54, LM- 46, DP-57, B-59.
     
  8. -Berry.308-

    -Berry.308- Pilný autor

    tak jsem si zkusmo hodila a mám to na druhý pokus,to půjde
     
  9. KOLENO1970

    KOLENO1970 Rádoby autor

    Při první sklzni 249 padátek,na mojí farmě až nad průměr.
     
  10. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    taky slabota 231 rohů:oops:
     
  11. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Skúška v hádzaní sekerkou na 2 pokus trefa do čierneho a 60 mincí.Uvidím ako to pôjde ďalej.Tých rohov na pitie mám 228 tak neviem pokiaľ prídem ak prídem.
     
  12. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Hodila jsem si první pokus, který jsem obdržela a hned trefa na první pokus a 65 mincí, takto by to mohlo jít stále a bude brzy hotovo. Jinak rohů padlo 265, tak to padá slušně
    ;)
     
  13. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Už jsem to našla, už jsem vrhla. Trefa na 3. pokus.
    Jo - a proč můžeme získat koš střelce, když házíme sekerou?
     
    Naposledy upraveno: 2/5/17
  14. malinkami

    malinkami Velmistr fóra

    čaute, dobrý [​IMG] a nejdou mi tu smajlíky :((
     
    Naposledy upraveno: 2/5/17
  15. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Zkouším smajlíky;):p8)xD některé mi jdou, všechny ne.Rohů vypadlo 221
     
  16. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Pekne odpoledne vsem! Sklizeno az ted, pac: prijedu domu a dite se vratilo ze skoly s 39 st.C.... takze Paralen, caj, postel,... nalozim psa, dovezu k doktorovi (na pohmat vsechny kosti v cajku, dalsi 3 dny chladit packu a jestli otok spadne, mame vyhrano - jinak jdeme na RTG), babicce naladit satelit (vzdycky si neco pomacka a rozladi), dedeckovi objednat gumy na auto a pak jsem se vitezoslavne dostala ke sklizeni s temito vysledky:
    divoka (prevazne ruzove chlivky): 52
    hlavni (karafiaty - uff prekvapily): 91
    mytina (begonie - do druzstva): 48
    plantaz (cajot - syslim do stodoly): 53
    prales (cukr. meloun - do stodoly): 63 = 307 celkem

    No, rozpestuju a uvidim, jak me to chytne - kytka je dost dlouha, abych na farmu moc nemusela, coz mi vyhovuje, vzhledem k tomu, jak me posledni dobou stve a nebavi, tak treba akci i dodelam.
     
  17. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak pokus s porovnáním stromů a karafiátů nic moc neřekl - jedna louka plná stromů = 50 rohů, druhá s karafiáty = 54, nejlíp kupodivu dopadl mix stromů a karafiátů = 57. Ale v zásadě ty rozdíly přičítám náhodnému rozptylu, takže podle prvního pokusu ti nakonec asi je jedno. Když budu potřebovat doplnit plody, budu dávat jako přípravu stromy, jinak zůstávám u karafiátů.
    Bahama je u mne tradičně slabší, ale v souhrnu to hodilo 262 rohů (včetně dárků ovšem), takže za mě dobrý :)

    Jo a smajlíky mi taky zlobí, jsou vidět jen některé :eek:
     
  18. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký den všem , tak jsem drobet zklamaná ... v dálce nějaký ostrov a design je hotový ... si s tím vážně pohráli ... sekalo se to!! každá plocha trvala při sklizni s pomocníky docela dlouho a celkem jsem sklízela přes 20 minut s 8-mi želváky, mrzlo to i při přechodu na další plochu a ozuzit na rozpěstování, či celou lesní s obr stromky byla katastrofa, kdy to u každého druhého stromku zmrzlo a musela jsem čekat. Moc si zde nestěžuji, ale je to horší a horší ... a to jde jen jedna akce ... no jako platiče mě to vytáčí. Pěstuji na třech plochách, dvě jsou se stromky.
    Ale při vypadání 386-ti rohů mě to usmířilo, ten jediný šťastný ksichtík tu neukážu, protože ani smajlíci nefungují ... je to jenom u mě, nebo to i druzí nevidí?
    Tak přeji všem hezkou hru a hodně padátek.
     
  19. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Ahojky :)
    tak po sklizni dvou ploch 105 kousků, z darované polévky propadák :D 32 bodíků na pátý a prej nádhera no nevím :D ale raději nebudu kontrolovat zuby :D ještě by mě kously :D Stačí že na mě vrčí můj zubař :D :D :D
    ještě čekají tři plochy stromů, takže zatím pohodička :)

    jop ze smajlíků mám taky supr športku :D :D
     
  20. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Já na to zapomněl .... o_O takže si ten jeden roh, co mně někdo poslal, můžu strčit tak akorát do zádele.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.