Vikingská sága (legenda) (2.5. - 8.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 28/4/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -Amalka

    -Amalka Magnát fóra

    Tak po včerejším 40. hodu jsem předělala farmu, že už jako s akcí končím. A začaly vypadávat padátka jak vzteklý, tak jsem opět zasela ten kořen. Se picnu. xD
     
  2. agoros

    agoros Perspektivní autor

    diamantova husa je doma. a to uz som si myslel, ze končím.. :) ale podarilo sa nakoniec.
     
  3. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak odehráno vše, diamantka nepřiletěla. Tak jsem ještě znova zasadila akční (rohů je dost, aby se to vyplatilo) a zkusím ještě nad rámec, třeba se štěstí unaví. Ale i kdyby ne, nevadí, akce se mi moc líbila a i zlatá Ingrid mi stačí :)
     
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Ingrid na mé farmě před chvílí odhodila čtyřicátou sekeru. Diamantový obleček si nevyházela, je to husí kopyto... :)
    Tak ať se daří všem, co finišují nebo hamouní mince na vykoupení vikingského supermarketu :)
     
  5. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    pechfógl - nejen, že čertík někde číhá, ale on tu na tebe jeden i myslí.
    :D
    Honem oškubej tu husu, povídá se přece, že čert se bojí peří.
    :D
    Já jsem se domníval, že tu diamantovou mají nastavenou v nějakém pořadí všichni.
    Když jsem ji dostal na 31. vrh já, tak potom už přece každý.
    xD
    Bezejmenný - já už ve vypadávátkách dávno žádnou logiku nehledám.
    :D
     
  6. Ria30.

    Ria30. Guest

    astrid888 a petaM2001 tohle ocenili.
  7. Magduška56

    Magduška56 Rádoby autor

    ´dakujem pekne
     
  8. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Odtajneny TS na Baha: clausena XXL a XL, 2x ledvinovik XXL (ten jsem nemela), mangostan XXL, durian
    na farme: 2x cukr. javor XXL, ledova jedle, rakytnik XXL a XL, vrba XL tzn. vsechno bedna
    Odehrano 48 her, na Baha jeste akcni, at ma ditko na polivky, na farme uz doplnuju seno a do obchodu vtrhnu az zitra :)
     
  9. pompo68

    pompo68 Znalec fóra

    Diamantová husa je bůhvíkde ale doma začíná vonět kachna do zlatova to je odměna.
     
  10. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak diamantovou jsem trefila podruhý, 35tý pokus, stonek maká, ještě 5x na dekorku a splněno... večer sklidím kytku a xxl stromy, dopočítám akční na "pro jistotu" 6 pokusů a na noc hodím lískáče, cibuli a cukrový meloun.... :) A po dokončení prostuduju info k fotbalové akci, jestli okolo 10h dopoledne bude.
     
    Naposledy upraveno: 7/5/17
  11. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Tak ani 45 vrhů sekyrkou mi diamantovou husu nepřineslo :cry:To bych se na to vyprdla, velebnosti -.-
    No nic, jedeme dál ...

    Pro ty, co ještě nejsou:
    kořeny - ideál. stav 16130
    rohy - ideál. stav 1716
     
  12. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    skalara.v to ti závidím, že si dokážeš zapamatovat jestli jsi zasáhla nějaký z upgradů tý husy Ingrid....já z každé uvařené polívky okamžitě vrhnu a tak si nepamatuju, na kolikátý pokus jsem trefila střed xD. Takže uvidíme po skončení akce....
     
  13. kamicek007

    kamicek007 Pisálek fóra

    K čemu jsou ty první odměny, žádný řádek tam není, to jsou jenom dekorace?
     
    maribeja a myš59 tohle ocenili.
  14. Chromajzlík

    Chromajzlík Vycházející hvězda fóra

    skalara.v ta se mi susedko zadařila hned prvním hodem za 65 mincí;) Nebuď smutná Pavlóšku, tentokrát jsem uspěl já, příště třebas budeš mít úspěch ty a já utřu nos:p
     
  15. Boty

    Boty Magnát fóra

    čarodějka007- kolik čeho jsi trefila se ti ukáže před výběrem sekery nahoře v rožku tabulky nad hodnocením hodu je obrázek dárku ,když na něj klikneš tak se ti ukáže jak jsi házela :)))
     
  16. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj kamicek007,
    ano, jsou to jenom starší dekorace.
     
    petaM2001 a myš59 tohle ocenili.
  17. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Boty to já vím....akorát si to nepamatuju....tak to budu mít jako překvapení ;)
     
    Boty, petaM2001 a myš59 tohle ocenili.
  18. Cindy210178

    Cindy210178 Obyvatel fóra

    vše splněno, akorát budu mít možnost vybrat si jednu dekorku a nevím jakou.
     
  19. tulen1966

    tulen1966 Aktivní autor

    Ahoj, dá se nějak zjistit, kolik pokusů mám odházeno, abych věděla, zda se mám ještě snažit, že se mi podaří hodit 35 x , díky tulen
     
    maribeja a myš59 tohle ocenili.
  20. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj tulen1966,
    kolik už máš odházeno zjistíš vlevo dole, kde je tabulka odehrané hry. [​IMG]
     
    maribeja a petaM2001 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.