Vikingská sága (legenda) (2.5. - 8.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 28/4/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Boty

    Boty Magnát fóra

    Jupí stonek stonkuje akorát to tajemno nestálo za moc :(
    Diamant husa nepřiletěla, ale ještě nekončím, jedu dál aspoň do té 40 tak se uvidí :)))
     
  2. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj lalaX21,
    ak mince neminieš, tak sa ti zvyšné po skončení akcičky premenia na BS a grajciare.
    Peknú hru prajem

    Edit: nie je zač :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 6/5/17
    petaM2001, eli2006 a babako tohle ocenili.
  3. lalaX21

    lalaX21 Pilný autor

    Ria30. díky.
     
    petaM2001, eli2006 a babako tohle ocenili.
  4. zdenkaamirek10

    zdenkaamirek10 Osvícený autor

    Doházeno a diamantovou husu nemám. Asi nemusím mít všechno. Nedá mi to, musím se pochlubit, nebo si postěžovat, co bylo v tajemnicích. To si přeberte, jak chcete. Chlívky lišta - lasička, osel oranžový, jezevec a krtek oranžový. Některé stromky udělaly radost - vrba černá XXL a XL, jabloň XXL, jeřáb oskeruše XXL a jalovec skalní XL. Papája XXL, durian, clausena vampi XXL, ledvinovníkXL a pandánová palma XXL. No, mohlo být hůř. Ještě mám nějaké akční rostlinky a na noc jsem nasadila bér. Budou ještě padátka, tak půjdu ještě nakupovat. Udělám si aspoň takovou radost. Akce se mi moc líbila a hlavně si cením dalšího stonku. Všem, kteří ještě plní, držím palce.
     
  5. p-eetra

    p-eetra Vážený autor

    Mě chybí ještě 10 vývarů. Napěstováno mám, potřebuju ještě 470 rohů. Tak snad to dopadá. Pokud vydržím, tak za 3,5 hod sklízím karafiáty, jinak si počkají až do rána. Diamantová husa nesestřelena, jinak mám všechny
     
  6. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Moje prvé odhalené TS boli veľkým sklamaním - všetkých 5 išlo do lišty. Niekedy mám pocit že v hre existuje pár tajomných stromčekov na ktoré mám výrazne zvýšené šťastie a tak sa mi furt dokola objavujú v sadeničkách, konkrétne vistéria, oskoruša a trnka strom. Radšej ani nepočítam koľko ich už mám. :eek:

    Teraz idem hádzať a kúpim baha sadeničky, snáď to dopadne lepšie. Čo sa týka tajomných chlievov, tie už mám, no rozhodol som sa ich niekoľko našetriť v inventári a až potom naraz pootvárať.. :D
     
  7. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    Hezký večer všem...tak stonek aktivní...diamantová husa je;)...tudíž zítra musím ještě splnit 5x střelbu, abych husu dostala a nebyla za husu jááá:pxDxD
     
  8. lucie1978

    lucie1978 Pilný autor

    Zdravím, tak diamantovou husu mám, ale jestli dokončím dokonce je ve hvězdách, ještě osm vývarů.
     
  9. abc23

    abc23 Komisař fóra

    Ze 36 pokusů ani jednou na první ránu :/ to už je divný, ne? xD
    Zatím nejhorší kombinace a výsledky.. takhle mizerně jsem ještě neházela, když vezmu 2 předchozí akce s Ingrid.

    Včera noc a dnešní den všude dlouhodobky, habanero a artyčok zajistil potřebný přísun rohů.. takže nyní mám hotovo na 40 hodů, ale rozhodla jsem se, že ještě zítra přes den zasadím akční, takže šetřím nějaké kořeny, abych je všechny neuvařila :music:
    Z obchodu jsem nakonec vybrala vše, kromě pomocníků a pinkie pie.. teď se budu ještě snažit o ten dižamant a jednu dekorku.
     
