Vikingská sága (legenda) (2.5. - 8.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 28/4/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Ahoj, máme krásný slunečný den. Doházela jsem poslední hod, ovšem diamantovou husu ani po 67 pokusech nemám. Škoda, tím mi chybí jedna nálepka. Jinak akce opravdu pěkná, pořídila jsem si alespoň dvě dekorky, trable s lucernami a veverčí tajemství. :)
     
  2. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Akci jsem udělal dokonce 2x :)na kontě má odehráno 84 her:), je zajímavé že z posledních 10 hodů jsem měl 2 x na první pokus, několikrát na druhý a několik 3 a 5 pokusů, všechny byly na plno:DAsi RT povolily pravděpodobnost zásahů[​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 8/5/17
  3. Manažerka

    Manažerka Pisálek fóra

    Tak jsem zjistila, že mi přepěstované akční vystačili na víc než jen dvě hry :oops: škoda, že ten jeden vývar už nejde udělat.
    [​IMG]
     
  4. zmel

    zmel Pilný autor

    akciu som nedokončila, chýbali 3 rohy...
     
  5. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Tak hotové, doktore :D (zaplaťpámbů, že je konec, bo už mi jdou oči šejdrem a v noci se mi o Ingrid i zdálo o_O)

    Poslední hod: [​IMG] - co k tomu říct.....mno....těsně vedle xD
    Takže končím zahalená zlatem :D
    [​IMG] Děkuji za držení palců a psychickou podporu :inlove:
    PS: Stejně by mi to v diamantových šatečkách neslušelo xD;)
     
  6. zdenkaamirek10

    zdenkaamirek10 Osvícený autor

    Hodila jsem si 55 x. Diamantovou nemám, ale to nevadí. Utratila jsem všechny mince, nezbyla ani jediná. Vykoupila jsem vše různé a ještě jsem měla na 1 dekorku. Krásný zbytek dne.
     
  7. malanek70

    malanek70 Expert fóra

    Kde najdu tu Ingrid husu? 40 her jsem splnil a husa nikde
     
    vilm4, Boty, maribeja a 1 další uživatel tohle ocenili.
  8. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Taky jsem jí hledala, ale zatím marně. Doufám, že ji nemáme jenom slíbenou.:mad:
     
    vilm4, Boty a Helena1313 tohle ocenili.
  9. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Zdravím,
    takovéto odměny se dodávají do 24 hodin, stejně jako výměna akčního zboží.
     
  10. malanek70

    malanek70 Expert fóra

    nezmarka.cz, - dík, tak snad ještě Ingrid dorazí ;):p
     
  11. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    59 hodu, 2928 minci, 3 zustaly, zisk 49,63 minci/hod, koupena dekorka za 700+600 bodu, krome hvezdicek i ostatni...
    Celkem narocny, zbylo mi spousta rohu, prvni den jsem nemusel delat dlouhodobku na noc po rozpestovani... ale to clovek predem nevi...
     
  12. janinka165

    janinka165 Znalec fóra

    K stonke mi chýbal jeden hod. Nuž čo, nie vždy sa zadarí. ;)
     
  13. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    hm z tajemna vše do lišty:sleepy:
     
  14. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Z TCH, ktere jsem puvodne nemela v planu vubec brat: 2x oranz. lisky (ty jsem nemela), 1x zlute lisky a 1x cervena konska staj, tudiz mezi OaD a expresem prijimam objednavky ;)
     
  15. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahojte, tak ja som si spokojne varila obedík a na čas samozrejme zabudla. K pc som sadla 15min. pred koncom a v hrôze zistila, že som len na 30 hre :( To je tak, keď si to nechávam na poslednú chvíľu (nepoučiteľná). Našťastie sa podarilo dohrať, ale adrenalín to teda bol poriadny. Z obchodu povyberala už len v posledných minútkach, takže čas na rozmýšľanie, čo by sa hodilo viac ani nebol. Akurát ma mrzí, že pri tom nekonečnom pestovaní mi toho toľko ostalo nevyužité :(
    [​IMG]
    Všetkým ktorým sa darilo blahoželám. A tí, čo dosiahli len na zlatú nebuďte smutní, máte u mňa obdiv, že ste to nevzdávali:inlove:
     
  16. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    I mistr tesař se někdy utne, ale zato to dokazuje že i moderátor může být chybující hráč, který se s tím i pochlubí;)
    matlafous, kdyby šly dávat do expresu neodtajněné stáje, tak je tam klidně nacpu a vyjde to nastejno, takto mně zbytečně 5 hodin zabírají místo, než se vylíhnou:)
     
  17. LindaFarmářka61

    LindaFarmářka61 Pilný autor

    Ahoj všichni, akci jsem dokončila s odřenýma ušima-42 hodů, ale po delší době mám velikou radost z taj. stromů. Dvě citlivky a jedna ledová šiška, či šišková jedle, nebo jak se to jmenuje. Hurrá, slintala jsem po ní už dlouho, takže krom toho, že mě Ingrid baví i radost z tajemna. Zbytek sice do lišty, ale to nevadí.
    krásný večer, i když se sakramentsky ochladilo, takový byl krásný den, ale už je zase hnusně...Mějte se a fajn hru...LF
    (a veliký dík všem za dárečky, bez nich by to asi nedopadlo)
     
  18. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    Zdravím,
    ja som spokojná. Diamatová krásavica padla pomerne skoro, doplnila som chýbajúcu dekorku do riadku a zobrala aj tú najdrahšiu. Vyzobala som potrebné z druhého oddelenia a aj keď som váhala, zobrala som aj tajomnice. Hodila som to po konci akcie na plochy a ...
    Prvá - kurnik žltý, druhá - bobríci ... No hotovo! Ale posledná BIZÓNI - moji prví. Tak - spokojnosť. Zo stromov na Bahame - len lišta, ale na Farme dve Citlivky! Takže - Nech žije Ingrid - aj keď je len hus. A potom - kto nechce málo - nezaslúži si viac.
    A hor sa na ďalšiu športovú akciu!
     
  19. Janka79

    Janka79 Mistr fóra

    Ahojky tak jsem spokojená na farmě stromy nic, ale mám konečně prvního bizona potvůrka si tedy dal načas :inlove::D Ještě se podívám na baha tam to hodím na noc ať mám ráno překvapení ...možná :p Janča
     
  20. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Taky jsem tajně doufala v bizona, ale kde nic tu nic. Všechno do lišty.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.