Vikingská sága (legenda) (2.5. - 8.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 28/4/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    mno, mohlo to dopadnout hůř - 2x lasička, oranž. lanýže a červení bobři, z předchozí akce ještě žlutí orli a červení pštrosi, ze stromů 2x oskeruše XL a 1x XXL, a mandlovník XXL, olivovník XXL a rakytník XXL
     
  2. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Včera večer jsem dychtivě odkryla taj.chlívky, které jsme dostali jako odměnu ve hře, a opět jsem dostala studenou sprchu.
    žluté lišky - žluté sovy - žlutí orli - žluté sovy. Báječné odměny, jen co je pravda. Co k tomu dodat? Jak říkali medvědi támhle někde od Kolína ..."pane, tohle je nějaká pěkně vypečená hra..."
     
  3. milena8111

    milena8111 Pisálek fóra

    já měla dostat diamantovou husu a nedostala jsem nic, jen krejcary a BZ za akční kořen a rohy na pití

    hurá, už doletěla
     
    Naposledy upraveno: 9/5/17
    petaM2001 a Janké861 tohle ocenili.
  4. jarda.drak6

    jarda.drak6 Mistr fóra

    Stonek jsem získal a víc nepotřebuji... Ale za mince jsem si vzal sazenice a byla tam sekvoj, bonus jak má být....
     
  5. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Diamantova husa v poradku pripsana, jen k tomu uklidu jsem se jeste nedostala, tak nevim, jak to s nim nakonec dopadne, jestli ji ted jen tak narychlo s necim prohodim xD8)
     
    milostivas, GordonSargent a petaM2001 tohle ocenili.
  6. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Diamantová husa je už na ploše ;)
     
    milostivas a petaM2001 tohle ocenili.
  7. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Vaše dekorace husy už přiletěly na vaše účty, některé měly drobné zpoždění, asi netrefily cestu. :)

    danda
     
  8. malinkami

    malinkami Velmistr fóra

    čaute :music:
    tak TS a TCH potěšily :inlove: první sekvojka, druhá lasička, druhá akácie a první akébie (XL) :p

    [​IMG] [​IMG]
    děkuji sousedům za sousedskou pomoc a za dárečky ;)

    EDIT: žíííšo_O...ještě jsem tu chtěla přilípnout získaný řádek:p
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 10/5/17
  9. majka48..jahudka

    majka48..jahudka Pisálek fóra

    pořad nemám diamantovou husu.nechapu to.měla jsem odehrano jen 15 her ale trefila jsem a psali že ji mám,tak dostanu nebo ne?
     
  10. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj majka48..jahudka,

    bohužel nedostaneš, podmínky pro získání Diamantové husy byly totiž dvě. Za 1. zásah středu na první pokus a za 2. odehrání 40ti her.
     
    milostivas a petaM2001 tohle ocenili.
  11. abc23

    abc23 Komisař fóra

    Jelikož jsem sázela dekorky i na mýtinu kvůli dohnání co nejvíce BZ do 100vky a pak je vždycky bourala před akcí, když měly být padadla jen třeba z farmy.. pak je zase dávala zpátky.. tak už se řídím jenom podle "výnosnost BZ/h .. popřípadě když je hodně krátká - třeba 8hod a vím, že sklízím ráno /večer po 12hod tak si vyberu tu delší s více BZ.. ale jinak to jde přeskládat celkem rychle! Neboj se toho :)
     
    petaM2001 a matlafous123 tohle ocenili.
  12. ldivacka

    ldivacka Magnát fóra

    Vikingská sága byla super, tak jako loni ;)
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  13. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Akce již skončila, akční předměty byly přepočtené, report z akce je odeslaný a děkujeme všem za zpětnou vazbu. Téma zamykám.
    danda
     
    milostivas a petaM2001 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.