  10. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    Pekný večer. U mňa sa postupne Ingrid predviedla vo všetkých odevoch a našťastie, už dosť dlho hádže sekerou v tom najparádnejšom - diamantovom. A dúfam, že to nepotrvá dlho - už len 4 hody - a usídli sa na mojej farmičke natrvalo.
    Tá 8 hodinovka je fakt dlhá, robí to prestoje, no ale čo, keď si to pansvo tak vymyslelo, my musíme len potichu sadiť, polievať a čakať (ak nechceme míňať SH). Aj napriek tomu dúfam, že hodím pár sekierok aj navyše a niečím z obchodu, či nákupného centra ( veď má dve oddelenia), si ešte prilepším.:p
     
  11. slootr

    slootr Baron fóra

    Hnůj jsem dneska prodával za 950. Tomu říkám vejvar! Sice ne ten akční, ale neva. A nemusím blokovat mlejn! :)
     
  12. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    vítězství, hurá, vítězství

    stačilo pouhých "pár" pokusů

    a je to konečně doma :D :D:D :D :D

    tímto se nad touto akcí uzavřela voda

    [​IMG] [​IMG]
     
  13. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    pompo68, kdyby tak u sportky byla pravděpodobnost výhry stejná jako u diamantové, hned bych si 33x vsadila a vůbec by mně nevadilo, že to nebylo na poprvé xD
    [​IMG]
    výhry vybrány, a tak už můžu dát na farmu alespoň na chvilku něco potřebnějšího, čeká nás hodně na " nabitý" měsíc:)
     
  14. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Jéé, vy se máte :D Já se pořád ještě nemám :( Tak doufám, že třeba zítra se taky budu mít :sleepy:
     
  15. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak stonek aktivovan, zitra bude i zakladni husa, ale diamantovou uz nevidim dobre... nemam rad nahody, teda ty co nemaji strop, klidne beru jako v recyklomatu, ze nekdo ziska bonus drive a muze byt v klidu, ale existuje hranice kdy prijde jistota...
    Uvidime, jak moc se nezadari - no zase jsem pod 50minci za hru, proste az moc casto neziskam kompletni sestavu...

    Vypadavat ma 334 rohu/den, v tuto chvili ma byt 1477 (nebo chybet 523 ), mam 2518 (chybi 0 ), mam 125% hotovo.
    Stav korenu : idealne 13882 kusu (3134/den ), mam 18710 z 18800 (99% ).
    Zatim uplynulo 73% casu, zbyva 37 hodin.
    Nezapomenout zamestnat mlyn prumerne alespon 40* Vyvary, celkem za 200 minut.
     
  16. llew65

    llew65 Vážený autor

    Tak já mám 40 pokusů hotových, nakoupeno, co jsem chtěl. Napěstováno mám dost, teď už jen počkám, co ještě vyskáče a namelu těsně před skončením akce a možná to hodí na nějaké "tajemnice", ale když v diskusi vidím, co z nich padá, tak vůbec nevím, jestli se vyplatí do nich investovat...
     
  17. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Nezoufejte, neštěstí ve hře, štěstí v lásce jak už dneska v rozhovoru se mnou někdo rozumný podotknul :)
    Bylo by to docela i prima, z mého pohledu hodně odměn, ale na druhou stranu je to zdlouhavé, pokud pak jedete jako já 45 pokusů naráz. Diamantka je, ale jak je to o náhodě, tak se může stát, že někteří na ní nedosáhnou a hráč to neovlivní, je to spíš o štěstí ve hře.
    Ono pokud se někomu nedaří v tajemnu, tak si může zvolit jiné odměny a nenechat se rozhodit. Tentokrát máte u odměn bohatý výběr.

    prima hru a ať se daří
    danda
     
  18. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Tak stonek stonkuje, diamantová husa je taky a po 42 hodech mám 2.142 mincí. Hra super, mám jí ráda.
     
  19. mija.kecka

    mija.kecka Velmistr fóra

    Nezoufejte, neštěstí ve hře, štěstí v lásce jak už dneska v rozhovoru se mnou někdo rozumný podotknul
    v tom případě diamantová ani nepadne
     
  20. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    Tak já mám vlastně komplet hotovo...čekám jen, až se mi domele posledních 5 vývarů( mlýny oba obsazené :p), abych dojela do 40her. Jinak hra pohodová, bavilo mě to...žádný stres. Tajemna jsem stále nedala..stejně z nich nemám moc štěstí...a na žlutý kurník spěchat nemusímxD.
    Hezký slunečný den všem
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.