Vikingská sága (legenda) (2.5. - 8.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 28/4/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. maribeja

    maribeja Stará škola

    Ahoj farmáři všem přeji krásný sluneční den ,na farmu v normálu,teda je z ní spíše zvěřinec ,sice toho moc nedám ,když je hned další akce ,ale něco ano.Husa se povedla diamantová hned na druhý pokus ,zato zlatá až na 48 pokus celkem pokusů 51 víc není kvítí,vykoupeno skoro vše až na pinkie koláče a dvě hvězdy.Z dekorek zakoupena lucerničková dává nejvíce BZ.
     
  2. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Odehrano 51 her, mam i to, co jsem ani nechtela (tj. TCH, ktere stejne nejspis nacpu do expresu) a tim koncim tva Mana s hodnocenim (jako ve skole): 2/3
    + tentokrat pro osmihodinovou kytku, kdy na farmu neni tolik casu, ani nalady (jindy by mi asi dost vadila)
    + padatka nebylo tentokrat treba absolutne resit (akcni jsem davala i na noc)
    + zabavna minihra (ditko se u ni pri marodeni vyradilo) a fajn odmeny
    - opakujici se akce
    - nekolikata pestovacka po sobe, a to bez napadu a bez pauzy
    - opet desetitisice kytek
    Po 14 hod. budu muset nejspis prohrabat bednu a prekopat komplet park i ostrov, pac se zacinam ztracet v hodnotach dekorek.

    Nalepky komplet:
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 8/5/17
  3. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    matlafous - právě jsem strávila hodinu v parku a na ostrově - a stejně myslím, že jsem to nesestavila optimálně xD
     
  4. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Medvánek Ja se toho taky lehce desim... hlavne toho pocitani xD, ale pockam si jeste na diamantovou Ingrid a chca nechca se do toho pustim :music:

    Mikeš Dekuji ti, kocourku, za super nabidku... nebyt to za timto ucelem, byla bych potesena ;):D, nicmene pri predstave teto cinnosti na sve farme mi vstavaji vlasy hruzou na hlave (kor, kdyz to ma clovek tridit na BZ/TBZ, jejich pocet a jeste velikost tak, aby se na plochu vesly) :wuerg: Jinak Vysocina od rano azuro, takze ano - aspon k tomu sviti, jako o zivot ;)
     
    Naposledy upraveno: 8/5/17
  5. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    maribeja - nechceš nám tím tvrdit, že je někde slunečno?
    matlafousku - inventuru v dekoracích ti vůbec nezávidím.To je něco, co se mi příčí.
    Také bych ji potřeboval, nechceš zaskočit?
    :D
    Poslední várku sklízím ve 13.10, namelu a pak to ještě roztočím. Tedy aspoň doufám,
    nezasáhne-li nějaká vyšší moc (u nás obvykle výpadek el. proudu).
    :D

    Edit
    No teda, kdyby to tak vám někdo dělal s tím azurem.
    U nás je obloha od rána černá až běda přeběda a 10 stupňů k tomu.
     
    Naposledy upraveno: 8/5/17
  6. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    u nás na vysočině jasno jak skončí akce šupajdím s kočárkem ven půjdu omrknout komedianty páč pouť se blížíxD

    zase jsem o kousek blíž k dekorce aktuálně 515 mincí a na poslední hod potřebuji ještě 31 rohů tak uvidíme;)
     
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak snad to je tím, že jsem na ni už ani nečekala - hod č. 44 (poslední, protože už nemám kytky) a Ingrid je diamantová :)

    [​IMG]
     
  8. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Ač jsem měla pramálo chuti do akce ,tak hotovo i s diamantem:music:to sem fakt nečekala.Hele horská ryběnko-nezoufej:inlove:mě se ta zlatá líbí víc.Hezký zbytek volna .
     
  9. zmel

    zmel Pilný autor

    ešte stále mi chýba 33 tých malých nepodarených rohov. Bude to buď alebo ...
     
    evainfo a petaM2001 tohle ocenili.
  10. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Mám hotovo.Zbylo mi 295 mincí.Není za co utratit.:(
     
  11. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    mituli - mně se taky zlatá líbí víc :D Takže jsem se rozhodla, že tu diamantovou nechci. Tak a maj to. Ať si ji nechaj ;)
    Jo a z toho zapomenutého obsidiánu vylezly žluté lišky o_O Když se daří, tak se daří...xD
     
  12. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Jak je to relativní :) - já bych žluté lišky brala hned, zatím mi z žádné tajemnice nevyšly a jen díky hodným spoluhráčům mám obyčejné lišky darované, za mě se už nedaly získat. Ale mně se lišky vyhýbají důsledně a i z koupených tajemnic mi důsledně lezou oranžové husy.
     
  13. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    skalara - nevzdávaj to, dnes má Ingrid meniny (slovenský kalendár), každú návštevu odmení darčekom - lepším vrhom, možno na teba
    práve čaká a teba nikde...:cry:
     
  14. smatrelka31

    smatrelka31 Pilný autor

    A je to tam! Akcia úspešne ukončená, diamantová husa je tiež, tak čo viac si želať.
    Pekný sviatočný deň farmári 8):)8)
     
  15. kopretina.82

    kopretina.82 Obyvatel fóra

    Tak akce úspěšně ukončena a úplně obnovený ostrov pokladů a park. uz jsem to dlouho neměnila tak jsem zvědava na rozdíl v Bz a TBz
     
  16. anica16

    anica16 Aktivní autor

    hezke svatecni odpoledne tak jsem ani nedychala posledni mleti a posledni mozny hod a ja mam diamant .jupiiii takovou radost jsem nemela uz dlouho je fakt 47pokus ale je to domaaa.xD
     
  17. Boty

    Boty Magnát fóra

    U nás od rána slunečno až hrůza, včera vichřice s deštěm zítra bude asi sněžit :p
    Farma přestavěná na normál provoz, chtělo by to aspoň dva dny odpočinout si na realné zahradě a ve skleníku :)))
    Tak ať se všem pilným daří :)))
     
  18. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    tak melu poslední snad se zadaří a bude na dekorku;)

    edit-[​IMG] a jde se ven ještě odpolko tajemno a jináč do fotbálku si dám od farmy oddych
     
    Naposledy upraveno: 8/5/17
  19. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    petaM2001 tohle ocenil(a).
  20. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Z 49 pokusů 3x diamantový a párkrát zlatý, metoda neřízené střely byla úspěšnější než "vědecký" postup a když se daří tak jsem si i zkušebně 3x zatočila ve mlýně

    [​IMG] :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.